Lama Energy je dodavatel plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele a velké firmy. Kromě toho nabízí také fotovoltaické elektrárny na míru, satelitní TV, mobilní tarify, internetovou TV či poradenství v oblasti úsporných domácností. Firma je aktivní na sociálních sítích. Pro přehled o slevách a akcích je můžete sledovat na Facebooku nebo se přihlásit k odběru newsletteru.

LAMA energy

Představení společnosti

Lama Energy působí na trhu od roku 2007, tehdy ale začínali pod jménem Lama Investments. Nejprve dodávali plyn velkoodběratelům, od roku 2009 také domácnostem pod značkou levnyplyn.cz. Od roku 2011 Lama Energy dodává i elektřinu. Působí také na Slovensku. Lama Energy je součástí firemní skupiny Lama Energy Group (LEG), kam patří i firma Telly. LEG těží ropu na Moravě. Recenze Lama Energy zmiňují dobré ceny a podmínky pro odběratele elektřiny a plynu.

Přejít na web

Přehled sortimentu

Služby Lama Energy bychom mohli rozdělit do několika hlavních sektorů. Elektřina: Lama Energy pokrývá část dodávek z vlastních zdrojů, a tak nabízí, v porovnání s dominantními dodavateli, atraktivní ceny. Plyn: díky těžbě roby na jižní Moravě mají přístup k zemnímu plynu, který přeprodávají odběratelům.

Zbytek potřeb zákazníků pokrývají ze zdrojů jiných firem. Fotovoltaika: fotovoltaické elektrárny vytváří na klíč. Využijte konfigurátor na jejich stránkách a vytvořte si fotovoltaickou elektrárnu podle svých představ. Do budoucna se chystají zajišťovat také podlahové vytápění, klimatizace, rekuperace a výkup elektřiny. V záložce Služby najdete další služby pro domácnosti, které holding nabízí – Lama mobile (mobilní tarify), satelitní TV (firma Telly), internetovou TV, Lama Home (technologie úsporné a moderní domácnosti).

Služby a ostatní

Lama Energy lze kontaktovat skrze online kontaktní formuláře, které najdete u jednotlivých služeb. K dispozici je také zákaznická linka na telefonu a po e-mailu. Firma sídlí v Hradci nad Moravicí. Bohužel není k dispozici online chat.

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Dodavatel plynu a elektřiny

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
8.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
8.8
Jednání se zákazníkem
8.8
Kvalita sortimentu
8.8
Klady
 • komunikace a ochota
 • přehledný web
 • kvalita služeb
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Velký pozor na tyto smejdy

  Klady: Jsou to šmejdi co nedodržují faxování cen.
  Zápory: Všechno
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Jsou to podvodníci spoustu lidem posílali nový ceník a zálohy i když byly jasně danné fixace.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo