Vasky je značka obuvi a doplňků, která navazuje na českou obuvnickou tradici. Při výrobě využívají tradičních postupů a kvalitních materiálů, výrobky jsou spolehlivé a dlouho vydrží.

Pokud by vás zajímalo víc o této značce nebo celkově informace ze světa módy a obuvnictví, doporučujeme vám prohlédnout si jejich blog. Vasky najdete také na sociálních sítích. Při nákupu se můžete obrátit na zákaznickou podporu po telefonu a přes email.

vasky

Logo – Vasky

Představení e-shopu

Vasky je česká značka, která sama boty navrhuje i vyrábí. Obuvnická dílna se nachází ve Zlíně a navazuje na zlínskou tradici obuvnictví. Každý pár bot vyrábí až 12 ševců a šiček, které se mu maximální věnují.

Boty vychází z tradičních střihů, které ale návrháři upravili moderním potřebám a vkusu. Pro Vasky je typický minimalistický vzhled a vysoká kvalita materiálů.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Sortiment se dělí na Ženy, Muži a Doplňky. Vasky prodávají kromě klasických bot a polobotek také tenisky, sandále a pantofle. Vasky se hodí jak na nošení do města nebo do práce, tak na výlety do terénu. Kromě obuvi v obchodě koupíte také vkusné kvalitní a kožené doplňky například peněženky, klíčenky, brašny, tašky či ponožky.

K výrobkům zde seženete přípravky na udržování a čištění. V sekci Navrhněte si najdete modely bot, které si můžete designově upravit podle sebe. Barevnost výsledného produktu tak bude přesně podle vašich představ.

Vasky často připravují slevy a akce. Při nákupu online můžete využít slevový kód, díky kterému ušetříte v řádech jednotek až desítek procent. Záleží na tom, jaká sleva je právě aktuální. Najdete ho na slevových portálech na internetu.

Služby a ostatní

Prodejny Vasky najdete v Praze, Brně, Zlíně a Ostravě. Dopravu zajišťují nasmlouvaní dopravci a kurýrní služba. V obchodě lze platit hotovosti nebo kartou při osobním odběru a na dobírku, dále kartou online přes zabezpečenou platební bránu nebo bankovním převodem.

Dopravu zdarma v současnosti obchod nenabízí, avšak pokud si zboží vyzvednete osobně na prodejně, ušetříte náklady za dopravce.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Osobní odběr
 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka

Prodejny

 • Na Příkopě 957/23, 110 00 Praha 1 – Staré město
 • Běhounská 106/3, 602 00 Brno – střed
 • Jantarová 3344/4, 702 00 Ostrava 2
 • náměstí Práce 1099, 760 01 Zlín

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce obuvi a doplňků

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.3Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.4
Jednání se zákazníkem
9.3
Kvalita sortimentu
9.4
Klady
 • komunikace a ochota
 • kvalita zboží
 • příznivé ceny
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je cílem celého týmu Recenzer. Více o nás.

5 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Musíte je impregnovat a mazat krémem… kůže pořád pracuhje

 2. Koupila jsem tu boty pro své potomstvo a doufám, že jim nějakou dobu vydrží. Byla jsem s nimi v prodejně Ostrava a spokojenost.

 3. Rychlost a spolehlivost

 4. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Byl jsem si vybrat zimní Vasky přímo na prodejně. Vše skvělé, boty v krabici vyvoněné.

  Klady: S nákupem skvělá zkušenost
  Zápory: Moje první obuv od této značky, uvidíme, jak dlouho vydrží.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. 0.65
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Objednala jsem a tet sem sklamana, po 2 měsících nošení boty vypadají jiné po 3 letech nošení, kůže je úplně vyžvejkana, za tu cenu bych měla jiné daleko kvalitnější. HLAVNĚ DO NICH TEČE !! stačí projít velkou trávou, sněhem, nebo i po ránu.
  Skousela jsem vrátit, vyměnit- reakce že nemám nárok.. je vidět že se jim vrací boty každou chvily protože se svami fakt nese…ou !! Chybu neuznaji!

  Zápory: Všechno špatně
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo