Columbus Energy

Columbus Energy se specializuje na fotovoltaiku, ale i další energetická řešení pro domácnosti, firmy a instituce, konkrétně tepelná čerpadla nebo nabíječky pro elektromobily. Firma vám pomůže nejen s vypracováním projektu a jeho realizací, ale také s financováním a vyřízením dotací.

Columbus Energy

Představení společnosti

Columbus Energy a. s. patří pod polskou skupinu Columbus. Ta byla založená v roce 2015, od té doby obsloužili více jak 60 000 zákazníků. V Polsku jejich řešení využila až čtvrtina všech domácností, které se rozhodly pro obnovitelné zdroje.

Kromě Polska působí také v České republice (od roku 2022) a na dalších evropských trzích. Zákazníci v recenzích Columbus Energy vyzdvihují rychlé jednání (od zadání poptávky po instalaci uběhl jeden měsíc), transparentní smlouvy a kvalitní provedení. Mezi ocenění, které firma získala, patří například EY Podnikatel roku 2020 a Ekonomická cena prezidenta.

Přejít na web

Přehled sortimentu

Firma Columbus Energy nabízí řešení pro domácnosti, firmy a instituce. Obrátit se na ně můžete i v případě, že chce postavit solární farmu. Na stránkách Columbusenergy.cz stačí vyplnit online kontaktní formulář a firma vás kontaktujte ohledně vytvoření projektu na míru. Kromě fotovoltaiky pro vás navrhnou projekt i pro tepelná čerpadla, bateriová úložiště či nabíječky pro elektromobil.

Columbus Energy pro vás zajistí dotace a pomůže i s financováním pomocí úvěru. Kromě realizací zajišťují i pravidelné revize. Na stránkách můžete využít také Konfigurátor FVE, kde si vytvoříte vlastní návrh fotovoltaické elektrárny včetně návratnosti a vizualizace.

Služby a ostatní

Firma Columbus Energy a.s. sídlí v Brně. Veškerá jednání ale probíhají v online prostředí nebo přímo u vás na adrese. Po zadání poptávky a sjednání schůzky přijede projektant přímo k vám, kde společně vytvoříte řešení na míru vhodné pro váš dům. Slevové kódy pro Columbus Energy k dostání nejsou, ovšem vyplatí se zaregistrovat k odběru newsletteru. Jakmile společnost naplánuje nějakou promo akci či slevy, informuje vás o nich jako první.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Osobní odběr
 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • Hotově

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Specialista na fotovoltaiku a tepelná čerpadla

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • kvalita zboží
 • komunikace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Totální propadák. Montáž FVE začala 26.6.2023 (po zaplacení zálohy) a dle smlouvy měla být hotova do 1 měsíce. Montážní parta opakovaně, celkem 5 x panely špatně zapojila. Při montáži panelů na střechu rozšlapali spoustu tašek. Dnes tj.16.2.2024 FVE stále není předána, nefunguje střídač + baterie nedobíjí. I přes to že FVE mi nikdo nepředal, firma Columbus Energy vystavila doplatkovou fakturu, kterou jsem odmítl zaplatit. jediné spojení je na klientské lince, kde mi odmítli dát kontakt na něajakou odpovědnou osobu. Věc jsem předal advokátovi.

 2. Pozor podvodníci. Rádi podvádějí a nedokončují

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo