Schlieger

Firma Schlieger je dodavatel solárních řešeních pro vytápění a ohřev vody. Specializuje se na fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla a solární ohřevy vody. Objednávku můžete vyřídit online na e-shopu nebo osobně v Praze Strašnicích. U všech nabízených zařízení vám zajistí servis a montáže.

Schlieger

Logo – Schlieger

Představení e-shopu

Česká společnost Schlieger funguje na trhu již 12 let. Za tu dobu se stala jedničkou v počtu realizací solárních systémů a čerpadel. Firma vám nabídne řešení na míru při osobní konzultaci, která je nezávazná a zcela zdarma.

Schlieger nabízí prodlouženou zárukou v délce 30 let nejen na materiál, ale i na samotnou montáž. Společnost rovněž zajistí kompletní vyřízení dotace, což vám ušetří veškeré starosti s papírováním. Úsporná zařízení firmy Schlieger využívají také na Slovensku, v Německu a dalších zemích EU.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Na e-shopu pořídíte fotovoltaické elektrárny s akumulací do baterií, s tepelným čerpadlem nebo s akumulací do vody, dále solární ohřevy vody, vakuové solární kolektory a tepelná čerpadla (dva typy). V záložce Rádce naleznete spoustu tematických informačních článků. Užitečná je i záložka otázek a odpovědí. Ve všední dny je od 9 do 16 hodin k dispozici zákaznická podpora (poradna). Když vám něco nebude jasné, stačí zavolat. Pokud vás zajímají recenze a reference firmy, najdete je přímo na e-shopu.

Služby a ostatní

Pokud chcete nakoupit levněji, využijte aktuální akce na sortiment v e-shopu. Další variantou je využít slevový kód. Ten najdete na slevových portálech. Dodatečnou slevu v obchodě dostávají držitelé průkazu ZTP. Informace o dopravě a platbě vám poskytne přímo prodejce poté, co vyplníte poptávkový formulář.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

 • Telefon: +420 226 223 800 (Po–Pá: od 9:00 do 16:00 hod.)
 • Email: info@schlieger.cz
 • Blog
 • Reklamace
 • Časté dotazy
 • Sídlo společnosti: Schlieger, s.r.o., Nagano Park, budova N3, U Nákladového nádraží 3265/10, 130 00 Praha 3-Strašnice
 • Facebook: Schlieger.cz
 • Instagram: schlieger.cz
 • YouTube: SCHLIEGER

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Specialista na vytápění a ohřev vody

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.3Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.4
Jednání se zákazníkem
9.3
Kvalita sortimentu
9.4
Klady
 • komunikace a ochota
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

10 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Reply
  Martina Holá 4.1.2024 v 21:09

  Problémy všude na všech frontách. Sem opravdu už nikdy!!! Naprosto katastrofální jednání při instalaci za půl milionu!!!

 2. Reply
  Lubomír Daněk 22.6.2023 v 23:28
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Od firmy Schlieger jsem si nechal udělat kompletní řešení – fotovoltaika, solárních kolektory a tepelné čerpadlo. Žádná jiná firma to totiž v takovéto kvalitě neumí a mají i kvalitní produkty. Pozval jsem si i obchodníky z Woltair a z Columbus… ty ale byli žalostně neinformovaný a snažili se jen prodat stůj co stůj. Jeste k tomu špinili jména jiných firem. Ze Schliegeru přijel p Baca, ze kterého byla cítit zkušenost. Vše vysvětlil a udělal mi cenovou nabídku na míru. Pak to šlo podle plánu. Sice byla doba dodání delší ale na to mě připravili předem. Dělníci, co to instalovali byli precizní a rychlí. Za mě opravdu dobrá zkušenost.

  Klady: Přístup k zákazníkovi Nastavení očekávání Kvalitní produkty (sofar, dahsolar) Přijatelná cena a sleva Vyřeší od A do Z
  Zápory: Delší doba dodání (ale připravili mě na to - kvůli těm produktům si stojí za to počkat.., to co prodávavj ostatní firmy je odpad)
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 0.8
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  30

  Schlieger NEDOPORUČUJI, jděte od této firmy dál, ušetříte si hromadu času, peněz i nervy. firma nekomunikuje, nehodlá dodělat zakázky (FVE a TČ), navíc ani dotaci.

  Klady: Klady - Žádné!!!
  Zápory: Zápory - všechny!!!
  Přínosný(0) Nepomohl(1)You have already voted this
  • Tohleto vypadá jako kdyby to psala nejaka konkurenční firma. (Již jsem videl na více místech, jak očerňují Schlieger)

 4. Příjemní, profesionální, ochotní a hlavně jim nedělá problém cokoliv vysvětlit i zopakovat. Zákazníkovi se opravdu věnují, za mě rozhodně spokojenost a veliká.

 5. Schlieger je skvělá firma, skutečně mají svatou trpělivost a poctivě odpoví na všechny dotazy, i když se ptáte na úplnou prkotinu. Také mohu doporučit. jsem s nimi moc spokojená.

 6. Musím se připojit k pánům, kteří psali příspěvek níže, Schlieger jsou skuteční odborníci. Zákazníkovi se věnují naplno a vše pěkně vysvětlí, i když se ptáte na jednu věc i pětkrát.

 7. Pokud hledáte opravdové specialisty na tepelná čerpadla nebo solární elektrárny, pak je to rozhodně Schlieger. Jejich služby jsem už využil a vřele jsem je doporučil i přátelům.

  • Souhlasím s vámi, taky bych je doporučil. Já s nimi mám velmi dobrou zkušenost.

 8. Skuteční odborníci na svém místě. O tom jsem se mohla přesvědčit, když jsme řešili nové tepelné čerpadlo a vyšli nám ve všem potřebném vstříc.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo