Remosky ETA

Remosky ETA pod tímto oficiálním názvem rozhodně neuvidíte, přestože se jim tak říká. Naopak společnost ETA tyto produkty prodává jako Pečenky. Jsou to ideální pomocníci do každé kuchyně, i když je nejvíce uvítají ti, kteří mají malou kuchyň, případně hledají vhodné kuchyňské spotřebiče na chatu.

Všechny remosky Eta

Nejlepší pečicí pánve ETA

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. ETA Pečenka Plus 0133 90020 98 % 2 799 Kč Zobrazit Datart.cz
2. ETA Pečenka MINI 1133 90000 94 % 2 399 Kč Zobrazit Expert.cz
3. ETA Pečenka 0133 90000 89 % 2 999 Kč Zobrazit Datart.cz

Oproti klasickým troubám jsou téměř o 80 % úspornější a příprava je daleko rychlejší. Bez problémů tak připravíte piškotový dort, pečené kuře, masovou směs, ale i různé polévky či zapečenou zeleninu. V podstatě je to pečící pánev, která má dostatečně velký objem pro jednotlivce i celé rodiny, stačí si jen vybrat ten správný model.

O značce ETA

Přestože společnost jako taková vznikla již v roce 1943 ještě jako ESA (Elektrotechnická akciová společnost), k registraci ochranné známky ETA došlo až v roce 1960. Pečenky se vyrábějí zhruba od roku 1962, i když byla na nějakou dobu výroba dokonce zastavena.

Naštěstí došlo k jejímu obnovení, takže se pečenky ETA znovu vrátily na trh v roce 2014. Jediná zvláštnost je, že pečenky nemají tvar kruhový, ale čtvercový, což ale nijak neovlivňuje její funkčnost či kvalitu.

Nejprodávanější remosky

Remosky Eta můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (67 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Značku Eta mám moc ráda, a když jsem měla možnost vyzkoušet jejich remosku, respektive pečenku, měla jsem radost jako malé dítě. Dostala jsem jí totiž od manžela k našemu desátému výročí. Je naprosto úžasná, peče opravdu moc dobře a jídlo má dobrou chuť.

Přidat komentář

Recenzer
Logo