Seznamka.cz

Český portál Seznamka.cz se dá považovat za zcela univerzální způsob seznámení, protože tu můžete hledat v podstatě jakýkoliv typ vztahu.

Najdete tu třeba partnera na taneční kurzy, doprovod na maturitní či jakýkoliv jiný ples, parťáka na výlety či dovolenou, protějšek na flirt, přátelství či dokonce vážný vztah. Jednoduše řečeno, cokoliv hledáte, to tu najdete.

1x1.trans - Seznamka.cz

Logo – Seznamka.cz

Tato seznamka vám zajistí, že už nikdy nebudete muset cestovat sami, zaměstnáte svou mysl dopisováním s novým kamarádem či kamarádkou a nechybí ani rubrika Češi v zahraničí.

Přejít na Seznamka.cz

Představení

Seznámení může probíhat v rámci registrace a vyplnění vašeho profilu. To však není jediný způsob, naopak lze také vyvěšovat osobní inzeráty v mnoha kategorií, vše zcela bez registrace.

Tato inzertní seznamovací služba spatřila světlo světa roku 1998. Letos tak oslavila neuvěřitelných 23 let a pyšní se bohatou základnou uživatelů. Seznamka.cz pomohla najít vhodný protějšek velké spoustě lidí.

Uživatelé se na portálu dokonce svěřují se svým životním příběhem a často se stává, že se na seznamce najdou i děti párů, které se daly dohromady právě díky ní.

Nabízené služby tak umožňují najít nejen človíčka na vážný vztah, ale i pro navázání kontaktu na zájmové a sportovní činnosti, když třeba nemáte s kým chodit běhat, jezdit na kole nebo třeba navštěvovat různé památky a další tomu podobná místa. Provozovatelem serveru Seznamka.cz je společnost Tanger infosystems, s.r.o. v Ostravě.

zpět k obsahu ↑

Cena

Mnohé funkce jsou zdarma, jako třeba prohlížení profilů, vkládání inzerátů, fotografií atd. Ovšem s placeným členstvím můžete topovat odpovědi, bez problémů si archivovat zprávy až po dobu 5 měsíců, ale také přidat neomezené množství fotografií, a to i ty erotické.

Uvidíte rovněž kdo si prohlédl váš profil a budete moci psát mnohem delší zprávy. Placené členství je možné aktivovat na 1, 3 nebo 6 měsíců, přičemž ceny se pohybují v rozmezí od 69 do 300 korun.

Členství se automaticky neprodlužuje, takže končí vždy po uplynutí sjednané doby, kterou si zaplatíte. Nemusíte tak mít obavy, že se vám budou strhávat finanční prostředky z vašeho běžného účtu bez vašeho vědomí.

zpět k obsahu ↑

Výhody a nevýhody

Zřejmě největší výhodou je, že pokud chcete získat nejdříve nějaké zkušenosti, než se do používání portálu Seznamka.cz pustíte naplno, můžete vyzkoušet spoustu funkcí zdarma.

Klidně si prohlédněte profily, zkuste kontaktovat ostatní uživatele, vložte si nějaký vhodně sestavený inzerát a teprve potom si zaplaťte členství.

Bohužel nevýhodou je, že profily nejsou schvalovány manuálně, i když fotografie ano. Nečekejte ani žádnou vědeckou metodu seznámení, protože se neřeší osobnostní dotazník. K nevýhodám se dá přidat i neznámý počet uživatelů a počet návštěvníků, které na seznamku každý měsíc zavítají.

zpět k obsahu ↑

Zajímavosti

Pro ty, kteří nemají počítač, notebook atd. je k dispozici jednoduchá aplikace. Potřebujete jen chytrý telefon se systémem iOS nebo Android s připojením na internet od vašeho operátora, případně přes Wi-fi. Nemusíte se tak stresovat, že jste třeba na výletě a nemůžete se podívat na nové zprávy.

Díky aplikaci budete online vždy a všude kdykoliv vás napadne. Provozovatel zajistil rovněž kontaktní formulář, takže když se vyskytne problém, stačí jej vyplnit a odeslat.

Hodně zajímavé je že vedle možnosti vyvěšovat inzerát bez registrace, jste po založení svého profilu automaticky zapsáni nejen na portál Seznamka.cz, ale i na Rande.cz, neboť tyto dvě služby jsou propojené.

Co je pro Seznamka.cz specifické je zaměření. Není to totiž klasická seznamovací služba, kde můžete hledat jen romantický vztah, ale klidně se orientovat jen na přátele či kamarády, případně jednorázový doprovod na nějakou akci, která vás čeká.

zpět k obsahu ↑

Závěr

Pokud máme závěrem zhodnotit tento portál nezaujatě, pak je to rozhodně velmi užitečná služba pro každého. Není přitom vůbec důležité, jestli chcete vážný vztah, nezávazný sex nebo společnost na vaše toulky přírodou.

Klidně si můžete pověsit inzerát bez zbytečné registrace, nebo se naopak zaregistrovat a získat i nějaké ty výhody. Jediné, na co je potřeba si dávat pozor jsou falešné profily a nežádoucí vtipálci.

Vyzkoušet Seznamka.cz


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

      Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


    Komentáře / diskuse / hodnocení

    GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz