Pojištěná půjčka

Vyhledáváte finanční výpomoci od nebankovní společnosti avšak prevence je pro vás pořád prioritou číslo jedna? Možná jste již slyšeli o bezúčelové Pojištěné půjčce od společnosti PROFI CREDIT, kterou zvládnete vyřídit z pohodlí domova během několika málo minut a kterou lze, jak již samotný název napovídá, dobrovolně pojistit proti nepředvídatelným událostem jakožto ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti a celkové nemožnosti půjčku řádně splácet.

Pojištěná půjčka

V následující recenzi vás s Pojištěnou půjčkou podrobněji seznámíme. Dozvíte se tak nejen zda je Pojištěná půjčka tou pravou pro vás, taktéž se společně podíváme na možnosti pojištění, podmínky půjčky a v neposlední řadě se zaměříme na výhody i nevýhody této rychlé nebankovní ale přesto pojistitelné půjčky.

Přejít na web

Jak Pojištěná půjčka funguje?

O bezúčelovou Pojištěnou půjčku u společnosti PROFI CREDIT může žádat každý občan České republiky s platným průkazem totožnosti, jenž v době žádosti dovršil plnoletosti, tedy minimálně 18 let. Produkt Pojištěná půjčka je určen výhradně osobám s doložitelnými a prokazatelnými příjmy. K žádosti není třeba žádného ručitele a pravděpodobnost schválení úvěru nesnižuje ani záznam v rejstříku trestů.

Žádost o úvěr probíhá online formou, stejně jako následné vyplacení půjčky. Půjčku tedy nelze vyplatit v hotovosti. Formulář žádosti o úvěr naleznete na oficiálních webových stránkách a jeho vyplnění nezabere déle, než pár minut. Součástí formuláře je úvěrová kalkulačka, ve které zvolíte výši požadovaného úvěru, dobu splácení, vyplníte své osobní údaje včetně rodného čísla, emailové adresy a telefonního kontaktu.

Po odeslání online formuláře budete následně kontaktováni pracovníkem společnosti, který s vámi ověří správnost údajů, doložíte výplatní pásku, bankovní výpis nebo v případě podnikatelů daňové přiznání a dohodnete si následující postup. Podpis smlouvy je umožněn, kromě osobní schůzky s poradcem i formou podpisu na dálku. K podpisu na dálku vám stačí z vašeho bankovního účtu odeslat symbolický poplatek ve výši 1 Kč na účet společnosti a potvrdit svůj podpis SMS souhlasem.

Doba, která běžně uplyne od podání žádosti až po schválení úvěru závisí zejména na správnosti a kompletnosti doložených dokladů. V případě, kdy klient poskytne všechny požadované dokumenty správně, odeslání požadované částky na účet nezabere déle než 24 hodin.

Pojištěná půjčka

S Pojištěnou půjčkou můžete i jako nový klient požádat rovnou o úvěr ve výši 10 000 Kč až 250 000 Kč, přičemž celou částku je nutné uhradit v rozmezí 12 až 48 měsíců. Výše RPSN začíná již od 27,37 % a úroková sazba od 24,44 %.
K Pojištěné půjčce si můžete dobrovolně sjednat pojištění které je dostupné ve 3 balíčcích.

Balíček A pokrývá pojištění smrti z neúrazových příčin, smrt následkem úrazu, invaliditu třetího stupně následkem nemoci i úrazu a pracovní neschopnosti následkem nemoci i úrazu. Měsíční pojistné činí 10 % z měsíční splátky. Varianta pojištění B zahrnuje vše, co balíček A včetně pojištění ztráty zaměstnání a pojištění závažných nemocí. Jedná se tak o nejkomplexnější balíček pojištění, jehož pojistné činí 13,95 % z měsíční splátky.

Poslední varianta pojištění je základní pojištění C, které pokrývá pojištění invalidity třetího stupně či smrti následkem úrazu. Za základní pojištění měsíčně hradíte 3,33 % ze splátky a může ho sjednat každý klient do 70 let. Pojištění A a B lze sjednat do 65 let v případě, kdy nejste v pracovní neschopnosti, invalidním či starobním důchodu, nebylo vám diagnostikováno zhoubné nádorové onemocnění, nejste ve zkušební či výpovědní lhůtě a vaše pracovní smlouva je na dobu neurčitou.

Odložené splátky a předčasné splacení Pojištěné půjčky

Pojištěnou půjčku lze v případě nutnosti odložit, a to až o 3 splátky. Pokud se dostanete do obtížné životní situace, kdy vy, nebo člen vaší domácnosti přijde o zaměstnání, jste dlouhodobě pracovně neschopní, hradíte náhlé výdaje spojené s úmrtím člena domácnosti nebo blízké osoby ve výši alespoň 5 000 Kč, vznikla vám škoda na majetku v důsledku živelné pohromy v minimální výši 50 000 Kč či vám zaměstnavatel dluží výplatu. Ve chvíli, kdy případně nastane některá z výše uvedených situací je nutné ji taktéž fakticky doložit a společnost o potřebě odložit splátku obeznámit.

Nutno podotknout, že odklad o 3 splátky nefunguje v po sobě jdoucích měsících nýbrž lze odložit jednu po 3 měsících, a to celkem 3x za dobu trvání úvěrové smlouvy. Pojištěnou půjčku lze samozřejmě kdykoliv splatit předčasně avšak dopředu počítejte s poplatkem, poplatek ovšem není nijak likvidační a jedná se o částku maximálně 1 500 Kč.

V případě, kdy se dostanete do situace, že vám ani nabízené odložené splátky nepomohou, doporučujeme se bez odkladu obrátit na zákaznickou linku a celou situaci řešit ihned. Společnost můžete kontaktovat s jakýmkoliv dotazem dokonce zcela zdarma na bezplatné lince či prostřednictvím online chatu umístěným na webových stránkách.

Výhody a nevýhody Pojištěné půjčky

Pojištěná půjčka nese již v samotném názvu svou přední výhodu. Pojistit nebankovní úvěr totiž není pravidlo a naprostá většina úvěrových společností tento benefit nenabízí.

Další výhodu shledáváme v možnosti sjednání půjčky zcela online, možnosti čerpání vcelku vysokého úvěrového limitu a samozřejmě nabídky odložených splátek v případě těžké životní situace i bez sjednaného pojištění. Hlavní nevýhodu nabízeného úvěru od společnosti PROFI CREDIT jsou jednoznačně nevýhodné úroky. ocích.

Shrnutí

Bezúčelová Pojištěná půjčka může pomoci s překlenutím doby do výplaty, úhrady nečekaného účtu u automechanika stejně jako s rekonstrukcí či vybavením domácnosti. Úvěrový rámec začínající na 10 000 Kč a končící až na 250 000 Kč se zkrátka dokáže přizpůsobit individuálním požadavkům každého žadatele o úvěr.

Pokud potřebujete vyřídit úvěr na cokoliv z pohodlí domova, máte pravidelný měsíční příjem, a navíc rádi využijete možnosti půjčku pojistit, rozhodně není důvod proč bychom vám měli produkt Pojištěná půjčka od společnosti PROFI CREDIT jakkoliv hanit. Pokud dopředu počítáte s vcelku vysokými úroky a jste si jisti, že měsíční splátky, které můžete protáhnout až do doby 4 let, nezruinují váš měsíční rozpočet, rozhodně vám můžeme Pojištěnou půjčku doporučit.

Přejít na web

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (61 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo