Messenger

Expresní kurýrní služba Messenger se zabývá doručováním zásilek po celé České republice i do dalších zemích Evropské unie. Žlutočerné kurýry dnes potkáte téměř všude. Zákazníci si společnost oblíbili především díky spolehlivosti a rychlosti dodání. Ačkoliv jsou jejich služby využívány především v Praze, do širokého povědomí se dopravce dostal díky filmu Jana Svěráka Vratné lahve.

messenger

Logo – Messenger

Představení dopravce

Messenger vznikl v roce 1991. Tehdy šlo o úplně první pražskou kurýrní službu. Společnost se inspirovala londýnskou sítí kurýrů. Již od počátku se snažili rozšířit pole působnosti i mimo Prahu a doručovali i do ostatních koutů republiky a na Slovensko. Společnost se kromě kurýrní služby angažuje také jako sponzor a pořadatel akcí od sportu přes kulturu.

Přehled služeb

Messenger zajišťuje přepravu po Praze, Brně, Bratislavě, přepravu meziměstskou a přepravu do zahraničí. Služby mohou využít jak jednotlivci, tak e-shopy pro komerční záležitosti. Lze objednat přepravu pravidelnou i přepravu většího množství zásilek.

Na Vánoce pravidelně nabízí hromadný rozvor dárků. Kromě toho nabízí různé doplňkové služby jako je posílání na dobírku, objednání osobního kurýra, který za vás vyřeší pochůzky a vy mu poté zaplatíte, pojištění zásilek, podání daňového přiznání a předání dalších dokumentů pro úřady atd.

Sledování zásilek

Messenger vás bude během celého procesu doručování neustále informovat mailem, telefonicky nebo SMS. Díky tomu budete mít přehled, co se děje s vaší zásilkou.

Doručování Messenger po Praze, Brně a Bratislavě zpravidla probíhá ještě v tentýž den. Pro zákazníky je připravený Messenger klub v rámci kterého budete sbírat body. Za ty poté můžete získat atraktivní ceny a odměny.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • Telefon: +420 220 400 000
 • E-mail: cityexpress@messenger.cz
 • Sídlo společnosti: MESSENGER a.s., Libínská 3127/1, 150 00 Praha 5

Hodnocení

8 Celkové hodnocení
Expresní přepravní společnost

8Naše hodnocení
Rychlost doručení
8
Jednání se zákazníkem
7.5
2.7Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.2
Jednání se zákazníkem
2.3
Klady
 • možnost změny doručení
 • široká nabídka služeb
 • rozšířený dopravce u mnoha firem
Zápory
 • nedostatečný zákaznický servis
 • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

24 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Ubozaci, nespolehlivi, nevychovani. Po sesti dnech baba v dobe dorucovani vola, ze to nestihne, ze mozna zitra nebo pozitri

 2. Nedoporučuji!!
  Asi až na 1 případ kdy jsme se s pánem domluvili že se potkáme cestou tak utrpení. Nedají vědět že bude rozvoz volají až 2 min. před doručením.
  Arogantní.
  Mění si den doručení jak chtějí do sledování napíší domluveno s adresátem změna adresy, (přitom už 20 let bydlím na stejné adrese). Přitom mne nikdo nekontaktoval.
  Kdyby neměl e-shop tuhle jedinou možnost nikdy bych si tuhle firmu nezvolil. Z asi 25 doručení bylo 22 s problémama.

 3. 3.75
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dva dny nahánění s kurýrem po telefonu a mám balík doma . Zaměstnanci super ale firma na nic .

  Klady: 0
  Zápory: Žádné výdejní okno. Dost drahé
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Nedoporučuji!
  Chápu, že v období Vánoc je toho moc, ale nejsou schopni doručit zásilku během 5 pracovních dní, a to se prezentují jako expresní kurýr…. To je snad vtip?!
  Jiné společnosti doručují následující pracovní den, max. druhý den od převzetí do přepravy, a to i tomto vánočním shonu. Takže smekám před Zasilkovnou a PPL

 5. Jako docela strašný jeden dojde sms že budou doručovat avšak hovor s kurýrem že nestíhá, takže odklad na druhý den, druhý den kurýr nemá zásilku u sebe, bordel v systémech, v systému jim svítí že zásilka byla vyzvednuta ve Svitavech přitom je v Litomyšli. No hrůza jako. Očekávám doručení následující den. Se společností nejsem vůbec spokojen ať jsou svátky nebo ne když napíši zákazníkovi že budu něco doručovat tak to také mám doručit.

 6. Jedna velká katastrofa. Kurýr zásilku vůbec nedoručil, do telefonu mi tvrdil, že nikdo nebyl doma. Tím komunikace skončila.

 7. Tuto službu v žádném případě nedoporučuji. Nedodržení dorucovaciho času, když voláte kuryrovi kde tady je, má času dost a přijede bůhví kdy, má přece expresní zásilky před vámi. Zaplacenou zásilku doteď nemám dorucenou.

 8. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Manželovi měl byt dnes doručen balíček, čekala jsem na kurýra doma, nikdo přijel…Až mi manžel zavolal, že to kurýrovi nevzal, protože telefon neměl u sebe, takže volal zpět a balíček nechal úplně někde na benzínce, kam pro to musel letět…. Nikdo kolem našeho ani neprojel a ani si nedal tu práci, aby teda vystrčil p**** z auta a zazvonil. Takže děkuji, příště už ne!

  Klady: Žádné
  Zápory: S ostatními přepravci se to nedá absolutně srovnat!
  Přínosný(0) Nepomohl(1)You have already voted this
 9. Upřímně, pokud nemusím, tak tuto společnost rozhodně nevyužívám. Zatím jsem měla štěstí na zpoždění zásilky nebo nepříjemného kurýra.

 10. 2.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dnes mi pani dovezla zasilku cena 1267 kč automaticky si to zaokrouhlila na 1300 kč drzost nehorázná.Zásilka nebyla pro mně tak jsem to raděj dala ze svého už nikdy od této dopravy.

  Klady: Rychlé dodáni
  Zápory: Drzost dopravkyně byla to paní????
  Přínosný(0) Nepomohl(6)You have already voted this
  • Paní přijela v daný čas, i když dávali upozornění o zpoždění. Slušné jednání. Doporučuji

   • Otřesné už nikdy více.Pošlou Vám zprávu kde píší kdy chcete balíček doručit,Vy s tím souhlasíte s tím že Vám druhý den pošlou kontakt na kurýra který nepošlou, tak čekáte doma a nakonec si zavoláte do Messengeru kde Vám zdělí že Vám žádný balíček nedoručí a že ho doručí jindy.

  • Odkud jste prosím, že máte takovou zkušenost???

1 2 3

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo