Rande.cz

Seznamka Rande.cz patří mezi zajímavé a zcela jedinečné internetové seznamky s jejíž pomoci budete moci hledat vhodného partnera.

rande.cz

Logo – Rande.cz

Hledání probíhá na základě předem zadaných kritérií. Můžete hledat ideálního partnera, přátelé na dovolenou, známé na různé akce nebo nové kamarády. Záleží na každém jednotlivci, co vlastně bude hledat.

Přejít na Rande.cz

Představení

Tato seznamovací služba vznikla v roce 1999 a letos tak oslaví 22 let svého působení na českém internetu. Měsíčně ji navštíví cca 1 milion uživatelů.

Principem seznámení je vyplnění seznamovacího profilu ihned po dokončení registrace. Díky vybraným kritériím je možné hledat optimální partnery prostřednictvím speciálně vytvořeného algoritmu.

Pokud chcete dostávat ty nejlepší nabídky vhodných protějšků, je potřeba důkladně vyplnit uživatelský profil a uvést tam veškeré podrobnosti. K oslovení ideálních kandidátů jsou zde tzv. Vzkazy.

Seznamka umožňuje jít třeba na rande s osobou, kterou třeba běžně potkáváte na ulici a nikdy by vás ani nenapadlo ji oslovit. Musíte počítat s tím, že se dá narazit na spoustu falešných profilů, ale i vtipálků či podvodníků. Důvodem je fakt, že profily nejsou manuálně schvalovány. Seznamka je i pro náctileté.

Provozovatelem seznamovacího portálu Rande.cz je společnost TANGER infosystems, s.r.o. se sídlem v Ostravě. Nabízí podporu na telefonu, kterou lze využít při velmi akutních případech, zatímco pro nezávažné situace je k dispozici email. Samozřejmostí je i poslání dopisu přes Českou poštu.

Rande.cz

Náhled webu Rande.cz

Cena

Dá se říci, že tohle je jedna z mála seznamek, kde je možné fungovat úplně zdarma. Musíte však počítat s tím, že vás čeká hodně reklam. Samozřejmě, že pro ty, kteří nestojí o žádnou reklamu, je zde možnost předplatit si VIP členství. To lze na jeden měsíc, čtvrt roku nebo 6 měsíců.

Nutno podotknout, že cena je pouhá formalita a její výše je jen symbolická. VIP uživatelem se můžete stát třemi způsoby. Tím prvním je aktivace členství pomocí bankovní platby.

Druhou možností jsou kredity a tou třetí pak SMS zprávy. SMS zpráva vám umožňuje získat VIP členství na 15, 24 nebo 30 dnů. Ovšem nutno podotknout, že seznamka je plně funkční i bez prémiového členství.

Výhody/nevýhody

K největším výhodám patří jednoznačně přehlednost webu a uživatelského rozhraní. Dále také potěší možnost zadání většího množství požadavků na protějšek.

Výhodou jsou i různé doplňkové funkce, jako třeba deník a podobně. Výhodou je, že můžete blokovat jednotlivé uživatele a ohlídat si všechny nové uživatele prostřednictvím SMS zpráv. Největší nevýhodou je rozhodně chybějící mobilní aplikace, což znemožňuje použití seznamky kdekoliv.

Zajímavosti

Jestli chcete získat zkušenosti s touto seznamkou, musíte na web, protože nemá žádnou mobilní aplikaci. Profily se neschvalují manuálně ani se nijak jinak nekontrolují, ale i tak je tato seznamka zajímavá.

Můžete si totiž do požadavkům na partnera vyplnit řadu údajů, například oblíbenou literaturu, preferovaný denní tisk, vztah ke zvířatům, ale i mnoho dalšího. S jejich pomocí pak lze najít tu ideální shodu s nějakým protějškem.

Závěr

Univerzální seznamovací služba, která se může pochlubit jednoduchou, a přesto důkladnou registrací, vhodná pro hledání protějšku na flirt, vážný vztah nebo třeba jen společnost na výlety. Co by uživatelé určitě uvítali je mobilní aplikace.

Jinak nabízí seznamka dostatek funkcí pro každého. Kromě členství si lze zaplatit různé doplňkové služby. Je to každopádně zajímavá seznamka, kterou stojí za to vyzkoušet.

Vyzkoušet Rande.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

11 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Proč tu nejsou zobrazený starší recenze? Snažím se už v několika zprávách vysvětlit, že došlo z mé strany k mylnému nahlášení a zablokování uživatele na této seznamce. Na první zprávy nikdo neodpovídal, další zprávy byly vygenerovány s cílem se mě zbavit a nic neřešit. Už jen čekám kdy mi zruší taky účet, jelikož si VIP neplatím, Tak vypadni. Odpovídá jakože nějaké Tomáš a absolutně žádná slušnost a vstřícnost. Nedivím se, co jsem našel i na jiných recenzích na tuto seznamku. Nechápu, proč takový lidi, kteří neumí jednat s lidmi, zřizují takové weby, protože tu určitě nejde o lidi A už vůbec ne o jejich štěstí úplně o něco jiného, co si každý domyslí. Radim vůbec si tu profil zřizovat, je to tu jen na pohoršení.

 2. Na Rande.cz chodím pravidelně a vždycky si tam domluvím nějakou tu schůzku. Zatím byly slečny velmi příjemné a posezení proběhlo hladce.

 3. Seznámila jsem se tu se současným přítelem a zatím si nemůžu stěžovat. Uvidíme, jak se projeví za nějakou dobu.

 4. Já tedy na Rande.cz sbalil jednu slečnu, která vypadala velice solidně, a to nejen vzhledem. No po měsíci jsem to vzdal a hledám dál, takže asi tak.

  • Slabá účast, slabá komunikace, často bez odpovědi, i když požádám v případě nesympatií o zpravu odmítnutí. Podezření na spoustu falešných profilů, vytvořené zprostředkovatelem Rande.cz . Přihlásil jsem se na jiné seznamky typu Badoo a i když neplatil VIP, dá se normálně dopisování, chodí odpověď od reálných žen, byla i schůzka. Na Rande.cz chcípl pes.

 5. Za celou dobu, co jsem na rande.cz, jsem měla jedno jediné rande. No a i to byla hrůza, už nikdy více.

 6. Vyzkoušeno, ale nějak zvlášť nadšený z této služby nejsem. Za půl roku registrace zatím žádná sláva.

 7. Zaregistroval jsem se, jen tak ze zvědavosti, když už je ta seznamka bezplatná, ale zatím jsem moc štěstí na protějšek neměl. Uvažuji, že si zaplatím to jejich VIP členství, ale nevím, jestli to má vůbec cenu.

 8. Blokují me tu furt

 9. Slušně vám sděluji,že mám do května 2022 zaplacenou VIP Rande.cz, a najednou pro mě neni teto web pry dostupný

Přidat komentář

Recenzer
Logo