Messenger

Expresní kurýrní služba Messenger se zabývá doručováním zásilek po celé České republice i do dalších zemích Evropské unie. Žlutočerné kurýry dnes potkáte téměř všude. Zákazníci si společnost oblíbili především díky spolehlivosti a rychlosti dodání. Ačkoliv jsou jejich služby využívány především v Praze, do širokého povědomí se dopravce dostal díky filmu Jana Svěráka Vratné lahve.

messenger

Logo – Messenger

Představení dopravce

Messenger vznikl v roce 1991. Tehdy šlo o úplně první pražskou kurýrní službu. Společnost se inspirovala londýnskou sítí kurýrů. Již od počátku se snažili rozšířit pole působnosti i mimo Prahu a doručovali i do ostatních koutů republiky a na Slovensko. Společnost se kromě kurýrní služby angažuje také jako sponzor a pořadatel akcí od sportu přes kulturu.

Přehled služeb

Messenger zajišťuje přepravu po Praze, Brně, Bratislavě, přepravu meziměstskou a přepravu do zahraničí. Služby mohou využít jak jednotlivci, tak e-shopy pro komerční záležitosti. Lze objednat přepravu pravidelnou i přepravu většího množství zásilek.

Na Vánoce pravidelně nabízí hromadný rozvor dárků. Kromě toho nabízí různé doplňkové služby jako je posílání na dobírku, objednání osobního kurýra, který za vás vyřeší pochůzky a vy mu poté zaplatíte, pojištění zásilek, podání daňového přiznání a předání dalších dokumentů pro úřady atd.

Sledování zásilek

Messenger vás bude během celého procesu doručování neustále informovat mailem, telefonicky nebo SMS. Díky tomu budete mít přehled, co se děje s vaší zásilkou.

Doručování Messenger po Praze, Brně a Bratislavě zpravidla probíhá ještě v tentýž den. Pro zákazníky je připravený Messenger klub v rámci kterého budete sbírat body. Za ty poté můžete získat atraktivní ceny a odměny.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • Telefon: +420 220 400 000
 • E-mail: cityexpress@messenger.cz
 • Sídlo společnosti: MESSENGER a.s., Libínská 3127/1, 150 00 Praha 5

Hodnocení

8 Celkové hodnocení
Expresní přepravní společnost

8Naše hodnocení
Rychlost doručení
8
Jednání se zákazníkem
7.5
2.7Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.2
Jednání se zákazníkem
2.3
Klady
 • možnost změny doručení
 • široká nabídka služeb
 • rozšířený dopravce u mnoha firem
Zápory
 • nedostatečný zákaznický servis
 • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je cílem celého týmu Recenzer. Více o nás.

15 komentáře
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Manželovi měl byt dnes doručen balíček, čekala jsem na kurýra doma, nikdo přijel…Až mi manžel zavolal, že to kurýrovi nevzal, protože telefon neměl u sebe, takže volal zpět a balíček nechal úplně někde na benzínce, kam pro to musel letět…. Nikdo kolem našeho ani neprojel a ani si nedal tu práci, aby teda vystrčil p**** z auta a zazvonil. Takže děkuji, příště už ne!

  Klady: Žádné
  Zápory: S ostatními přepravci se to nedá absolutně srovnat!
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Upřímně, pokud nemusím, tak tuto společnost rozhodně nevyužívám. Zatím jsem měla štěstí na zpoždění zásilky nebo nepříjemného kurýra.

 3. 2.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dnes mi pani dovezla zasilku cena 1267 kč automaticky si to zaokrouhlila na 1300 kč drzost nehorázná.Zásilka nebyla pro mně tak jsem to raděj dala ze svého už nikdy od této dopravy.

  Klady: Rychlé dodáni
  Zápory: Drzost dopravkyně byla to paní????
  Přínosný(0) Nepomohl(5)You have already voted this
 4. 0.75
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  20

  NEDOPORUČUJI

  Klady: Žádné
  Zápory: Nedodržení termínu, komunikace, nespolehlivost...
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Neuvěřitelný zážitek. Tuto službu jsem využil poprvé a naposledy.

  Klady: Žádné
  Zápory: Všechno je špatně - od chování k zákazníkovi až po dodržování termínů.
  Přínosný(1) Nepomohl(1)You have already voted this
 6. Balíček měl být doručený na Vánoce (garantováno), za dva dny Silvestr a jediné čeho se člověk dočká je vytípnutí telefonu na lince firmy.

 7. 9dni doručují zásilku kterou do teď nemám
  – arogantní chování všech na lince
  – zboží v zásilce se pravděpodobně zkazilo jelikož kurýr jde asi pěšky
  – jen slibují rychlé dodání a skutek utek, přehazují si vás jak horký brambor jelikož samy neví kde je zásilka
  – omítají mi propatit zboží.

 8. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nestihli dodat v terminu. Vyloženě nedoporučuji.

  Klady: Žádné
  Zápory: Nedodali, nestihli termín, nedoporučuji.
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 9. Reply
  Andrea Milotová 21.12.2021 v 21:52

  Zastaralý systém nakládek, rozvozu a oznamování o doručení. Naprosto neprofesionální přístup řidičů, neomalenost, tupost, drzost a neochota pracovat. Neúcta k zákazníkovi. S žádným takto otřesným řidičem jsem se u jiné dopravní společnosti nesetkala. A to mi chodí hodně balíků.

 10. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Otřesné. Po 8mé ráno SMS že se bude doručovat. Sedím u okna a hypnotizuj telefon. Potom nastane situace kdy musím na 5 minut pryč – samozřejmě zmeškané volání, za přesně 3 minuty poté volám nazpátek a nic. 20 minut čekám u otevřených vrat, posílám SMS zda jede a nic. Samozřemě nepřijel nikdo, nikdo se nuráčil odpovědět, prostě nezájem.

  Klady: asi že někdy doručují když mají chuť
  Zápory: Otřesné. Po 8mé ráno SMS že se bude doručovat. Sedím u okna a hypnotizuj telefon. Potom nastane situace kdy musím na 5 minut pryč - samozřejmě zmeškané volání, za přesně 3 minuty poté volám nazpátek a nic. 20 minut čekám u otevřených vrat, posílám SMS zda jede a nic. Samozřemě nepřijel nikdo, nikdo se nuráčil odpovědět, prostě nezájem.
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo