Firma Schlieger je dodavatel solárních řešeních pro vytápění a ohřev vody. Specializuje se na fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla a solární ohřevy vody. Objednávku můžete vyřídit online na eshopu nebo osobně v Praze Strašnicích. U všech nabízených zařízení vám zajistí servis a montáže.

Schlieger

Logo – Schlieger

Představení e-shopu

Česká společnost Schlieger funguje na trhu již 12 let. Za tu dobu se stala jedničkou v počtu realizací solárních systémů a čerpadel. Firma vám nabídne řešení na míru při osobní konzultaci, která je nezávazná a zcela zdarma.

Schlieger nabízí prodlouženou zárukou v délce 30 let nejen na materiál, ale i na samotnou montáž. Společnost rovněž zajistí kompletní vyřízení dotace, což vám ušetří veškeré starosti s papírováním. Úsporná zařízení firmy Schlieger využívají také na Slovensku, v Německu a dalších zemích EU.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Na eshopu pořídíte fotovoltaické elektrárny s akumulací do baterií, s tepelným čerpadlem nebo s akumulací do vody, dále solární ohřevy vody, vakuové solární kolektory a tepelná čerpadla (dva typy). V záložce Rádce naleznete spoustu tematických informačních článků. Užitečná je i záložka otázek a odpovědí. Ve všední dny je od 9 do 16 hodin k dispozici zákaznická podpora (poradna). Když vám něco nebude jasné, stačí zavolat. Pokud vás zajímají recenze a reference firmy, najdete je přímo na e-shopu.

Služby a ostatní

Pokud chcete nakoupit levněji, využijte aktuální akce na sortiment v eshopu. Další variantou je využít slevový kód. Ten najdete na slevových portálech. Dodatečnou slevu v obchodě dostávají držitelé průkazu ZTP. Informace o dopravě a platbě vám poskytne přímo prodejce poté, co vyplníte poptávkový formulář.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Zajímavé odkazy

Kontakt

Hodnocení

9.7 Celkové hodnocení
Specialista na vytápění a ohřev vody

Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
9.7
Kvalita sortimentu
9.7
Klady
 • komunikace a ochota
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

6 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Příjemní, profesionální, ochotní a hlavně jim nedělá problém cokoliv vysvětlit i zopakovat. Zákazníkovi se opravdu věnují, za mě rozhodně spokojenost a veliká.

 2. Schlieger je skvělá firma, skutečně mají svatou trpělivost a poctivě odpoví na všechny dotazy, i když se ptáte na úplnou prkotinu. Také mohu doporučit. jsem s nimi moc spokojená.

 3. Musím se připojit k pánům, kteří psali příspěvek níže, Schlieger jsou skuteční odborníci. Zákazníkovi se věnují naplno a vše pěkně vysvětlí, i když se ptáte na jednu věc i pětkrát.

 4. Pokud hledáte opravdové specialisty na tepelná čerpadla nebo solární elektrárny, pak je to rozhodně Schlieger. Jejich služby jsem už využil a vřele jsem je doporučil i přátelům.

  • Souhlasím s vámi, taky bych je doporučil. Já s nimi mám velmi dobrou zkušenost.

 5. Skuteční odborníci na svém místě. O tom jsem se mohla přesvědčit, když jsme řešili nové tepelné čerpadlo a vyšli nám ve všem potřebném vstříc.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo