Hnojík

V e-shopu Hnojík nakoupíte hnojiva. Kromě katalogu produktů najdete v e-shopu i složení nabízeného hnojiva, aktuální slevy a akce na produkty, informace o velkoobchodní spolupráci, tematické články o pěstování, hnojení či nemocech rostlin, tipy pro sázení a přehledy rostlin a bylin. K nahlédnutí jsou i druhy škůdců rostlin a stromů a návody jak jejich napadení předcházet, případně jak s nimi bojovat. O novinky se s vámi Hnojík podělí nejen na e-shopu, ale i na svých sociálních sítích.

Hnojík

Představení e-shopu

Organického hnojivo Hnojík najdete na českém trhu od roku 2020. Původně šlo o vedlejší produkt, které po sobě zanechalo krmení pro slepice ve volném chovu. V e-shopu Hnojik.cz dnes nakoupíte hnojivo z hmyzího trusu, který vaše rostliny navíc ochrání před většinou tuzemských škůdců. Zákazníci, kteří v e-shopu již nakoupili, ve svých recenzích chválí komunikaci obchodu a rychlost doručení objednávky. Hnojik.cz získal certifikát společnosti Heureka.cz, Ověřeno zákazníky.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Ze 4 litrů hnojiva Hnojík pohnojíte 266 ks rajčat, 140 m² trávníku a připravíte 800 litrů zálivky. Na e-shopu nakoupíte malá balení od 35 až po 1 400 gramů. Dále střední balení za výhodnou cenu od 2 800 do 8 400 gramů nebo velká balení vhodná pro velkopěstitele. Pro zesílení účinků hnojiva Hnojík nakoupíte i hnojivo s příměsí svlečků. Jde o drobné částečky kůže odpadající z moučných červů při jejich svlékání.

Do hnojiva se tyto svlečky přidávají pro svůj obsah chitinu, který zesiluje účinek hnojiva a působí jako hmyzí repelent. Svlečky červů nakoupíte v čistotě 50, 70 a 90 %. Nejsilnější podíl svlečků obsahuje i živé červíky. Pro zlepšení kvality půdy využijete i nabízenou novinku na e-shopu. Biouhel zlepší půdní strukturu a vzdušnost a hodí se na zkvalitnění špatné nebo jílovité půdy, která po jeho přidání lépe zadržuje živiny a vodu.

Tento biouhel vzniká při provozu ekologické elektrárny a je posledním stadiem života biomasy. Uhlík v biouhlu je tak čistý, že v půdě vydrží stovky let. Hnojík je dostupný i v dárkových baleních. Pro nákup v e-shopu Hnojik.cz využijete i slevové kódy, které najdete přímo v e-shopu.

Služby a ostatní

Objednávku z e-shopu Hnojik.cz uhradíte online platební kartou nebo bankovním převodem. Hotově pak při osobním vyzvednutí v Zabrušanech nebo při dodání na dobírku. Hnojík vám doručí přepravní společnost Zásilkovna. Možné je zaslání i na Slovensko. Ke každé objednávce je přiložen návod k použití.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce hnojiv

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • spolehlivost
 • kvalita zboží
 • komunikace
 • ochota
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo