Pračky Siemens

Pračky Siemens jsou na trhu již velmi dlouho a po celou dobu jsou v nabídce výhradně předem plněné modely, které jsou ve většině případů volně stojícím spotřebičem, případně hledejte vestavné. Pokud jde o kapacitu, ta je nejčastěji v rozmezí mezi 8 až 10 kilogramy prádla.

Jsou tak vhodné pro ty domácnosti, které mají více členů. Tato značka nabízí standardní velikost praček, SLIM modely zatím nenajdete. Téměř všechny modely se pyšní nízkou spotřebou elektrické energie, díky čemuž se řadí do těch nejúspornějších energetických tříd.

Všechny pračky Siemens

Co se týká hlučnosti, ta se většinou drží kolem 60 dB během praní a na 75 dB při odstřeďování. Pračky Siemens mají vysokou účinnost odstřeďování, které patří do třídy A či B. Výhodou je i to, že je můžete snadno kombinovat s volně stojící sušičkou prádla, bez ohledu na to, jestli jí postavíte vedle nebo na

Pod kapotou praček Siemens pracuje špičkový a vysoce kvalitní invertorový motor, který má vysokou účinnost, nízkou hlučnost a dlouhou životnost. Skvělý je i dávkovací systém i-Dos, díky kterému si pračka sama dávkuje prací prostředky podle potřeby.

Pračky mají také automatický systém stainRemoval, ten si poradí se všemi skvrnami. Dostatečná je i programová nabídka, stejně jako nechybí spousta dalších užitečných funkcí.

O značce Siemens

Společnost Siemens byla založena v roce 1847 v Berlíně. Neustále se rozvíjela a postupně pronikla do mnoha oblastí, ať už to byla energetika, průmysl, informační technologie či zdravotnictví.

Siemens se vyznačuje špičkovými technologiemi, vysokou spolehlivostí, vynikající kvalitou a neustálými inovacemi. Za své úsilí si společnost vysloužila již velké množství ocenění. Vedle praček, můžete vybírat také pračky se sušičkou či sušičky prádla.

Pračky Siemens můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.czMall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (120 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo