Firma Schlieger je dodavatel solárních řešeních pro vytápění a ohřev vody. Specializuje se na fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla a solární ohřevy vody. Objednávku můžete vyřídit online na eshopu nebo osobně v Praze Strašnicích. U všech nabízených zařízení vám zajistí servis a montáže.

Schlieger

Logo – Schlieger

Představení e-shopu

Česká společnost Schlieger funguje na trhu již 12 let. Za tu dobu se stala jedničkou v počtu realizací solárních systémů a čerpadel. Firma vám nabídne řešení na míru při osobní konzultaci, která je nezávazná a zcela zdarma.

Schlieger nabízí prodlouženou zárukou v délce 30 let nejen na materiál, ale i na samotnou montáž. Společnost rovněž zajistí kompletní vyřízení dotace, což vám ušetří veškeré starosti s papírováním. Úsporná zařízení firmy Schlieger využívají také na Slovensku, v Německu a dalších zemích EU.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Na eshopu pořídíte fotovoltaické elektrárny s akumulací do baterií, s tepelným čerpadlem nebo s akumulací do vody, dále solární ohřevy vody, vakuové solární kolektory a tepelná čerpadla (dva typy). V záložce Rádce naleznete spoustu tematických informačních článků. Užitečná je i záložka otázek a odpovědí. Ve všední dny je od 9 do 16 hodin k dispozici zákaznická podpora (poradna). Když vám něco nebude jasné, stačí zavolat. Pokud vás zajímají recenze a reference firmy, najdete je přímo na e-shopu.

Služby a ostatní

Pokud chcete nakoupit levněji, využijte aktuální akce na sortiment v eshopu. Další variantou je využít slevový kód. Ten najdete na slevových portálech. Dodatečnou slevu v obchodě dostávají držitelé průkazu ZTP. Informace o dopravě a platbě vám poskytne přímo prodejce poté, co vyplníte poptávkový formulář.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.7 Celkové hodnocení
Specialista na vytápění a ohřev vody

Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
9.7
Kvalita sortimentu
9.7
Klady
 • komunikace a ochota
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je cílem celého týmu Recenzer. Více o nás.

3 komentáře
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Pokud hledáte opravdové specialisty na tepelná čerpadla nebo solární elektrárny, pak je to rozhodně Schlieger. Jejich služby jsem už využil a vřele jsem je doporučil i přátelům.

  • Souhlasím s vámi, taky bych je doporučil. Já s nimi mám velmi dobrou zkušenost.

 2. Skuteční odborníci na svém místě. O tom jsem se mohla přesvědčit, když jsme řešili nové tepelné čerpadlo a vyšli nám ve všem potřebném vstříc.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo