Grindr

Grindr je specifická mobilní aplikace určená pro seznamování gayů, bisexuálů i transekxuálů.

1x1.trans - Grindr

Logo – Grindr

Tato seznamka patří mezi nejpopulárnější na světě i díky možnosti lokalizace pomocí GPS. V základní verzi je aplikace zdarma. Za další možnosti si už připlatíte.

Přejít na Grindr

Představení

Grindr byl představen na trh v roce 2009 a od té doby si získal velkou popularitu. Vznikl dříve, jak obdobná aplikace Tinder (spuštěna v roce 2012). Momentálně má seznamka přes 27 milionů uživatelů po celém světě a nově čínského vlastníka. Právě ve vlastnictví vidí USA jisté bezpečností riziko.

Služba funguje, jako ostatní seznamovací aplikace. Procházíte fotografie a podle informací si zvolíte protějšek, který vás zaujme. Následně počkáte, zda i jemu padnete do oka. Dále je možné posílat i zprávy.

zpět k obsahu ↑

Cena

Základní verze aplikace je zdarma. Stačí se jen zaregistrovat a už během chvíle objevíte desítky návrhů ze svého okolí. V případě, že si připlatíte 50 dolarů měsíčně, tak vám aplikace nabídne více uživatelů k propojení.

zpět k obsahu ↑

Výhody a nevýhody

Mezi výhody seznamky Grindr patří její zaměření na homosexuály, bisexuály a transsexuály. Dále možnost lokalizace uživatelů pomocí GPS. A v poslední řadě množství uživatelů po celém světě.

Je potřeba zmínit bezpečnost, se kterou se aplikace už několikrát potýkala. Stalo se, že unikla data o přesném zaměření uživatelů nebo citlivá data byla poskytována třetím stranám. Také se objevují časté výpadky.

zpět k obsahu ↑

Zajímavosti

V aplikaci je možné nahlásit podezřelé aktivity na profilech. Např. falešné účty, které využívají cizí fotky. Služba nabízí propojení s profily na sociálních sítích. To pomáhá ověřit reálnost uživatelů.

zpět k obsahu ↑

Závěr

Seznamka Grindr si svým zaměřením na komunitu gayů, bisexuálů a transexuálů získala popularitu po celém světě. Nabízí skvělý způsob, jak si muži mohou najít svého partnera snadno a online.

Nesmíme však zapomenout na čínského vlastníka, problémy s únikem dat a technické výpadky. V případě, že vám tato rizika nevadí, tak seznamku vyzkoušejte. Vyzkoušet se má přece všechno. Další alternativou by pro vás mohla být seznamka Na kluky.

Vyzkoušet Grindr


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

      Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


    Komentáře / diskuse / hodnocení

    GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz