Firma Schlieger je dodavatel solárních řešeních pro vytápění a ohřev vody. Specializuje se na fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla a solární ohřevy vody. Objednávku můžete vyřídit online na eshopu nebo osobně v Praze Strašnicích. U všech nabízených zařízení vám zajistí servis a montáže.

1x1.trans - Schlieger

Logo – Schlieger

Představení e-shopu

Česká společnost Schlieger funguje na trhu již 12 let. Za tu dobu se stala jedničkou v počtu realizací solárních systémů a čerpadel. Firma vám nabídne řešení na míru při osobní konzultaci, která je nezávazná a zcela zdarma.

Schlieger nabízí prodlouženou zárukou v délce 30 let nejen na materiál, ale i na samotnou montáž. Společnost rovněž zajistí kompletní vyřízení dotace, což vám ušetří veškeré starosti s papírováním. Úsporná zařízení firmy Schlieger využívají také na Slovensku, v Německu a dalších zemích EU.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Na eshopu pořídíte fotovoltaické elektrárny s akumulací do baterií, s tepelným čerpadlem nebo s akumulací do vody, dále solární ohřevy vody, vakuové solární kolektory a tepelná čerpadla (dva typy). V záložce Rádce naleznete spoustu tematických informačních článků. Užitečná je i záložka otázek a odpovědí. Ve všední dny je od 9 do 16 hodin k dispozici zákaznická podpora (poradna). Když vám něco nebude jasné, stačí zavolat. Pokud vás zajímají recenze a reference firmy, najdete je přímo na e-shopu.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Pokud chcete nakoupit levněji, využijte aktuální akce na sortiment v eshopu. Další variantou je využít slevový kód. Ten najdete na slevových portálech. Dodatečnou slevu v obchodě dostávají držitelé průkazu ZTP. Informace o dopravě a platbě vám poskytne přímo prodejce poté, co vyplníte poptávkový formulář.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu
zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.7 Hodnocení
Specialista na vytápění a ohřev vody

Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
9.7
Kvalita sortimentu
9.7
KLADY
 • komunikace a ochota
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • kvalita zboží
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz