Internetový obchod Happykoala.cz nabízí produkty pro zábavu, domácnost i sport, které by svým zákazníkům měly zpříjemnit a zjednodušit život. Na e-shopu zakoupíte také narozeninové, vánoční a valentýnské dárky či zboží pro osobní péči a zdraví.

Happykoala

Představení e-shopu

E-shop Happykoala.cz provozuje společnost MEGASPLET, TRGOVINA PO INTERNETU D.O.O. sílící ve Slovinsku. První ze sítě internetových obchodů firmy založil ředitel firmy Luka v roce 2011. Nejedná se však o klasické e-shopy, ale o internetová tržiště – výstavní galerie produktů různých výrobců a firem, především pak z Číny.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Na e-shopu můžete vybírat v několika základních sekcích: Domov a zahrada, Boty, Všechny produkty a Výprodej. Pro domov a zahradu zde pořídíte například akumulátorovou ruční pilu, potahy na pohovky, svítící oblázky, bazénový vysavač nebo chladící podložku pod psy. Z obuvi pak tenisky, pantofle, sandály a volnočasové boty. V oddílu Všechny produkty jsou v nabídce například pánské taktické kalhoty, dětská souprava, dámské pyžamo, kulma na vlasy, světelný řetěz nebo tančící kaktus. V sekci Výprodej zakoupíte zboží i s výraznými slevami za akční ceny.

Služby a ostatní

Recenze zákazníků e-shopu jsou spíše negativní a to především kvůli nekvalitnímu zboží, neodpovídajícím velikostem, dlouhým dodacím lhůtám, špatné komunikaci e-shopu, problematickým reklamacím a nevrácení peněz za zboží. E-shop poskytuje dopravu zdarma na nákup v hodnotě nad 1 450 Kč. Informaci, která kurýrní služba vám vaši objednávku doručí, obdržíte emailem. Zaplatit můžete při převzetí zboží zaslaného na dobírku, prostřednictvím PayPal nebo online kreditní kartou.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1 450 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

  • Doručení na adresu

Platební možnosti

  • Platební karta/Hotově
  • Dobírka
  • PayPal

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Prodejce doplňků do domácnosti

Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
Klady
  • široký sortiment
  • přehledný web
  • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo