Provident

Společnost Provident poskytuje nebankovní, bezúčelové, a hlavně rychlé hotovostní a bezhotovostní půjčky. Na tuzemském trhu působí již od roku 1997 a od té doby služeb Providentu v České republice využilo na miliony uživatelů.

Společnost Provident je tak nejen oblíbená, ale její historie sahá až do roku 1880. Pokud i vy zvažujete, zda se stanete klientem, určitě se vám vyplatí přečíst následující recenzi. V této recenzi jsme totiž shrnuli zkušenosti uživatelů, reálná fakta a informace o produktech, které společnost Provident nabízí včetně výhod a samozřejmě i nevýhod.

Provident

Jak Provident funguje?

Co je Provident a na jakém principu funguje není tak těžké zodpovědět, jedná se o rychlé nebankovní půjčky, které lze sjednat nejen ve všedních dnech a finanční obnos půjčky je již od 3000 Kč až do 130 000 Kč. Podmínky půjček jsou všem klientům transparentně k dispozici ať už se jedná o hotovostní půjčku pro klienty bez bankovního účtu či výhodnější bezhotovostní formu půjčky. Finální verzi produktu ovšem společnost postaví až na míru přímo žadateli. O půjčku smí žádat každý plnoletý občan České republiky nebo cizinec s dokladem o povolení k pobytu na území ČR.

Vzhledem k tomu, že je Provident nebankovní společnost, spousta uživatelů sází právě na něj v případech, kdy je velice těžké či nemožné získat klasický úvěr od banky. Půjčku od Providentu sice lze sjednat bez ručitele, není ovšem poskytnuta osobám bez stálého příjmu. Nemáte-li doložitelný příjem nebo jste-li na mateřské dovolené, pak pravděpodobně u společnosti Provident s žádostí o úvěr nepochodíte. Naopak rodiče na rodičovské dovolené mohou půjčku získat, neboť rodičovský příspěvek lze považovat za příjem.

Společnost Provident nabízí možnost sjednání úvěru z pohodlí domova, žadateli tak stačí pouze kontaktovat příslušnou telefonní linku nebo jednoduše požádat o půjčku online. K úvěru s výplatou na ruku lze navíc sjednat balíček Plus, který je zdarma a chrání klienta před úroky z prodlení a dalšími poplatky, balíček navíc nabízí splátkové prázdniny a lze s ním využít odklad až o 7 splátek.

Přejít na web

Půjčky Provident

Základní půjčka u společnosti Provident je s výplatou na účet a sjednat si můžete až 130 000 Kč, je naprosto bezúčelová a její splatnost je možno rozdělit od 12 do 36 měsíců. K úvěru nelze využít výhodného balíčku Plus a nevztahují se na ní splátkové prázdniny. Úvěr lze pojistit s pojištěním Komplex za zvýhodněnou cenu 129 Kč. Pokud máte bezchybnou platební morálku můžete ji případně individuálně a po domluvě navyšovat či s ní můžete refinancovat vaše stávající úvěry.

Nejznámější půjčka od Providentu je pravděpodobně půjčka s výplatou na ruku a kterou si lze nechat vyplatit bankéřem i o víkendu. Tento typ úvěru nese název Provident s balíčkem Plus a společnost vám tímto způsobem nabídne až 90 000 Kč. Navíc díky již zmíněnému balíčku Plus můžete využít splátkových prázdnin a ochrany před poplatky z prodlení při krátkodobých problémech se splácením. I k této půjčce lze zřídit pojištění Komplex, které se vyplatí zejména v případech nemoci či úrazu. Splácet můžete od 12 až do 36 měsíců, týdně či měsíčně.

Další variantou půjčky od společnosti Provident je půjčka 10+1 pro nové klienty. O půjčku lze žádat pouze v případě, kdy nečerpáte jiného produktu u společnosti Provident. Půjčka 10+1 nabízí úrok 4,9 % a vztahují se na ní splátkové prázdniny. Nový klient si může vypůjčit až 40 000 Kč a ty si může nechat vyplatit v hotovosti nebo na účet. Na splacení máte 11 měsíců, prvních 10 měsíců platíte vypůjčenou částku a 11 splátka je úrok.

Finanční rezerva od Providentu

Další verzi půjčky, kterou můžete u Providentu získat je online půjčka Creditea. Jedná se v podstatě o revolvingový úvěr čili finanční rezervu bez poplatků za vedení. O půjčku lze žádat online, schválena bývá celá její výše, tedy 130 000 Kč, tu můžete, ale samozřejmě nemusíte vyčerpat celou. Online půjčku lze splatit kdykoliv nebo v průběhu 3 let v podobě pravidelných měsíčních splátek. Verze úvěru Creditea nabízí i bezúročné období 30 dnů. Jednoduše tak stačí v termínu 30 dnů od čerpání půjčky úvěr uhradit. Pokud se tak nestane, je přičten úrok, který vám společnost Provident vytvoří na míru, začíná ovšem od 9,84 %.

Odložení splátek Provident

Odložit splátky lze pouze v případech kdy klient zvolí balíček Plus a jak již nyní víme, ten lze sjednat pouze u hotovostní půjčky či u úvěru 10+1. Pokud se tedy jako klient dostanete do finanční tíže a čeká vás nevyhnutelně dlouhodobý problém se splácením, rozhodně doporučujeme neprodleně kontaktovat společnost Provident a pokusit se vykomunikovat náhradní možnosti, ostatně klientskou linku lze využít ve všedních dnech od pondělí do pátku. S operátorem se lze spojit i skrze mobilní aplikaci WhatsApp či můžete napsat e-mail. V opačném případě máte pouhé tři měsíce na nápravu situace, než se váš případ pro společnost Provident uzavře a vloží se do něj nechvalná třetí strana.

Shrnutí

Společnost Provident je rozhodně během uzavírání smluv s klienty naprosto transparentní, úvěry tvoří na míru a každý klient má právo po nezávazné poptávce buď úvěr uzavřít nebo ne. Každý je dopředu přesně seznámen bez skrytých poplatků s celkovou výší úvěru, která je garantovaná a neměnná.

Nabízené úvěry od společnosti Provident doporučujeme zejména klientům, kteří se nachází v nesnadné životní situaci a kteří naléhavě potřebují zaplatit menší pohledávky či znenadání musí uhradit své střední závazky, či jiné nutné výdaje. Ze zkušeností uživatelů ovšem víme, jak stěžejní je plnit své závazky a půjčku hradit řádně a včas přesně tak, jak stvrdíte svým podpisem na úvěrové smlouvě. Pokud jako klient přistupujete k úvěrům zodpovědně, své závazky plníte svědomitě a řádně, není třeba se ničeho obávat a společnosti Provident lze zcela jednoznačně důvěřovat.

Přejít na Provident

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroj: www.wikipedia.org

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (66 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Provident jsou šmejdi. RPSN 120% nabízejí seniorům !!!

Přidat komentář

Recenzer
Logo