Mobilfox je internetový obchod nabízející téměř nezničitelné kryty na mobilní telefony. Kromě vysoce odolných krytů si zde můžete zakoupit ochranná skla, ozdobné šňůrky na telefony, kabely, nabíječky a sluchátka pro telefony značky Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi a Oneplus.

Mobilfox

Představení e-shopu

Firma Mobilfox sídlí v Maďarsku. V začátku působení firmy proběhla masivní marketingová kampaň a internet zaplavila videa influencerů, kteří propagovali nerozbitné kryty od Mobilfox. Následoval velký zájem o toto zboží a ruku v ruce s tím i vlna nespokojených zákazníků poukazujících na dlouhou dodací dobu, nekvalitní potisk, obdržení jiného zboží a dožadující se výměny zboží či vrácení peněz. Firma evidentně nebyla na tento nápor připravena a díky tomu si hned na startu nasbírala kopíci mínusových bodů.

Jak e-shop vypadá? Horní vodorovné menu vám nabídne sekce Pouzdra, Kolekce, Spolupráce, Vlastní návrh a Příslušenství. Pokud však chcete do zvolené sekce nahlédnout, vždy vám v tom zabrání okno, vybízející vás k přihlášení nebo registraci. Neregistrovaní návštěvníci webu si tedy mohou maximálně prohlédnout nápaditý design úvodní stránky, který upoutá nejen teenagery a mladší zákazníky.

Přehled sortimentu

U prodejce si můžete zakoupit ochranné sklo nebo kryt na svůj telefon, který si navíc můžete nechat ozdobit vlastním návrhem nebo fotografií. Na spodní části webu uvidíte nabídku krytů na mobilní telefon ve slevě a níže pak obchodní podmínky a další informace o prodejci.

Služby a ostatní

Při objednávce nad 1 500 Kč máte dopravu zdarma. Zboží prodejce doručí do vybraných evropských zemí, jejichž seznam se vám zobrazí při vytváření objednávky. Zboží by vám mělo být doručeno do 7 pracovních dnů. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, do 30 dnů ho můžete vrátit – firma k vám pro zboží po vyplnění formuláře a přiložení fotodokumentace, pošle kurýra. Vaší motivací k registraci/přihlášení by měl být i slevový kupón s 15% slevou na vaši první objednávku, který získáte po zadání svých osobních údajů do tabulky, která se ihned po vašem vstupu na web prodejce objeví. Bez registrace však nemáte šanci zjistit, co konkrétně a za kolik obchod nabízí, což rozhodně příliš důvěry nebudí.

Zákazníci si dále stěžovali na špatnou nebo žádnou komunikaci s e-shopem a pokud projevili svou nevoli na sociálních sítích, obchod jejich negativní názory smazal. Dle novějších recenzí již obchod svou reputaci napravuje a mezi jeho výhody patří velké množství dostupných designů, možnost výroby personalizovaných krytů, pevné materiály a odolné zpracování, kryty na telefonu velmi dobře sedí, již mají kvalitní potisk a jsou rychle doručeny. Jako nevýhody lze označit malý výběr modelů telefonů, pro které jsou kryty určeny, vyšší cena a horší kontakt s eshopem – pouze prostřednictvím emailu.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.
 • Získejte slevu 15 % na první nákup při přihlášení do newsletteru.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

7 Celkové hodnocení
Prodejce krytů na mobilní telefon

Přehlednost obchodu
7
Jednání se zákazníkem
7
Kvalita sortimentu
7
Klady
 • příznivé ceny
 • široký sortiment
 • vlastní návrh krytů
Zápory
 • špatná komunikace
 • kontakt pouze prostřednictvím emailu
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo