Jak oslovit ženu na seznamce?

Dlouho se vám zamlouvá nějaká slečna, která splňuje představy o vaší budoucí partnerce či ženě? Sice existuje pár pravidel na internetu nebo v knihách, ale stále jste nenašli to pravé? Nevadí, od toho, tu jsme my, abychom vám pomohli navázat první kontakt, který bývá většinou těžký. Hodně ale záleží na vaší osobnosti. Sice neexistují pravidla, jak zaujmout, ale přesto existují rady. To si teď postupně projdeme, tak čtete dál.

Jak poslat první zprávu na seznamce?

Zaujala vás slečna na seznamce a nevíte, jak jí oslovit, aby vás hned nehodila do koše? Základem je profilová fotografie, a to nejlépe aktuální. A pokud jste splnili tento základní krok, tak se můžete vrhnout na první zprávu. např. „Ahoj, zaujali mě tvé modré oči‘‘. Věřte, že touto zprávou zaujmete, a přesto vykouzlíte slečně úsměv na tváři.

Pokud vám slečna hned neodpoví, tak nezoufejte. Slečny chtějí, aby je kluci dobývali, anebo jejich typ nejste, ale tohle poznáte po pár týdnech. Většinou se dívky ozvou maximálně do dvou týdnu. Jak už bylo zmíněno v úvodu, že záleží na tom, jakou má člověk osobnost a od toho se také odvíjí odpověď na vaši zprávu.

Existuje několik slov a vět, které můžete napsat slečně, která se vám líbí. Když už jste poslali první zprávu, tak se většinou musíte představit. V tomto případě je hodně důležité, jak odpovídáte, aby to na slečnu nepůsobilo, že je to falešný účet. Nejlépe zaujmete, když budete upřímný a nebudete nic zatajovat, protože to vždycky vyjde na povrch.

Kterým zprávám byste se měli vyhnout?

 • Podle fotek vypadáš silnější
 • Určitě se vyhněte pozdravu „ahojky a čauky“

Zprávy, kterým se vyhnout nemusíte

 • Ahoj, zaujal mě tvůj úsměv.

Můžete napsat co vás na slečně nejvíce zaujme, ale dodržujte tuhle strukturu:

 • Snažte se psát o sobě a buďte přirozený
 • Dávejte si pozor na komplimenty
 • Než odešlete zprávu, tak si jí zkontrolujte
 • První zpráva by měla obsahovat pár slov
 • Věnujte se svému profilu na seznamce

Jak se seznámit s holkou?

S dívkou se můžete seznámit v podstatě kdykoliv. Existuje tolik aplikací a míst, kde je spousta slečen. Otázkou je, kde je ta pravá pro vás. Třeba je na druhé straně republiky a vy jste momentálně na pracovní cestě a dívku potkáte v náhodném metru. Můžete mít i den blbec a omylem do dívky drknete a polijete jí kávou a věřte tyhle náhodná setkaní jsou přece jenom nejlepší a nejvtipnější, ale samozřejmě neodsuzujeme seznamky, protože ty mají také své kouzlo.

Sice jste se už seznámili, ale nic o sobě nevíte, a to potom navazuje pozvání slečny na rande. A kam se slečnou zajít, abyste měli větší šanci se poznat a chtěli se neustále scházet a poznávat? Tady pro vás máme pár tipů:

 • Zajít do kina – nejlepší je zjistit jaký má ráda žánr a podle toho vybrat film
 • Pozvání na večeři – tady je zase důležité zjistit, jaké jídlo má ráda a naopak, které ráda nemá, abyste jí nepozval do rybí restaurace a ryby nebude mít třeba ráda
 • Projížďka na motorce – pokud máte řidičák, tak by neuškodil nějaký adrenalin
 • Návštěva v ZOO – každá dívka má ráda zvířátka a tímhle výletem jí udělat radost

Jde o to, abyste měli krásné rande a hlavně, aby to okouzlilo vás oba, a ne jenom jednu osobu.

Jak originálně oslovit holku?

Jestli chcete oslovit holku, tak by bylo dobré si nejdříve uvědomit z jakého důvodu dívku chcete oslovit. Zda jí chcete mít jako kamarádku, partnerku… holky mají rády, když se s nimi jedná na rovinu a věřte, že tohle každá holka vážně ocení. Ale jak jí oslovit? Je to jednoduché, protože jestli to je dívka, kterou vídáte skoro denně, tak to nebudete mít tak těžké.

Cizí dívku oslovit je obtížnější, když ani nevíte, jak se jmenuje. Každopádně jí můžete oslovit tím, jak je krásná anebo můžete něco pochválit. Přijde to ve správný čas. Jen na slečnu nesmíte tlačit, aby se nelekla a hned si to nerozmyslela.

Máme pro vás pár příkladů, jak oslovit holku:

 • Ve městě – Dobrý den, zaujal mě váš úsměv. Mohu vás pozvat na kávu?
 • V obchodě – Promiňte, hledám majoránku. Pomohla byste mi ji najít?

Závěr

V tomto článku jsme se snažili shrnout veškeré informace, jak oslovit ženu a také jak napsat první zprávu. Je to všechno jednoduché, jen to chce si více věřit a všechno půjde snad tak jak si přejete. Na nic netlačte a nechte to plynout, protože ono se to vyklube přeci jenom samo.

Seznámit se

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroje: www.elitedate.cz, www.jiskreni.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (97 hodnocení)
​​

Nikol Kolomazníková

Nikol Kolomazníková

Jsem tak trochu snílek, kterého dělá šťastným psaní, četba a rodina. K psaní mě to táhlo už od dětství. První knihu jsem napsala ve třetí třídě a doposud stále odpočívá v šuplíku mého psacího stolu. Chvíli neposedím s rukama v klíně, proto když mi zrovna prsty netančí po klávesnici, věnuji se kreativní tvorbě, čtení nebo vaření. Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Docela zajímavé rady, i když si nejsem jistá, jak to bude fungovat, ale určitě to za pokus stojí. Mimochodem, která seznamka je podle vás ze všech nejlepší, a hlavně bez falešných profilů?

 2. Reply
  JIRINA PASKOVA 14.12.2023 v 20:44

  SEM Z VASI SEZNAMKOU MOC SPOKOJENA NASLA JSEM SI CIZINCE MICH PREDSTAV MOC DEKUJI PASKOVA JIRINA

Přidat komentář

Recenzer
Logo