EnergoSolar

Firma EnergoSolar se specializuje na tepelná čerpadla, solární elektrárny a fotovoltaické elektrárny. Na jejich webových stránkách najdete recenze a reference od klientů. A také tipy na aktuální slevy a akce. Pokud se chcete o akčních nabídkách dozvědět jako první, registrujte se k odběru newsletteru. Firma je aktivní také na sociálních sítích. Energo Solar

Představení společnosti

EnergoSolar je česká technologicko-developerská firma, která se specializuje na obnovitelné zdroje, fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla. Založená byla před 15 lety v Ústeckém kraji. Při montážích využívají pouze značkové komponenty, které splňují vyšší standardy výroby pro vyplacení dotace skrz fond NZÚ. Zákazníci Energo Solar ve svých recenzích chválí transparentní přístup firmy a rychlé jednání.

Přejít na web

Přehled sortimentu

EnergoSolar zajišťuje řešení jak pro domácnosti, tak pro průmyslové objekty, bytová družstva, kraje, obce, školy či developery. Pokud máte zájem o fotovoltaické panely, tepelné čerpadlo nebo solární elektrárnu, kontaktujte firmu EnergoSolar, ideálně skrze poptávkový formulář na jejich webu. Do 5 dnů vás navštíví odborník a vypracuje posudek včetně návrhu na adekvátní řešení pro vaši nemovitost. Za účelem získání dotací pro vás firma připraví potřebnou dokumentaci a vyřídí celý proces. Následnou montáž, instalaci a testování rovněž provede odborný tým EnergoSolar. Společnost se dále postará o revize, záruční a pozáruční servis.

Služby a ostatní

Zařízení od EnergoSolar můžete financovat ze svého, nebo úvěrem či dotacemi. Hradí se najednou či po částech – záleží na konkrétní smlouvě. EnergoSolar si vyhrazuje právo požadovat zálohu. Montáž zařizuje EnergoSolar po celé České republice vlastním týmem techniků.

Slevový kód

 • Pravidelně probíhají akce (až -40 000 Kč)
 • Některé kraje jsou zvýhodněny další slevou

Pobočka

 • Pobřežní 394/12 186 00, Praha 8 – Karlín

Kariéra

Zajímavé odkazy

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Specialista na tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
9.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.8
Jednání se zákazníkem
9.8
Kvalita sortimentu
9.8
Klady
 • široký nabídka
 • kvalita služeb
 • komponenty od kvalitních dodavatelů
 • komunikace
 • ochota
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Máte prosím někdo s touto firmou zkušenosti? Jsem ve fázi zvažování jejich nabídky a ráda bych si vyslechla názory i dalších lidí, co přišli do styku s firmou Energosolar.cz. Hodnotit zatím proto nemohu. Nemám co.

  Přínosný(2) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo