Optimal energy

Společnost Optimal Energy se věnuje poradenství ohledně energeticky úsporných řešení. Na webu Optimal-energy.cz najdete kompletní portfolio poskytovaných služeb a kontaktní formulář přes který zašlete poptávku služeb online. Optimal Energy je aktivní i na sociálních sítích, kde vám představí akční produkty, novinky a aktuální slevy.

Optimal energy

Představení společnosti

Optimal Energy vznikla v roce 2007. Firma funguje jako sdružení nezávislých poradců, kteří se starají o stávající zákazníky a zároveň zajišťují klienty nové. Část veřejnosti tento styl podnikání přijímá s rezervou – zákazníci mohou mít pocit, že cílem poradce je nabídnout takovou smlouvu, ze které bude mít nejvyšší provizi.

Pozitivní reference od zákazníků, firemních objektů a městských částí najdete na webu Optimal-energy.cz. Na fórech mimo jejich webové stránky však najdete i ohlasy, které už tak dobré nejsou. Kritizuje se zejména neochota poradců při komplikacích a nejasné obchodní podmínky.

Přejít na web

Přehled sortimentu

V katalogu Optimal Energy jsou místo konkrétních produktů hlavně služby. Optimal Energy nabízí poradenství ohledně výběru, instalace a provozu vlastní fotovoltaické elektrárny a dalších energeticky úsporných zařízení. Zajistí také dokumentaci pro dotace. Hlavní službou je ModroZelená Úsporám – komplexní energetické poradenství.

K dispozici jsou služby jako Změna dodavatele nebo Energetický audit, na jehož vypracování vám zástupci Optimal Energy zprostředkují energetického auditora. Pomohou vám s problematikou LED a indukčního osvětlení. Dále zajišťují revize a revizní zprávy, optimalizace jističe před elektroměrem, tepelná čerpadla, průkazy energetické náročnosti budov a individuální vývoje produktů (speciální produkty u dodavatelů pro zákazníky se specifickými nároky).

Služby a ostatní

Schůzku si sjednáte přes kontaktní formulář, telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní údaje najdete v záložce Kontakty. Za sjednání služeb Optimal Energy vyžaduje provizi. O způsobu úhrady se domluvíte přímo s poradcem.

Platební možnosti

 • Podle domluvy s poradcem

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Energeticky úsporná řešení

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
9.3Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.3
Jednání se zákazníkem
9.4
Kvalita sortimentu
9.4
Klady
 • pomoc při změně dodavatele energií
 • online poradenství - dotace
 • přehledný web
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

5 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Reply
  Tomáš Dvorský 30.5.2023 v 11:44

  Jsem moc spokojen s firmou hlavně s paní Moravcová která pomohla hledání dodavatele energií a montážní firmou fotovoltaické elektrárny

 2. Reply
  Václav Repáň 23.5.2023 v 18:26
  4.8
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Děkuji paní Moravcové za pomoc a ochotu při veškeré naší konzultaci vůči energii

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Reply
  Mašková jitka 23.5.2023 v 16:23
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  S firmou optimal energy spolupracuji 3rokem hlavně s p.Moravcovou,je velice ochotná a vše dodrží co řekne.Všem bych ji ráda doporučila je to odbornice na pravém místě.

  Klady: Vše vyřeší za vás
  Zápory: Žádné
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Reply
  Mašková jitka 23.5.2023 v 13:50
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Jsem velice zpokojená s touto firmou obzlášť s pani moravcovou vše za mě vyřídila ,když mi skounčil dodavatel s energiemi.Našla mi spolehlivě dodavatele nejlevnějšího a s p. MORAVCOVOU a jeji firmou spolupracuji nadale všem doporučuji

  Klady: Rychlé,přijemné jednání a vždy nejlepší doporučení
  Zápory: Žádné
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. Dobrýv den,se službami,které nám poskytuje paní Moravcová jsme velice spokojení. Slušná,
  pohotová a empatická. Když může, pomůže.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo