Faberlic je výrobce a prodejce kosmetiky a parfémů. V jejich sortimentu ale najdete také trvanlivé potraviny a bytové doplňky. Prodávají především formou přímého prodeje skrze dealery Faberlic.

Objednávku lze ale udělat i online přes eshop bez toho, abyste museli něco objednávat nebo vyzvedávat u konkrétního partnera Faberlic. Na stránkách eshopu najdete šikovně zpracované Nejčastější dotazy. Pokud by vám přesto nebylo něco jasné, obraťte se na zákaznickou podporu.

faberlic

Logo – faberlic

Představení e-shopu

Faberlic je ruská kosmetická a parfumérská společnost. Výroba probíhá jak v Rusku, tak Itálii, Německu a Francii. Společnost byla založena v roce 1997 Alexejem Nechaevem. Co se týče kvality produktů, tak na internetu najdete vesměs pozitivní ohlasy.

Faberlic působí v několika zemích Evropy. Ceny jsou příznivé. Některé popisky na eshopu nejsou přeloženy a jsou v azbuce, samotnému nákupu to ale nevadí.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V eshopu pořídíte dekorativní kosmetiku, dále produkty pro péči o vlasy, tělo a tvář, potraviny, ale i cenově dostupnou módu. Vůně prodávají v sekci Parfumerie. Dekorativní kosmetika je hlavním prodejním artiklem Faberlicu.

Nakoupíte zde vše pro make-up na běžné nošení i speciální příležitosti. Make-up je rozdělen do sekcí podle části obličeje, pro který chcete kupovat produkty. Pro domácnost nabízí kosmetiku, dále doplňky a bytové dekorace. Faberlic rovněž prodává autokosmetiku a šampony pro psy.

Pokud byste se chtěli stát dealerem neboli konzultantem Faberlic, využijte k tomu sekci Registrace. Poté už se jednoduše přihlásíte (políčko přihlášení) a můžete objednávat se slevou zboží určené k dalšímu prodeji.

Služby a ostatní

Faberlic nemá vlastní prodejnu, ale výdej je možný dojednat ve městě Praha. Akceptují platby na dobírku, kartou online přes zabezpečenou platební bránu nebo bankovním převodem.

Dopravu zajišťuje přepravní společnost. Pokud si zboží objednáte od dealera Faberlic, předání si domluvíte s ním, stejně jako platbu.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • Dobírka

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Prodejce kosmetiky a potravin

Přehlednost obchodu
9.0
Jednání se zákazníkem
9.0
Kvalita sortimentu
9.0
Klady
 • komunikace
 • přehledný web
 • příznivé ceny
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

6 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Také jsem zde moc ráda objednávala a docela mi jejich sprchové gely chybí. Jejich vůně byla zcela bezkonkurenční.

 2. Já jsem si tuto značku oblíbila asi před rokem, takže mě moc mrzí, že není momentálně možné objednání. Škoda, byly to skvělé produkty.

 3. Mám ráda jejich krémy a sprchové gely. Jsou velmi osvěžující a kůže je krásně hladká. Moc ráda tu nakupuji.

 4. Musím uznat, že je to super obchod. Nakupujeme zde pravidelně zejména sprchové gely, protože voní skvěle.

 5. Na tento obchod jsem narazila úplnou náhodou a když jsem si o něm hledala informace, objevila jsem váš článek. Ze zvědavosti jsem objednala a jsem nadšená.

 6. Faberlic je super obchůdek, miluju jejich sprchové gely, protože úžasně voní a pěny do koupele jsou také super. Ostatní produkty jsou také skvělé a hlavně za dobrou cenu.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo