Provexin

Provexin.cz je e-shop, který nabízí přípravek proti vypadávání vlasu Provexin. Jedná se o zdravotnický prostředek třídy I. Spadá tedy do stejné kategorie jako náplasti nebo kontaktní čočky. Brání vypadávání a podporuje růst nových vlasů. Při objednání online je k dispozici sleva na první objednávku. Provexin.cz lze sledovat na sociálních sítích, díky kterým vám neunikne žádná akce nebo sleva na zboží.

Provexin

Představení společnosti

Provexin je výrobkem společnosti NutraQ CZ s.r.o., která je součástí norské skupiny NutraQ AS. Jedná se o jednu z největších společností zabývající se vývojem a prodejem doplňků stravy v severských zemích. Své zastoupení má kromě Norska a ČR také ve Švédsku, Finsku, Dánsku, USA, Islandu a v Kuvajtu. Recenze zákazníků na stránkách Provexin.cz potvrzují pozitivní účinky Provexinu. Kladné recenze jsme našli i na Zboží.cz

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Na stránce Provexin.cz najdete kromě samotného zdravotního přípravku pro růst nových vlasu i tematické články o vypadávání vlasů a jeho příčinách, spolu s výsledky užívání Provexinu jednotlivými zákazníky. Prohlédnete si zde galerii fotografií před/po užíváním, spolu s recenzemi osobností jako jsou moderátor Pavel Cejnar nebo herec Petr Vančura.

Podobné recenze vám nabídne i záložka Spokojení zákazníci, kde se dozvíte více od lidí, kteří již mají s Provexinem zkušenosti. Vaše případné otázky ohledně užívání přípravku, nebo optimální době prvních viditelných rozdílů, vám pomůže zodpovědět sekce Otázky a odpovědi. K nahlédnutí jsou výsledky berlínské studie z roku 2010, která kromě pozitivních účinků potvrdila zdravotní nezávadnost a absenci jakýchkoliv vedlejších účinků.

Služby a ostatní

Slevový kód je k dostání přímo na Provexin.cz. Na svou první objednávku přípravku Provexin získáte slevu 30 %. Nákupem produktu se zároveň stanete členem pravidelného zasílání. Toto členství je aktivní, dokud jej sami nezrušíte. Objednávku uhradíte bankovním převodem nebo poštovní poukázkou. Zboží vám bude doručeno s fakturou prostřednictvím České pošty.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

  • Bankovní převod
  • Poštovní poukázka

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Výrobce přípravku proti vypadávání vlasů

Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
Klady
  • komunikace
  • přehledný web
  • kvalita zboží
  • reference
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.zbozi.cz, www.firmy.cz

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo