Kamali

Za úspěšnou společností poskytující krátkodobé půjčky stojí známá společnost Home Credit a ve svém projektu Kamali se specializuje právě na mikropůjčky s krátkou dobou splatností. Půjčku od společnosti Kamali zajisté znáte nejen z reklamních sdělení a možná právě zvažujete, zda půjčku Kamali využijete jako tisíce jiných zákazníků. Připravili jsme pro vás a vaše jednodušší rozhodování recenzi postavenou na faktech a i zkušenostech zákazníků kteří krátkodobou půjčku již vyzkoušeli.

Kamali

Jak Kamali funguje?

Jak jsme již nastínili v úvodu, česká společnost Kamali se věnuje krátkodobým bezúčelovým úvěrům, které poskytuje občanům České republiky stejně jako cizincům s trvalým pobytem v ČR. Pro získání úvěru tak postačí pouze připojení k internetu a vše zvládnete vyřídit během pár minut ze svého domova.

Pokud by vám nevyhovoval online formulář, nebo byste během žádosti potřebovali nápovědu, ve všedních dnech je pro vás připravena kontaktní linka, nebo online chat. Samotnou výplatu úvěru si můžete zvolit dle vašich preferencí převodem na účet či v hotovosti ve vybraných terminálech od společnosti Sazka. Společnost Kamali má pro své zákazníky připravenou celou škálu benefitů, mezi které se řadí například možnost odložení splátek či předčasného splacení.

Přejít na web

Půjčky od Kamali

První půjčka od Kamali může být pro nové zákazníky zcela bezúročná. Kamali nabízí první úvěr ve výši 15 000 Kč bez poplatků a úroků všem zákazníkům za předpokladu celkového uhrazení dluhu do 14 dnů. Není v tom žádný háček, stačí se pouze striktně držet smluvních podmínek a jednoduše půjčku splatit včas.

Nemusíte mít ovšem obavy, bezúčelovou půjčku lze uhradit až do 30 dnů, v tomto případě si společnost započítává za každou půjčenou tisícovku poplatek 33 Kč.

Nad 15 000 Kč vám Kamali poskytne úvěr až v případě druhé půjčky. Druhá půjčka se již řadí mezi klasické, tedy s řádným poplatkem. Poplatek v případě druhé a každé další půjčky činí zhruba 33 Kč za každou tisícikorunu. Na splacení máte klasických 30 dní, půjčku lze bez poplatků splatit předčasně či si splátky odložit. Úvěr nelze kombinovat, druhého či vyššího úvěru tak dosáhnete až v případě řádně zaplacené první půjčky.

Odložení splátek u Kamali

Je za odkladem splátek krátkodobého úvěru od Kamali nějaký háček? Ve své podstatě není. Kamali nabízí tři možnosti odložení splátek a každá z nich je specifická. První variantou je možnost odložit splátku o měsíc, celková zaplacená částka se poté zvýší o 10 % a za každou tisícikorunu zaplatíte 45 Kč.

Druhou možností je splátku odložit až o dva měsíce, tam je poplatek 99 Kč za každou vypůjčenou tisícikorunu. Třetí možností, jak odložit Kamali půjčku, je zaslat na účet Kamali 1 Kč z bankovního účtu na který jste čerpali úvěr ve prospěch bankovního účtu úvěrové společnosti. Korunový odklad vám pak automaticky odloží splátku o jeden další měsíc s poplatkem 99 Kč za každou tisícikorunu.

Výhody Kamali

Hlavní výhodou Kamali je bezpochyby dostupnost krátkodobé půjčky, která je pro každého nového zákazníka zdarma. Vzhledem k historii celé společnosti se pak není třeba obávat o neseriózní jednání. Zákazníky zajisté také potěší možnost splátku odložit nebo zcela bez poplatku dříve uhradit. Kamali od nás získává další bod za přehlednou mobilní aplikaci, tu si může každý uživatel zcela zdarma stáhnout do svého chytrého telefonu a po přihlášení mít přehled o svých závazcích a splátkách na jednom místě.

Nevýhody Kamali

Za hlavní nevýhodu považujeme dostupnost půjčky pouze od pondělí do pátku, žádost můžete podat i o víkendu, zabývat se jí ovšem společnost bude až v nejbližší pracovní den. To stejné platí i pro kontaktování Kamali na zákaznické lince či online chatu. Samotná výplata úvěru také nemusí vyhovovat každému, neboť je zpravidla provedena až druhý den, tedy v případě, že jste nový zákazník. Pokud využíváte služeb Kamali opakovaně, je celková doba vyplacení zkrácena na zhruba jednu hodinu.

Shrnutí

Kamali je jednou z uživatelsky nejoblíbenějších a dobře dostupných možností krátkodobých půjček a potvrzují to i zkušenosti reálných uživatelů. Nám na Kamali půjčce neschází vůbec nic, jednoduše stačí dodržovat domluvené podmínky, úvěr splatit včas, či ho řádně odložit a poté by vás nemělo překvapit nic, co nebylo dáno ve smluvních podmínkách.

V případě Kamali, stejně tak jako v případě každé další konkurenční krátkodobé půjčky, pouze doporučujeme obezřetnost a využívat ji v pouze v případech opravdové nouze, poplatky za neuhrazené splátky jsou nekompromisní a dlužníka s horší platební morálkou by mohly jednoduše dostat do potíží. To jsou ovšem klasická rizika, kterých si musí být každý plnoletý občan vědom. Pokud jste se rozhodli čerpat úvěr se společností Kamali, rozhodně se s námi můžete podělit i o vaši zkušenost.

Přejít na Kamali

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (51 hodnocení)
​​

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo