Pračky se sušičkou Siemens

Praktičtí pomocníci jsou dnes v domácnostech téměř nepostradatelní a jinak tomu není ani v případě praček se sušičkou Siemens, které jsou v péči o prádlo všestranné a velmi šetrné. Díky kombinaci inovativních funkcí, jakými disponuje samostatná pračka i sušička, získáte v podstatě spotřebič 2v1, který šetří prostor, ale také spoustu času i námahy.

Všechny pračky se sušičkou Siemens

Snadno tak můžete vyprat i vysušit prádlo bez zbytečného přendavání prádla z pračky do sušičky, stačí vám jen po skončení pracího cyklu nastavit proces sušení a máte vystaráno. Pračky se sušičkou Siemens nabízejí prostorný buben i velká dvířka, která umožňují bezproblémové vložení i vyjmutí prádla a vše v rámci jednoho spotřebiče. Jsou velmi moderní, spolehlivé, prostorné a zaručují dokonalé vyprání i šetrné vysušení.

Velký displej, jednoduché ovládání a přehledné programy zajistí maximální spokojenost při praní i sušení. Pračky se sušičkou Siemens perou i suší bez zbytečného přerušení, šetří tak mnoho času. Potěšující je, že u běžných praček se sušičkou se používá k ochlazení horkého vzduchu v tepelném výměníku až moc vody, zatímco Siemens přišel s revoluční technologií v podobě airCondensation, kdy vodu nahrazuje studený vzduch.

Stejně jako u jiných praček se sušičkou i tady platí pravidlo, že kapacita prádla pro praní není stejná jako pro sušení. Takže například vyperete 7 kilogramů špinavého prádla, ale usušíte jen 4 kg toho čistého, což znamená, že si musíte dávku rozdělit na dvě části nebo vyprat takové množství prádla, které bude odpovídat kapacitě sušení.

O značce Siemens

Společnost Siemens vznikla jako malá dílna roku 1847 v německém Berlíně. Postupně se vyvíjela a začala působit v oblasti průmyslu, energetiky, informačních technologií i ve zdravotnictví. Špičkové technologie, maximální spolehlivost, vynikající kvalita a inovace, to je Siemens. Ostatně díky tomu již získala tato společnost mnoho různých ocenění.

Pokud budete hledat domácí spotřebiče se značkou Siemens, pak můžete pořídit již zmiňované pračky se sušičkou, samostatné pračky a sušičky prádla, myčky nádobí, mrazáky, ledničky, odsavače par, varné desky, pečící i parní trouby, mikrovlnné trouby, kávovary atd.

Pračky se sušičkou Siemens můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czAlza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo