S-Power

S-Power nabízí fotovoltaické elektrárny s garantovanou dotací či jejich kombinace s tepelným čerpadlem. Na webových stránkách firmy najdete přehled realizací či sekci Články – blog, kde se dočtete tipy a informace ze světa fotovoltaických elektráren. Pro slevy a akce sledujte sociální sítě nebo se přihlaste k odběru newsletteru.

S-Power

Představení společnosti

Společnost S-Power Energies založil současný jednatel Jaroslav Šuvarský. Na webu firmy uvádí, že první fotovoltaickou elektrárnu postavil vlastníma rukama na svém domě. Následně se rozhodl zasvětit svůj život právě tomuto odvětví.

Firma byla založena v roce 2008 pod jménem Good Idea, v roce 2016 prošla rebrandingem. S-Power působí mimo ČR také na Slovensku, ve Španělsku a v Anglii. Celkem se postarali o řešení více jak 6 666 zákazníků. Recenze na internetu chválí hladké vyřízení dotací a profesionalitu montážních techniků.

Přejít na web

Přehled sortimentu

S-Power nabízí komplexní služby od konfigurace až po instalace, včetně servisu. Vyřídí za vás také veškerou administrativu spojenou s dotacemi. Fotovoltaiku řeší jak pro soukromé osoby, tak pro firmy. Pořídíte u nich samostatné fotovoltaické panely i kompletní fotovoltaické elektrárny. V případě zájmu zařídí řešení v kombinaci s tepelným čerpadlem.

Kombinovaných soustav je k dispozici hned několik. Kontaktujte firmu online přes poptávkový formulář a sjednejte si nezávaznou schůzku, během které vám poradí, co pro vás bude nejvýhodnější. S-Power nabízí záruku 25 let na výkon FV panelů a 15 let na mechanické části panelů. Vyměňují kus za kus.

Služby a ostatní

S-Power provádí montáže po celé republice vlastním týmem montážních techniků. Nabízí 5 let odpovědnost za vady práce. Co se financování týče, využijte dotací. Zbytek můžete uhradit například pomocí úvěru, který vám rovněž pomůže firma S-Power vyřídit.

Doprava

  • Osobní odběr
  • Doručení na adresu

Platební možnosti

  • Bankovní převod
  • Platební karta
  • Hotově

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Specialista na fotovoltaiku a tepelné čerpadlo

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
  • komunikace a ochota
  • přehledný web
  • kvalita služeb
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Firma způsobuje škodu třetím stranám, neověřuje si vlastnictví majetku, způsobenou škodu nechce uvést do původního stavu. Vřele nedoporučuji

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo