Farnell

Společnost Farnell je dodavatelem a distributorem součástek pro výrobu a opravy elektronických zařízení. Nakoupit můžete online na e-shopu nebo přes distributora, kterým je společnost ROTHS ware se sídlem v Pardubicích. Kompletní katalog zboží najdete na e-shopu obchodu Farnell spolu s online technologickou poradnou a aktuální nabídkou slev a akcí na zboží. Farnell je aktivní i na sociálních sítích.

Farnell

Logo – Farnell

Představení e-shopu

Farnell Electronics vznikla v roce 1939 v anglickém Leedsu. Na burzu vstoupila v roce 1966 a v roce 1996 firmu zakoupila společnost Premier Industrial Corporation. Akvizice se společností Avnet, ke které došlo v roce 2016, byla ohodnocena na 691 milionů liber. K dnešnímu dni vám firma Farnell dodá až 950 000 komponentů a produktů více než 2 000 značek. Zákazníci ve svých recenzích a zkušenostech s firmou Farnell chválí především kvalitu výrobků a rychlost dodání.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V nabídce zboží najdete mimo elektroniky a elektronických součástek také kancelářské produkty, komponenty pro osvětlení nebo chemikálie a lepidla. Jen v nabídce Polovodiče si vyberete z nabídky 156 tisíc komponentů.

Produkty pro řízení sítě, zabezpečení strojů či kontroléry odmrazování a zapalování najdete v záložce Automatizace a Řízení Procesů. Baterie, powerbanky, nabíječky, a další napájecí zdroje jsou vám k dispozici v záložce Baterie a Nabíječky. V nabídce Konektory na vás čeká přes 600 tisíc položek, kde si vyberete konektor či kabel, který potřebujete.

Služby a ostatní

Slevové kódy jsou k dostání na slevových portálech nebo přímo na e-shopu Farnell.com. Platit za zboží lze kartami Visa, MasterCard, American Express nebo pomocí obchodního účtu, který si založíte přímo na e-shopu.

Účet vám nabídne řadu výhod, mezi které patří okamžitý kredit 1000 liber na váš nákup, až 50 dní bezúročného kreditu nebo každodenní přístup k exkluzivním novinkám a nabídkám. Ušetřit náklady za poštovné a balné lze při objednání zboží přes distributora. Podmínkou je vyzvednutí na pobočce v Pardubicích. Pokud bude zboží expedováno ze skladu v Newarku, musíte zaplatit poplatek 680 Kč bez DPH.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

  • Platební karta
  • Bankovní převod

Kariéra

  • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Dodavatel součástek pro výrobu elektronických zařízení

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. U Farnella pravidelně objednávám elektronické součástky, protože opravuji vše možné a vždy tu seženu to, co aktuálně potřebuji.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo