FlexiFin

Česká společnost FlexiFin se již od roku 2012 specializuje výhradně na krátkodobé úvěry pro všechny klienty kteří potřebují dostatečně rychle vyřešit finanční situaci bez nutnosti návštěvy banky, nebo těm, kteří zkrátka u své banky nepochodili.

Společnost FlexiFin si zakládá na tvrzení, že půjčku schválí převážné většině žadatelů a peníze zvládne vyplatit během pár minut, a to na jakýkoliv bankovní účet vedený u kterékoliv bankovní instituce. V následující recenzi se dozvíte, zda je toto tvrzení pravdivé, na jakých principech společnost FlexiFin úvěry poskytuje, zároveň se dozvíte problematiku úvěrů od FlexiFin a možná vám pomůžeme rozhodnout se, zda je pro vás společnost FlexiFin tou pravou volbou v případě, kdy uvažujete nad krátkodobou expresní půjčkou.

FlexiFin

Jak FlexiFin funguje?

Žádost o úvěr u společnosti FlexiFin může podat každý občan České republiky, kterému je v době žádosti alespoň 18 let, má vlastní bankovní účet a zejména pak pravidelný, doložitelný měsíční příjem. FlexiFin vyhodnocuje žádosti obvykle během pár minut a mnohdy ani nebývá problém půjčit osobám které měly v minulosti horší platební morálku.

Žádost o úvěr lze podat pouze online na oficiálních webových stránkách, které přiznáváme, jsou poněkud nepřehledné a zejména neúplné. Avšak kalkulace úvěru je jednoduchá a dokončit ji zvládne nejspíš naprosto každý. Kdybyste si případně nevěděli rady, je pro klienty společnost FlexiFin připravena bezplatná infolinka, kterou můžete bez obav kontaktovat. Jako jinou formu komunikace lze samozřejmě zvolit i e-mailovou korespondenci.

Během žádosti budete požádáni o přepis osobních údajů včetně rodného čísla, e-mailu a čísla mobilního telefonu, následně budou údaje ověřeny a na váš mobilní telefon odeslán autorizační kód. Druhým krokem formuláře žádosti sdělujete zdroj příjmů a trvalé bydliště. Po odeslání žádosti si vás jako klienta společnost FlexiFin prověří a v případě kladného vyhodnocení peníze přistanou na váš bankovní účet během několika málo chvil. Pokud jste klientem banky, která nepřijímá okamžité platby, nebo si nejste zcela jistí a úvěr potřebujete vyplatit ihned, můžete si za jednorázový příplatek 165 Kč nechat garantovat expresní výplatou připsání půjčky na účet již do 3 minut.

Přejít na FlexiFin

Půjčky od FlexiFin

Již při první návštěvě oficiálních webových stránek se dozvídáte maximální výši půjčky, ta může být v rozmezí od 1 000 Kč až do 30 000 Kč. Co už se jednoduše na stránkách nedozvíte je, že tento úvěrový limit se týká pouze první půjčky. Pokud se rozhodnete využít služeb FlexiFin i podruhé, či se stanete pravidelným klientem, tento limit je navýšen na 60 000 Kč.

Úvěr je bezúčelový, pokud chcete půjčkou uhradit nutné výdaje před výplatou, zaplatit nový spotřebič, nebo odjet na dovolenou je pak pouze vaší záležitostí. Úvěr je poskytován krátkodobě, splatnost je do 30 dní a je jen na vašich možnostech, zda celou částku zaplatíte za dva dny, týden, nebo až v den splatnosti.

Během samotné kalkulace úvěru byste si ale měli všimnout, že úvěr není poskytován zcela zdarma a v závislosti na výši úvěru je připočítán jednorázový základní poplatek. Celková splatná částka je vám ovšem známá již právě v této chvíli.

Odložení splátky u FlexiFin

Společnost FlexiFin nabízí i možnost odložení splátky úvěru, tato služba je procentuálně zpoplatněna v závislosti na období, ve kterém žádáte o změnu termínu splatnosti. Termín splatnosti lze odložit o 7, 14, nebo 30 kalendářních dnů. Za tuto službu pak můžete připlatit od 5,13 % až do 22 % z nesplacené jistiny. Úvěr není možné splácet a již při podpisu smlouvy o úvěr souhlasíte pouze s jednorázovou úhradou zapůjčených peněz.

Výhody FlexiFin

Jednoznačnou výhodou půjčky od společnosti FlexiFin může být zejména garance expresní výplaty na klientův bankovní účet, i když je tato služba zpoplatněna. O peníze lze navíc žádat z pohodlí domova a poskytovaná výše prvního úvěru až 30 000 Kč také není u konkurenčních poskytovatelů krátkodobých půjček zárukou. Se společností FlexiFin si zkrátka můžete půjčit na cokoliv a peníze získat prakticky ihned.

Nevýhody Acema

Od samotné žádosti o úvěr vás možná mohou odradit již samotné internetové stránky které důležité informace, na které byste rádi znali odpověď, nepřehledně skrývají do patičky webu. Na druhou stranu jsou jednoduché, a to může mnohým vyhovovat, naše tvrzení tak nemusí být v tomto případě zcela objektivní. Na čem se nejspíš shodneme je fakt, že poplatky za případné odložení data splatnosti nejsou úplně zanedbatelné a oddalování splatnosti se nemusí zcela vyplatit.

Shrnutí

Flexibilní a rychlá půjčka od FlexiFin má jasná pravidla, dopředu je vám tak známá celková splatná výše úvěru a do kdy je nutné ho také uhradit. Praktiky společnosti FlexiFin jsou tak zcela legální a nejedná se o žádnou podvodnou společnost. Kladné zkušenosti s úvěrem of FlexiFin můžete mít třeba právě vy, pokud dodržíte jasně dané podmínky a nebudete splátku půjčky zbytečně oddalovat.

Pokud jste v situaci, kdy potřebujete bezkompromisu vyplatit peníze z úvěru ihned, může být FlexiFin dobrou volbou za předpokladu, že jste si jistí svou vlastní schopností úvěr uhradit včas. V opačném případě je společnost FlexiFin oprávněna požadovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z celkové dlužné částky, a to až do doby, než stávající dluh zcela uhradíte, tím se ovšem dostanete do možná nikdy nekončícího kolečka které vás může stát nejen vaši dosavadně dobrou platební morálku, ale hlavně další peníze.

Přejít na FlexiFin

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (62 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo