EliteDate

Elite Date je druhá nejnavštěvovanější seznamka na českém internetu. Zatímco první eDarling má větší databázi uživatelů, členství na Elite Date je za mnohem výhodnější cenu. Říká si tato seznamka právem „Seznamka pro náročné“?

V naší recenzi se zaměříme na to, jak tento portál funguje, co od něj můžete očekávat a jaké jsou jeho výhody. Na základě osobních zkušeností a ohlasů uživatelů jsme zhodnotili také případné nedostatky, o kterých byste měli vědět. Vše najdete v následujícím textu.

Přejít na EliteDate

Co je to Elitedate?

Elite Date se zaměřuje na zprostředkovávání vážného vztahu. Název je odvozen od myšlenky, že na serveru byste měli narazit pouze na seriózní členy. To je ověřováno pomocí manuální kontroly profilů a také tím, že se za službu platí.

Neměli byste zde tedy narazit na trolly, falešné profily a jiné vtipálky. Registrace a vyplnění vstupního dotazníku vás nebude nic stát. Pokud ale chcete používat další funkce seznamky (prohlížení profilů, psaní zpráv), je nutné se k odběru členství přihlásit.

elitedate web

Webové stránky Elitedate.cz

Jak to vypadá se samotným výběrem? Na základě vstupního dotazníku a preferencí (kategorie jako ona hledá jeho, ona hledá ji apod.) vám nabídnou kontakty z databáze, které se k vám „hodí“. To je vyhodnocováno pomocí vědeckých metod tak, abyste si s druhou stranou rozuměli. Lze je i dále filtrovat, například podle místa bydliště a dalších parametrů.

Jak velká je databáze uživatelů? To Elite Date neprozrazuje. Na stránkách se pouze dočtete, kolik návštěv má server za měsíc. Momentálně je to něco okolo 300 000. To není zrovna málo, a tak máte velkou šanci, že si zde najdete svou lásku přes internet.

Seznámení online na Elite Date

Největší množství uživatelů pochází z kategorie 25 až 45 let. Také další věkové kategorie jsou zastoupeny, ale ne v takovém počtu. Ačkoliv se Elite Date prezentuje jako zprostředkovatel především vážných vztahů, během výběru se můžete rozhodnout, zda hledáte

 • lásku, vážný vztah
 • vztah na dálku
 • flirt

Uživatelé si tyto údaje zadávají do profilů, tak jak to znáte i z jiných seznamek. Elite Date do komunikace uživatelů nijak nezasahuje. Vyměňování zpráv a domluvení případného „rande naslepo“ už je jen zcela na vás. Zamilovanost zkrátka není v kompetenci serveru.

Seznamka pro náročné také odkazuje na fakt, že v databázi byste měli najít pouze uživatele se vzděláním, podnikatele atd. Doporučujeme tento fakt brát s rezervou. Pravdou ale je, že administrátoři stránky profily opravdu ověřují a pokud s vaším profilem budou nějaké nesrovnalosti, budou vás kontaktovat. Hodnocení uživatelů ukazují na to, že tento systém skutečně funguje a seznamka dostává svému mottu.

Cena

Členství není možné zaplatit pouze na 1 měsíc. Nejkratší doba, kterou musíte zaplatit, jsou měsíce 3.

 • 3 měsíce za 350 Kč za měsíc, celkem 1050 Kč
 • 6 měsíců za 200 Kč za měsíc, celkem 1200 Kč
 • 12 měsíců za 125 Kč za měsíc, celkem 1500 Kč

Členství se vám odemkne, jakmile se platba připíše na bankovní účet seznamky. Nejrychlejší je samozřejmě platba online platební kartou přes zabezpečenou platební bránu. Můžete zvolit také bankovní převod nebo platbu na složenku.

Výhody

Elite Date je výhradně česká seznamka. Ač to sice znamená menší uživatelskou základnu, pro někoho může být výhodou, že potencionální partner se nebude nacházet daleko. Další velkou výhodou je aplikace, kterou portál pro uživatele vytvořil. Ta je kompatibilní jak s Androidem, tak iOS. Používání je jednoduché, vše snadno najdete, a navíc budete mít okamžitě přehled o tom, zda vás někdo nekontaktoval.

Láska přes internet není vždy snadnou záležitostí. A proto si pro uživatele Elite Date připravilo také vlastní blog. Tam najdete poměrně kvalitní články z oblasti seznámení online na témata jako jsou co dělat při prvním rande naslepo, kam na rande atd.

Pokud se přihlásíte k odběru členství, nemusíte se obávat, že vám bude seznamka strhávat peníze i poté, co už ji nebudete používat. Členství se totiž automaticky neprodlužuje. Platbu je potřeba vždy znovu schválit. Seznamka má spolehlivou technickou podporu. Pokud budete potřebovat poradit, nebo se vám něco nebude zdát, můžete ji kontaktovat nejen pomocí kontaktního formuláře, ale i přes email nebo telefonicky.

Jak už bylo řečeno, placené členství eliminuje falešné profily, vtipálky a lidi, kteří to nemyslí vážně. Má ale i další výhodu. Váš profil si nebude moci prohlédnout nikdo mimo seznamku. Prohlížení profilů a fotografií je možné pouze po zaplacení.

Nevýhody

Ač za členství zaplatíte, portál negarantuje, že uspějete. Jak jsme uvedli výše, celý proces seznámení je jen na uživatelích samotných. Elite Date vám pouze vygeneruje návrhy na uživatele, kteří splňují vaše požadavky a hodili by se k vám na základě vstupního testu. Bezplatná varianta členství je sice v nabídce, nic ale v jejím rámci nemůžete dělat, ani zasílat zprávy.

