Messenger

Expresní kurýrní služba Messenger se zabývá doručováním zásilek po celé České republice i do dalších zemích Evropské unie. Žlutočerné kurýry dnes potkáte téměř všude. Zákazníci si společnost oblíbili především díky spolehlivosti a rychlosti dodání. Ačkoliv jsou jejich služby využívány především v Praze, do širokého povědomí se dopravce dostal díky filmu Jana Svěráka Vratné lahve.

1x1.trans - Messenger

Logo – Messenger

Představení dopravce

Messenger vznikl v roce 1991. Tehdy šlo o úplně první pražskou kurýrní službu. Společnost se inspirovala londýnskou sítí kurýrů. Již od počátku se snažili rozšířit pole působnosti i mimo Prahu a doručovali i do ostatních koutů republiky a na Slovensko. Společnost se kromě kurýrní služby angažuje také jako sponzor a pořadatel akcí od sportu přes kulturu.

zpět k obsahu ↑

Přehled služeb

Messenger zajišťuje přepravu po Praze, Brně, Bratislavě, přepravu meziměstskou a přepravu do zahraničí. Služby mohou využít jak jednotlivci, tak e-shopy pro komerční záležitosti. Lze objednat přepravu pravidelnou i přepravu většího množství zásilek.

Na Vánoce pravidelně nabízí hromadný rozvor dárků. Kromě toho nabízí různé doplňkové služby jako je posílání na dobírku, objednání osobního kurýra, který za vás vyřeší pochůzky a vy mu poté zaplatíte, pojištění zásilek, podání daňového přiznání a předání dalších dokumentů pro úřady atd.

zpět k obsahu ↑

Sledování zásilek

Messenger vás bude během celého procesu doručování neustále informovat mailem, telefonicky nebo SMS. Díky tomu budete mít přehled, co se děje s vaší zásilkou.

Doručování Messenger po Praze, Brně a Bratislavě zpravidla probíhá ještě v tentýž den. Pro zákazníky je připravený Messenger klub v rámci kterého budete sbírat body. Za ty poté můžete získat atraktivní ceny a odměny.

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakty

 • Telefon: +420 220 400 000
 • E-mail: cityexpress@messenger.cz
 • Sídlo společnosti: MESSENGER a.s., Libínská 3127/1, 150 00 Praha 5
zpět k obsahu ↑

Hodnocení

8 Hodnocení
Expresní přepravní společnost

8Naše hodnocení
Rychlost doručení
8
Jednání se zákazníkem
7.5
2.8Hodnocení uživatelů
Rychlost doručení
3.3
Jednání se zákazníkem
2.3
KLADY
 • možnost změny doručení
 • široká nabídka služeb
 • rozšířený dopravce u mnoha firem
ZÁPORY
 • nedostatečný zákaznický servis
 • občas není dodržen termín pro doručení
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

4 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Jan Cichy 21.12.2020 v 12:15

  Prave jsem obdrzel telefonat od +420721907199. Kdyz jsem rekl, ze na adrese kde slecna dojela dorucit 3 roky nebydlim a zitra k zastizeni nebudu, tak mi polozila telefon. Otresne chovani.

 2. Reagovat
  Petra H. 24.2.2021 v 10:41
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  MESSENGER CZ – RYCHLOST A SUPER JEDNÁNÍ

  KLADY: Rychlé doručení (hned druhý den) v čase, který byl předem oznámen. Ráda bych také vyzdvihla ochotu doručení balíčku na jinou adresu! Kterou jsem ještě stihla jednou změnit :) Kéž by takových ochotných kurýrů bylo více! Děkuji!
  ZÁPORY: Zápory - nemám co vytknout.
  (0) (0)You have already voted this
 3. Reagovat
  Eliška 23.4.2021 v 16:48
  4.75
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  90

  Ačkoli mě skoro všechny recenze, které jsou na internetu dostupné, od tohoto kurýra odrazovali, balíček přišel v pořádku a to i v čase, který byl ráno avizován. Až na ne příliš pozitivně naladěného kurýra, ale společnost mohu doporučit.

  KLADY: Rychlé doručení Dodržení času doručení
  ZÁPORY: Až v den rozvozu přišla SMS že kurýr přijede, do té chvíle žádný email nebo SMS jako u ostatních dopravců.
  (0) (0)You have already voted this
 4. Reagovat
  Zuzana 28.4.2021 v 10:29
  1
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  20

  Příšerná služba. Z obchodu, který je ode mě 2 vesnice čekám na balík 5 dnů. Když využiji jinou přepravní službu, tak je nejpozději za 3 dny u mě.

  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz