Faberlic je výrobce a prodejce kosmetiky a parfémů. V jejich sortimentu ale najdete také trvanlivé potraviny a bytové doplňky. Prodávají především formou přímého prodeje skrze dealery Faberlic.

Objednávku lze ale udělat i online přes eshop bez toho, abyste museli něco objednávat nebo vyzvedávat u konkrétního partnera Faberlic. Na stránkách eshopu najdete šikovně zpracované Nejčastější dotazy. Pokud by vám přesto nebylo něco jasné, obraťte se na zákaznickou podporu.

1x1.trans - Faberlic

Logo – faberlic

Představení e-shopu

Faberlic je ruská kosmetická a parfumérská společnost. Výroba probíhá jak v Rusku, tak Itálii, Německu a Francii. Společnost byla založena v roce 1997 Alexejem Nechaevem. Co se týče kvality produktů, tak na internetu najdete vesměs pozitivní ohlasy.

Faberlic působí v několika zemích Evropy. Ceny jsou příznivé. Některé popisky na eshopu nejsou přeloženy a jsou v azbuce, samotnému nákupu to ale nevadí.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

V eshopu pořídíte dekorativní kosmetiku, dále produkty pro péči o vlasy, tělo a tvář, potraviny, ale i cenově dostupnou módu. Vůně prodávají v sekci Parfumerie. Dekorativní kosmetika je hlavním prodejním artiklem Faberlicu.

Nakoupíte zde vše pro make-up na běžné nošení i speciální příležitosti. Make-up je rozdělen do sekcí podle části obličeje, pro který chcete kupovat produkty. Pro domácnost nabízí kosmetiku, dále doplňky a bytové dekorace. Faberlic rovněž prodává autokosmetiku a šampony pro psy.

Pokud byste se chtěli stát dealerem neboli konzultantem Faberlic, využijte k tomu sekci Registrace. Poté už se jednoduše přihlásíte (políčko přihlášení) a můžete objednávat se slevou zboží určené k dalšímu prodeji.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Faberlic nemá vlastní prodejnu, ale výdej je možný dojednat ve městě Praha. Akceptují platby na dobírku, kartou online přes zabezpečenou platební bránu nebo bankovním převodem.

Dopravu zajišťuje přepravní společnost. Pokud si zboží objednáte od dealera Faberlic, předání si domluvíte s ním, stejně jako platbu.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu
zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
Prodejce kosmetiky a potravin

Přehlednost obchodu
9.0
Jednání se zákazníkem
9.0
Kvalita sortimentu
9.0
KLADY
 • komunikace
 • přehledný web
 • příznivé ceny
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz