Pračky se sušičkou Bosch

Pračky se sušičkou Bosch jsou stejně jako jiné produkty tohoto německého výrobce velmi kvalitní a oblíbené. Nabízí velmi precizní výsledky praní, ale také sušení a to u jakéhokoliv typu textilie. Pokud jde o kapacitu, tak u praní je to až 10 kg špinavého prádla, a v případě sušení až 6 kilogramů prádla. Pračky se sušičkou disponují technologií AutoDry, která zaručuje šetrné usušení prádla dle zvoleného stupně sušení.

Všechny pračky se sušičkou Bosch

Jedinečná konstrukce bubnu se postará o co nejjemnější a nejefektivnější praní díky rovnoměrně distribuované vodě. Co u praček se sušičkou Bosch potěší je EcoSilence Drive, což je nejmodernější, maximálně tichý a velmi efektivní motor, u kterého je zaručena dlouhá životnost. Samozřejmostí je jednoduché a praktické ovládání prostřednictvím displeje.

O značce Bosch

Společnost Bosch založil roku 1886 Robert Bosch ve Stuttgartu. Tehdy to byla jen malá dílna určená pro jemnou mechaniku a elektrotechniku. Postupně se však vypracovala a rozvětvila do několika odvětví. U nás začala poprvé obchodovat na konci 19. století a první oficiální pobočka vznikla v Praze roku 1920. V současnosti se společnost Bosch prezentuje v oblasti automobilového průmyslu, ve výrobních závodech, průmyslové technice, spotřebním zboží či technice budov.

Pokud jde o spotřební zboží, stal se Bosch expertem na velké i malé domácí spotřebiče, jako jsou pračky, sušičky prádla, kombinace pračky se sušičkou, myčky nádobí, ledničky, ale také kuchyňské roboty, kávovary, odšťavňovače, žehličky, vysavače a mnoho dalších.

Pračky se sušičkou Bosch můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.czAlza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Nikdy jsem neměla ráda kombinace, ale pračku i sušičku prostě domů nedostaneme. Nakonec jsem koupila pračku se sušičkou Bosch WNA14400BY a jsem moc spokojená. Opravdu si to vysoké hodnocení, které má na Heurece zaslouží, protože je skvělá a prádlo je super.

Přidat komentář

Recenzer
Logo