Hodnocení

Elite Date bychom zařadili mezi seznamky, které skutečně fungují. Pokud hledáte spřízněnou duši a myslíte to vážně, rozhodně se vám do členství vyplatí investovat. Administrátoři si zakládají na tom, že u nich nenarazíte na falešné profily a vtipálky. Navíc nikdo, kdo nezaplatí, nebude moci prohlížet váš profil.

Vědecká metoda, na základě které Elite Date vyhodnocuje potencionální partnery, je skvělý nápad a zvyšuje vaše šance na nalezení „toho pravého“. Celý proces usnadňuje aplikace, se kterou budete mít okamžitě přehled o tom, když vás někdo kontaktuje.

Jedinou slabou stránkou je, že i přes vaši investici vám nikdo nemůže zaručit, že se skutečně seznámíte. Tak je to ale na všech seznamkách, i těch neplacených.

Vyzkoušet EliteDate


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

2.8/5 (6 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

33 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Musím se bohužel přidat k většině příspěvků. Nedoporučuji, najděte rozumnější způsob, jak utratit své peníze. Jakákoli seznamka je podnikání a musí vydělávat!!! Ale dnešní doba a chování nás je druhý problém. Pokud Vám není 20, je vlastně přebráno a výběr je malý. Inzeráty typu : co mi můžeš nabídnout a bez fotografie???? Jen jsem to zkoušel a připadám si jak na koňském trhu. Přitom vypadám dobře, sportovní postava, cestovatel, podnikatel!! Ale i já mám požadavky a tady opravdu hrůza. Za mě. Kdo má rozum, hledá partnera starou formou. Z očí do očí!!!!

 2. Jste podvodníci!
  Několikrát jsem díky Vaši seznamce zažila ghosting!!! Dokonce po roce vztahu, který byl jen lež. 2x jsem zažilA fake profily “cizinců”, kteří se -po oduševnělych výlevech vypařili.
  Vaši členové jsou na profilech roky/ 5 i více/ . A vaše IT zpracování je více než ubohé .

 3. Velice děkuji všem za přínosné komentáře. Plánovala jsem se na ED taky zaregistrovat a zaplatit. Díky vám jsem nepřišla o více než tisíc korun. Děkuji.

 4. Asi jedna z mála můžu napsat, že díky této seznamce, jsem našla partnera. Nejsme nejmladší (já 50, on 53) a možná proto si to v tomhle věku užíváne naplno. Prodloužené víkendy, výlety, welness nebo jen lenošíme. Sice nás dělí cca 70km, ale pokud vám ten druhý za to stojí, neřešíme. Jsme spolu od 2/2022 a je to krásné. Přeji všem, ať najdou svoji druhou polovičku.

 5. Děkuji za vaše hodnocení ruším účet.

 6. Ještě dodám informaci. Posílají návrhy a když se jdete na profil podívat, tak už neexistuje. Není nad reálné seznámení. Prostě NEDOPORUČUJI.

 7. Jsem na této seznamce od konce října. Faktem je, že nikdy nevíte, kde na koho narazíte, i v tom dobrém. Co se týče profilu, tady ho moc podle svého udělat nemůžete, na rozdíl od jiné neplacené seznamky. Ani to tu moc nefrčí. A teď za mě velké mínusy. Seznamka nezveřejňuje počet aktuálních klientů. A hlavně se nedostanete, ani po zaplacení do celé databáze. Příklad: žena hledá muže v nějakém věkovém rozpětí, v určité vzdálenosti atd., ale ukáže jí to pár mužů.
  Za mě nedoporučuji, ale každý se musí rozhodnout podle sebe.

  • Naprosto souhlasim! A jeste pridavam mou cerstvou zkusenost. Pouze na zaklade meho profilu mi napsal zpravu jeden muz. Byla velmi vulgarni a urazliva. Ihned jsem ho zablokovala a nahlasila jeho profil. Administratorka ihned zareagovala a dotycny pry dostal pokarani a vystrahu. Bohuzel ale blokace je mozna pouze na zpravy. Dotycny stale navstevoval muj profil. Informovala jsem adminy, dostala jsem reakci, ze se s tim neda nic delat. Tuto seznamku jsem si vybrala prave dle hesla “pro narocne”. Ale za me funkce a zabezpeceni neodpovidaji ani konkurencnim nabidkam zdarma.

 8. Jsem na seznamce po zaplacení poplatku 1200kč asi dva měsíce,oslovené ženy se jen objeví ve zprávě že měli o mě zájem ale nikdy přímo neodpověděli.
  Ještě to budu zkoušet po dobu co mám zaplaceno ale i když jsem si tu seznamku vybral dle velmi kladného hodnocení na webu,tak mi to připadá jako další podvod.

 9. Aplikace není (píše mi to, že je zastaralá pro android a nelze instalovat), každou chvili se dozvím, že se něco pokazilo. Cena se uvádí na měsíc, ale zaplatit se musí hned půl rok naráz. Ve zprávách nelze poslat soubor, fotku, nic. Profily jsou i bez fotek. I když zadávám do filtru, odkud a jak starý má partner být, nabízí mi neustále celou čr a starce, jako by filtr neexistoval

 10. Po prvotních snahách oslovit ženy, které mě zaujali jsem pomalu zkoušel oslovit i ty, pro mě, méně sympatické jen abych si potvrdil mou domněnku. Z XX oslovených ani jedna odpověď, což si myslím že je hodně podezřelé! Jen z lidí vytáhnou peníze a nikdo nereaguje. A to je prý dle procent nejlepší seznamka??? Je to zlodějna!!!

1 2 3

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo