Free rande

Internetová seznamka Free rande je ideální volbou pro každého kdo nehledá vážný vztah. Setkávají se zde všichni ti uživatelé, kteří by rádi našli hlavně erotický druh seznámení. Na portálu freerande.cz si můžete najít milence nebo milenku a užívat si podle libosti kdykoliv a kdekoliv.

Free rande

Představení seznamky

Základní charakteristikou seznamky je téma sexu a erotiky. Všichni, kdo mají chuť se trochu pobavit a nezávazně si užít sex, jsou vítání, bez ohledu na pohlaví, věk či sexuální orientaci. Samozřejmostí je ovšem plnoletost, to je základ.

Nikdo vás nebude soudit nebo řešit, jestli jste zadaní či nezadaní, seznamka je určena pro všechny, kteří mají chuť si povyrazit. Co se týká uživatelské základny, ta představuje přes 180 000 uživatelů, takže je rozhodně z čeho vybírat.

Jediné, co se nám moc nelíbí, jsou některé body v obchodních podmínkách. Provozovatel si totiž vyhrazuje právo používat moderátory či animátory k rozproudění konverzace i zakoupení prémiového členství.

Mnozí uživatelé považují takové praktiky, kdy konverzují s pracovníky Free rande a nemají tak reálnou šanci na seznámení a schůzku, za jednu velkou lež a mnohé to dokonce odradí. Přesto je to uvedeno jasně v podmínkách, takže nikdo nemůže říct, že ho to překvapilo, neboť si ty obchodní podmínky měl prostudovat hned na počátku.

Provozovatelem internetového portálu freerande.cz je společnost IntermaxGroup AG se sídlem Chaltenbodensstrasse4a, 8834 Schindellegi, Switzerland. Registrace není nijak složitá, pro začátek jen zadáte adresu své e-mailové schránky a počkáte, až vám do ní přistane autorizační zpráva.

Jakmile kliknete na autorizační odkaz v e-mailu, jste zpět na webu Free rande, kde jste vyzváni k vyplnění svého profilu a poskytnete tak o sobě informace, jako třeba věk, odkud jste, vzhled atd.

Nakonec ještě musíte nahrát svou vlastní fotografii. V případě, že se registruje žena, musí ověřit svou identitu. Na papír napíšete svou přezdívku a s tou se poté vyfotíte. Fotografii potom zašlete přímo do seznamky

Přejít na Free rande

Cena

Registrace účtu je bezplatná a máte možnost mít účet zdarma, ale z hlediska funkčnosti je vám v podstatě k ničemu. V základu se jen podíváte na stránky, ale pokud se budete chtít seznámit, budete si muset pořídit VIP členství.

Jinak máte nastaven limit pro oslovení ostatními uživateli na 10 lidí, navíc bez VIP účtu není možné odpovídat na příchozí zprávy od jiných uživatelů. Předplatné si můžete zaplatit na 1 měsíc, 3 měsíce či 1 rok.

Pokud si předplatíte VIP členství pouze na měsíc, je cena 499,-. V případě, že zvolíte tříměsíční předplatné, vychází 1 měsíc na 333 korun. Ovšem při ročním předplatném vás vyjde VIP účet na 199 Kč za 1 měsíc.

Nutno podotknout, že za tyto VIP služby platí pouze mužská populace, ženy mají VIP členství zcela zdarma. Pro ně je pouze zdlouhavější registrace s nutností ověření identity v podobě zaslání fotografie s napsanou přezdívkou na papírku. Poté už nic nechybí k tomu, nasbírat nějaké nové zkušenosti.

Jakmile si Premium účet aktivujete, máte k dispozici neomezený přístup ke všem stránkám i funkcím a můžete psát neomezený počet zpráv. Co se týká deaktivace účtu, to lze provést v Nastavení, případně můžete požádat technickou podporu, ať váš účet/profil zruší, pokud tedy nemáte zaplacené VIP členství.

Ve chvíli, kdy je členství zaplaceno, musíte napsat písemnou výpověď, přičemž vzor výpovědi je uveden v obchodních podmínkách. Hotovou výpověď musíte poslat prostřednictvím e-mailu do e-mailové schránky seznamky Free rande, nebo využít kontaktní formulář, který najdete na internetovém portálu freerande.cz a dát jen odeslat. Výpověď by měla být doručena nejdéle 7 dní předtím, než skončí VIP předplatné.

KLADY
  • Dostatečně velká členská základna.
  • Poměr uživatelů je vyvážený.
  • Je možné posílat erotické fotografie.
  • VIP účet je pro ženy zdarma.
  • Možnost nahlášení falešných profilů

ZÁPORY
  • Muži musí za VIP členství zaplatit.
  • Členství je prodlužováno automaticky.
  • Účet zdarma je značně omezen.
  • Seznámení nefunguje bez fotografie.
  • Není mobilní aplikace

Zajímavosti

Co nám chybí je jednoznačně mobilní aplikace, aby bylo možné ovládat seznamku bez prohlížeče. Dobré je, že si můžete svůj účet nastavit podle svého uvážení. Pokud nechcete být vidět, jednoduše si profil skryjete.

Kdo chce, může si tam zadat, že ho budou moci v budoucnu kontaktovat jen uživatelé, kteří mají rovněž VIP členství. Problémem není ani možnost vypnutí e-mailových upozornění. Veškerý přenos dat prochází přes protokol SSL, díky čemuž se zabezpečen a není nutné se obávat případného zneužití vašich zpráv.

Hodnocení

Free rande je poměrně zajímavá internetová seznamka, kterou využije každý, kdo nemá chuť na vážný vztah a chce si jen, jak se říká vyhodit z kopýtka. Má spoustu šikovných funkcí, včetně možnosti skrýt si profil. U žen je ta výhoda, že mají všechny výhody zcela zdarma, stejně jako VIP předplatné.

Muži mají smůlu a VIP si musí zaplatit. Jak jsme již uvedli v úvodu, moc se nám nelíbí falešné profily, a rovněž zapojení moderátorů, ale i to se dá přežít. Palec nahoru nedáme, tentokrát ho zvedáme jen tak do poloviny.

Vyzkoušet Freerande.cz


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (51 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo