Pračky se sušičkou Siemens

Praktičtí pomocníci jsou dnes v domácnostech téměř nepostradatelní a jinak tomu není ani v případě praček se sušičkou Siemens, které jsou v péči o prádlo všestranné a velmi šetrné. Díky kombinaci inovativních funkcí, jakými disponuje samostatná pračka i sušička, získáte v podstatě spotřebič 2v1, který šetří prostor, ale také spoustu času i námahy.

Snadno tak můžete vyprat i vysušit prádlo bez zbytečného přendavání prádla z pračky do sušičky, stačí vám jen po skončení pracího cyklu nastavit proces sušení a máte vystaráno. Pračky se sušičkou Siemens nabízejí prostorný buben i velká dvířka, která umožňují bezproblémové vložení i vyjmutí prádla a vše v rámci jednoho spotřebiče. Jsou velmi moderní, spolehlivé, prostorné a zaručují dokonalé vyprání i šetrné vysušení.

Všechny pračky se sušičkou Siemens

Velký displej, jednoduché ovládání a přehledné programy zajistí maximální spokojenost při praní i sušení. Pračky se sušičkou Siemens perou i suší bez zbytečného přerušení, šetří tak mnoho času. Potěšující je, že u běžných praček se sušičkou se používá k ochlazení horkého vzduchu v tepelném výměníku až moc vody, zatímco Siemens přišel s revoluční technologií v podobě airCondensation, kdy vodu nahrazuje studený vzduch.

Stejně jako u jiných praček se sušičkou i tady platí pravidlo, že kapacita prádla pro praní není stejná jako pro sušení. Takže například vyperete 7 kilogramů špinavého prádla, ale usušíte jen 4 kg toho čistého, což znamená, že si musíte dávku rozdělit na dvě části nebo vyprat takové množství prádla, které bude odpovídat kapacitě sušení.

zpět k obsahu ↑

O značce Siemens

Společnost Siemens vznikla jako malá dílna roku 1847 v německém Berlíně. Postupně se vyvíjela a začala působit v oblasti průmyslu, energetiky, informačních technologií i ve zdravotnictví. Špičkové technologie, maximální spolehlivost, vynikající kvalita a inovace, to je Siemens. Ostatně díky tomu již získala tato společnost mnoho různých ocenění.

Pokud budete hledat domácí spotřebiče se značkou Siemens, pak můžete pořídit již zmiňované pračky se sušičkou, samostatné pračky a sušičky prádla, myčky nádobí, mrazáky, ledničky, odsavače par, varné desky, pečící i parní trouby, mikrovlnné trouby, kávovary atd.

zpět k obsahu ↑

Pračky se sušičkou Siemens můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Alza.cz

Recenze praček se sušičkou

Předem plněná pračka se sušičkou Siemens WD 15H542 má kapacitu praní na 7 kg prádla, zatímco pro sušení jsou to jen 4 kg prádla, hodí se tak pro menší rodiny, ...

Recenzer.cz
Logo