LAMA energy

Lama Energy je dodavatel plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele a velké firmy. Kromě toho nabízí také fotovoltaické elektrárny na míru, satelitní TV, mobilní tarify, internetovou TV či poradenství v oblasti úsporných domácností. Firma je aktivní na sociálních sítích. Pro přehled o slevách a akcích je můžete sledovat na Facebooku nebo se přihlásit k odběru newsletteru.

LAMA energy

Představení společnosti

Lama Energy působí na trhu od roku 2007, tehdy ale začínali pod jménem Lama Investments. Nejprve dodávali plyn velkoodběratelům, od roku 2009 také domácnostem pod značkou levnyplyn.cz. Od roku 2011 Lama Energy dodává i elektřinu. Působí také na Slovensku. Lama Energy je součástí firemní skupiny Lama Energy Group (LEG), kam patří i firma Telly. LEG těží ropu na Moravě. Recenze Lama Energy zmiňují dobré ceny a podmínky pro odběratele elektřiny a plynu.

Přejít na web

Přehled sortimentu

Služby Lama Energy bychom mohli rozdělit do několika hlavních sektorů. Elektřina: Lama Energy pokrývá část dodávek z vlastních zdrojů, a tak nabízí, v porovnání s dominantními dodavateli, atraktivní ceny. Plyn: díky těžbě roby na jižní Moravě mají přístup k zemnímu plynu, který přeprodávají odběratelům.

Zbytek potřeb zákazníků pokrývají ze zdrojů jiných firem. Fotovoltaika: fotovoltaické elektrárny vytváří na klíč. Využijte konfigurátor na jejich stránkách a vytvořte si fotovoltaickou elektrárnu podle svých představ. Do budoucna se chystají zajišťovat také podlahové vytápění, klimatizace, rekuperace a výkup elektřiny. V záložce Služby najdete další služby pro domácnosti, které holding nabízí – Lama mobile (mobilní tarify), satelitní TV (firma Telly), internetovou TV, Lama Home (technologie úsporné a moderní domácnosti).

Služby a ostatní

Lama Energy lze kontaktovat skrze online kontaktní formuláře, které najdete u jednotlivých služeb. K dispozici je také zákaznická linka na telefonu a po e-mailu. Firma sídlí v Hradci nad Moravicí. Bohužel není k dispozici online chat.

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Dodavatel plynu a elektřiny

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
8.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
8.8
Jednání se zákazníkem
8.8
Kvalita sortimentu
8.8
Klady
 • komunikace a ochota
 • přehledný web
 • kvalita služeb
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

5 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Naprostý odpad tahle společnost silně nedoporučuji !!!

 2. Tato společnost je největší šmejd na světě. Když od nich chcete odejít i s tím, že jste ochotni zaplatit penále 5000,- vůbec na to neberou ohledy. Až si najmete právníka a ten jim aspoň 2x pošle dopis, potom reagují . A místo toho , aby vám ve vyúčtování vrátili vysoké zálohy, které si účtovali, a které jste vůbec neprotopili!!!ještě musíte doplácet, protože když jste si dovolili od nich odejít , tak vám účtují za celý rok ty nejvyšší zálohy, i když na to nemají nárok .
  Vůbec tuto společnost nedoporučuji !

 3. Společnost LAMA Energy je typickým energo-šmejdem. Přítelkyni poslali v roce 2022 oznámení o ukončení fixace (o rok dříve, než jí končila) s tím, že má platit na zálohách za plyn namísto 2.500 Kč měsíčně 12.500 Kč. Smlouva je pro ně jen cár papíru, i když se prezentují jako ,,spolehlivý“ (což je zcela absurdní) dodavatel energií s vlastní těžbou plynu, výrobou elektřiny. Jsou to příštipkáři, kteří nakupují na spotovém trhu za okamžité ceny, a když jim peníze klientů ze záloh nestačily, tak s nimi vyběhli a nic nesplnili. Jen v ČR můžou takoví podvodníci spokojeně a beztrestně podnikat.

 4. 0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Velký pozor na tyto smejdy

  Klady: Jsou to šmejdi co nedodržují faxování cen.
  Zápory: Všechno
  Přínosný(3) Nepomohl(1)You have already voted this
 5. Jsou to podvodníci spoustu lidem posílali nový ceník a zálohy i když byly jasně danné fixace.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo