Seznamte se

Seznamte se je ideální seznamka pro všechny, kteří hledají vážný vztah. Přestože je z části zcela zdarma, bez předplatného se k lepším funkcím jednoduše nedostanete. Prémiové členství vám zajistí, že budete moci například neomezeně vyhledávat mezi větším množstvím profilů.

seznamte se

Logo Seznamte se

Základnu tvoří přes 300 tisíc uživatelů s měsíční návštěvností kolem 100 tisíc uživatelů. Bez registrace můžete mrknout na jméno, fotografii, věk uživatele a kraj odkud je. Vzhledem k tomu, že se využívá vědecká metoda seznámení, máte jistotu, že by to nakonec mohlo klapnout na výbornou.

Přejít na Seznamte.se

Představení

Za vývojem stojí společnost Butterfly Destiny s.r.o. a nejvíc zaujme svým zaměřením na uživatele hledající opravdu vážný vztah. Seznamka používá speciální algoritmus, který využívá vaše odpovědi uvedené v osobnostním dotazníku pro výběr partnera, o němž se domnívá, že bude vhodným protějškem.

Bohužel není k dispozici manuální schvalování profilů, ale zase ženy zde mohou působit úplně zadarmo. Jak již bylo zmíněno, počet uživatelů představuje cca 307 tisíc s návštěvností cca 100 tisíc za měsíc. Vzhledem k tomu, že je služba i placená, je zřejmé, že zde nebude tolik podvodných profilů, ale 100 % jistotu mít nemůžete.

Cena

Přestože se dá seznamka používat bezplatně, stále jsou zde služby, které si jednoduše musí každý zaplatit. Členství si lze předplatit na 1 týden, ale také na 1, 3, 6 nebo 12 měsíců. Ženy nemusí platit nic, pro ně je členství zcela zdarma. Ovšem pro muže se ceny pohybují v rozmezí od 99,- do 2 700,- korun.

Mezi placenými službami najdete možnost posílat více než 5 zpráv každý den, vyhledávat větší množství profilů, ale i posílat telefonní číslo nebo emailovou adresu. Při registraci vyplníte osobnostní dotazník, na jehož základě se poté vybírá vhodný partner tzv. vědeckou metodou seznámení.

Profily jsou veřejné jen částečně, ovšem nutno mít na paměti, že zde funguje automatické prodloužení členství a jediný způsob, jak ho zrušit je písemně, a to prostřednictvím pošty. Je nutné to udělat předem, aby nedošlo k dalšímu nežádoucímu odepsání finančních prostředků z vašeho účtu.

Výhody a nevýhody

Jednou z největších výhod je, že pro ženy je tato seznamka zcela zdarma, a to včetně prémiových funkcí. Výhodou je i použití vědecké metody seznámení se speciálním algoritmem. Nevýhodou je, že nejsou profily schvalovány manuálně a mohou se tak objevit podvodné profily.

Další nevýhodou je automatické prodlužování členství, které se musí dostatečně dopředu zrušit písemně poštou. Pokud to neuděláte, členství se znovu prodlouží na stejně dlouhou dobu jako bylo předtím.
Jediné, co vás může uklidnit je fakt, že k tomu dojde jen v případě, že jste minule platili kartou. Jestli platba proběhla SMS nebo složenkou, nemusíte se prodloužení obávat.

Zajímavosti

Není na škodu přečíst si o Seznamte se recenze ostatních uživatelů, kteří už mají s touto seznamkou nějaké zkušenosti. V podstatě je to jednoduše řešený portál, k jehož používání můžete využít mobilní aplikaci určenou pro chytré telefony. Samozřejmostí je i zákaznická podpora v podobě kontaktního formuláře.

Závěr

Portál Seznamte.se nadchne kohokoliv, kdo hledá vážný vztah. Kromě služeb zdarma jsou zde i prémiové. Ovšem za ty si musí zaplatit jen muži, protože ženské osazenstvo má tuto seznamku úplně zadarmo.

Vhodný protějšek se vyhledává pomocí výsledků získaných z osobnostních dotazníků. V praxi se tomu říká vědecká metoda seznámení. Když už nechcete být členy písemně členství zrušíte a je to. No a komu tato seznamka nevyhovuje, ten může zkusit třeba Elite Date.

Vyzkoušet Seznamte.se

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Na zkoušku jsem se zaregistrovala, ale nevím, jestli to bude k něčemu. Zatím se mi ani nikdo neozval, a dokonce ani nereagovali ti, kterým jsem poslala zprávu.

  2. Pouze písemné rušení „členství“ u internetové služby by měl být pro každého svéprávného uživatele internetu jasnou indicií, že jde o podvodniky a měl by se takovým vykukům vyhnout velikým obloukem.

  3. Seznamte. se je plná falešných profilů. kdo to myslí vážně má smůlu.

Přidat komentář

Recenzer
Logo