Mary Kay

Mary Kay je společnost, která vyrábí a prodává kosmetiku a vůně. Prodává výhradně skrze tzv. nezávislé kosmetické poradkyně a poradce. Jde tedy o formu přímého prodeje, Mary Kay nenajdete v žádné drogerii. Pokud byste měli nějaké dotazy, obraťte se na zákaznickou podporu. Ta je vám k dispozici po emailu, telefonu a přes kontaktní formulář.

mary kay

Logo – Mary Kay

Představení e-shopu

Společnost Mary Kay je kosmetický gigant, který pochází ze Spojených států. Firmu založila Mary Kathlyn Wagner (proto Mary Kay). Zakladatelka byla ve své době důležitá proto, že dávala práci ženám, a snažila se tak posílit jejich postavení na pracovním trhu i v osobním životě. Mary Kay prodává ve 35 zemích světa.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Kosmetika Mary Kay patří k těm dražším na trhu, za to je zárukou kvality. Na webových stránkách najdete katalog produktů v sekci Produkty.

U Mary Kay nakoupíte například make-up, řasenky, rtěnky, denní krém, ale i kabelky a další doplňky. Nabídka je zaměřená jak na ženy, tak na muže.

Kromě dekorativní a pečující kosmetiky zde seženete také vůně. Ty jsou kategorizované nejen podle řad, ale také podle hlavních tónů v produktu, a tak si snadno vyberete vůni přesně pro vás, a to i online. Při nákupu můžete využívat slevový kód. Ty jsou k dostání na slevových portálech na internetu.

Služby a ostatní

Objednávání skrze nezávislé kosmetické poradkyně má své výhody – prochází školením, a tak se ve výrobcích MK opravdu vyznají a jsou schopné efektivně pomoci s výběrem.

Pro objednávku u poradkyně se registrujte na stránkách MK a společnost už vás sama spojí s nejbližší odbornicí. Nelze objednávat samostatně, vždy je potřeba provést registraci a objednat u konkrétní poradkyně/poradce. Ta vám produkt také sama doručí, a tak se nemusíte strachovat o dopravu.

Za zboží se platí předem bankovním převodem nebo online kartou přes zabezpečenou platební bránu, nebo osobně při převzetí u poradkyně, a to hotově.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Prodejce kosmetiky a parfémů

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
9.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.8
Jednání se zákazníkem
9.8
Kvalita sortimentu
9.8
Klady
 • komunikace
 • příznivé ceny
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.emimino.cz, www.firmy.cz

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Je to kvalitni kosmetika za cenu, ktera odpivida kvalitě, kdyz se používá jak ma a hlavne pravidelne, perfekti servis zakaznikovi.. S ničim lepšim sem se nesetkala.. Ja vdecim teto kosmetice za krasnou plet, kteru mi pomohla dosahnout, mnela jsem jizvy, rozširene pory, cerne tečky, vrasky otoky oči proste zanedbana. Trvalo to 4 roky ale fakt pravidelne peče a to bez kosmetičky. Je mi 50 let a nikto mi netipuje vice než 35 az 40 let.. Dekuji za Mary Kay

  Klady: Všechny klady, kvalita produktu, cena i servis
  Zápory: Pečujici pletova kosmetika by mohla byt i v menšim baleni pro cestovani. Dekuji
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo