Hatstore

V e-shopu Hatstore.cz pořídíte dámské, pánské a dětské kšiltovky a další pokrývky hlavy. S katalogem zboží najdete v e-shopu i reklamační formulář, kontakty na infolinku nebo aktuální slevy a akce na zboží. Novinky v sortimentu vám Hatstore představí nejen na e-shopu a v newsletteru, ale i na svých sociálních sítích.

Hatstore

Představení e-shopu

S myšlenkou prodeje kšiltovek a čepic, které si zákazníci při objednání sami upraví dle libosti, přišel v roce 2011 Filip Klasson. Sídlo švédské firmy Hatstore navštívíte ve městě Kalmar, v jihovýchodním Švédsku. Dnes se jedná o globálního prodejce pokrývek hlavy, a produkty obchodu Hatstore nakoupí zákazníci nejen v ČR, ale také třeba ve Francii, Španělsku, Polsku, Finsku, Dánsku, Velké Británii nebo v Kanadě. V sortimentu katalogu si vyberete z více než 20 000 produktů. Zákazníci, kteří v e-shopu Hatstore.cz již nakoupili, ve svých recenzích chválí výběr a kvalitu zboží či rychlost doručení objednávky.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Kšiltovky si v sortimentu e-shopu Hatstore.cz vyberete dle barvy, velikosti, značky či typu kšiltu. K dostání je přes 15 000 modelů a 100 značek. Kšiltovku s logem svého týmu zde pořídí fanoušci NHL, NFL, NBA, MLB, fotbalu nebo motoristických sportů. V sekci Kulichy nakoupíte beanie a docker čepice v různých barvách a provedeních.

Z klobouků jsou dostupné modely bucket, fedora, pork pie, trilby, traveler, bowler nebo slaměné klobouky a klobouky proti slunci. Pokrývku hlavy si v e-shopu Hatstore.cz upravíte i vy sami, dle vlastních představ. Stačí navštívit záložku Výroba na zakázku. Nejprve si zvolíte typ čepice, tedy kšiltovku, kulicha či klobouk. K vybranému modelu pak přidáte rytinu, trojrozměrnou výšivku nebo gravírovanou či tištěnou nášivku s vlastním textem či logem. Výsledný produkt pak jen uložíte do nákupního košíku. Při nákupu využijete i slevové kódy, které najdete v newsletteru.

Služby a ostatní

Svou objednávku z e-shopu Hatstore.cz uhradíte pouze online platební kartou a přes platební portál PayPal. Platbu v hotovosti e-shop nenabízí. Zásilku s objednávkou vám doručí přepravní společnosti Česká pošta, UPS, Fedex nebo DHL. Dopravu zdarma získáte při nákupu nad 1 490 Kč.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1 490 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Kšiltovky a další pokrývky hlavy

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • příznivé ceny
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo