EliteDate

Elite Date je druhá nejnavštěvovanější seznamka na českém internetu. Zatímco první eDarling má větší databázi uživatelů, členství na Elite Date je za mnohem výhodnější cenu. Říká si tato seznamka právem „Seznamka pro náročné“?

V naší recenzi se zaměříme na to, jak tento portál funguje, co od něj můžete očekávat a jaké jsou jeho výhody. Na základě osobních zkušeností a ohlasů uživatelů jsme zhodnotili také případné nedostatky, o kterých byste měli vědět. Vše najdete v následujícím textu.

Přejít na EliteDate

Co je to Elitedate?

Elite Date se zaměřuje na zprostředkovávání vážného vztahu. Název je odvozen od myšlenky, že na serveru byste měli narazit pouze na seriózní členy. To je ověřováno pomocí manuální kontroly profilů a také tím, že se za službu platí.

Neměli byste zde tedy narazit na trolly, falešné profily a jiné vtipálky. Registrace a vyplnění vstupního dotazníku vás nebude nic stát. Pokud ale chcete používat další funkce seznamky (prohlížení profilů, psaní zpráv), je nutné se k odběru členství přihlásit.

elitedate web

Webové stránky Elitedate.cz

Jak to vypadá se samotným výběrem? Na základě vstupního dotazníku a preferencí (kategorie jako ona hledá jeho, ona hledá ji apod.) vám nabídnou kontakty z databáze, které se k vám „hodí“. To je vyhodnocováno pomocí vědeckých metod tak, abyste si s druhou stranou rozuměli. Lze je i dále filtrovat, například podle místa bydliště a dalších parametrů.

Jak velká je databáze uživatelů? To Elite Date neprozrazuje. Na stránkách se pouze dočtete, kolik návštěv má server za měsíc. Momentálně je to něco okolo 300 000. To není zrovna málo, a tak máte velkou šanci, že si zde najdete svou lásku přes internet.

Seznámení online na Elite Date

Největší množství uživatelů pochází z kategorie 25 až 45 let. Také další věkové kategorie jsou zastoupeny, ale ne v takovém počtu. Ačkoliv se Elite Date prezentuje jako zprostředkovatel především vážných vztahů, během výběru se můžete rozhodnout, zda hledáte

 • lásku, vážný vztah
 • vztah na dálku
 • flirt

Uživatelé si tyto údaje zadávají do profilů, tak jak to znáte i z jiných seznamek. Elite Date do komunikace uživatelů nijak nezasahuje. Vyměňování zpráv a domluvení případného „rande naslepo“ už je jen zcela na vás. Zamilovanost zkrátka není v kompetenci serveru.

Seznamka pro náročné také odkazuje na fakt, že v databázi byste měli najít pouze uživatele se vzděláním, podnikatele atd. Doporučujeme tento fakt brát s rezervou. Pravdou ale je, že administrátoři stránky profily opravdu ověřují a pokud s vaším profilem budou nějaké nesrovnalosti, budou vás kontaktovat. Hodnocení uživatelů ukazují na to, že tento systém skutečně funguje a seznamka dostává svému mottu.

Cena

Členství není možné zaplatit pouze na 1 měsíc. Nejkratší doba, kterou musíte zaplatit, jsou měsíce 3.

 • 3 měsíce za 350 Kč za měsíc, celkem 1050 Kč
 • 6 měsíců za 200 Kč za měsíc, celkem 1200 Kč
 • 12 měsíců za 125 Kč za měsíc, celkem 1500 Kč

Členství se vám odemkne, jakmile se platba připíše na bankovní účet seznamky. Nejrychlejší je samozřejmě platba online platební kartou přes zabezpečenou platební bránu. Můžete zvolit také bankovní převod nebo platbu na složenku.

Výhody

Elite Date je výhradně česká seznamka. Ač to sice znamená menší uživatelskou základnu, pro někoho může být výhodou, že potencionální partner se nebude nacházet daleko. Další velkou výhodou je aplikace, kterou portál pro uživatele vytvořil. Ta je kompatibilní jak s Androidem, tak iOS. Používání je jednoduché, vše snadno najdete, a navíc budete mít okamžitě přehled o tom, zda vás někdo nekontaktoval.

Láska přes internet není vždy snadnou záležitostí. A proto si pro uživatele Elite Date připravilo také vlastní blog. Tam najdete poměrně kvalitní články z oblasti seznámení online na témata jako jsou co dělat při prvním rande naslepo, kam na rande atd.

Pokud se přihlásíte k odběru členství, nemusíte se obávat, že vám bude seznamka strhávat peníze i poté, co už ji nebudete používat. Členství se totiž automaticky neprodlužuje. Platbu je potřeba vždy znovu schválit. Seznamka má spolehlivou technickou podporu. Pokud budete potřebovat poradit, nebo se vám něco nebude zdát, můžete ji kontaktovat nejen pomocí kontaktního formuláře, ale i přes email nebo telefonicky.

Jak už bylo řečeno, placené členství eliminuje falešné profily, vtipálky a lidi, kteří to nemyslí vážně. Má ale i další výhodu. Váš profil si nebude moci prohlédnout nikdo mimo seznamku. Prohlížení profilů a fotografií je možné pouze po zaplacení.

Nevýhody

Ač za členství zaplatíte, portál negarantuje, že uspějete. Jak jsme uvedli výše, celý proces seznámení je jen na uživatelích samotných. Elite Date vám pouze vygeneruje návrhy na uživatele, kteří splňují vaše požadavky a hodili by se k vám na základě vstupního testu. Bezplatná varianta členství je sice v nabídce, nic ale v jejím rámci nemůžete dělat, ani zasílat zprávy.

Hodnocení

Elite Date bychom zařadili mezi seznamky, které skutečně fungují. Pokud hledáte spřízněnou duši a myslíte to vážně, rozhodně se vám do členství vyplatí investovat. Administrátoři si zakládají na tom, že u nich nenarazíte na falešné profily a vtipálky. Navíc nikdo, kdo nezaplatí, nebude moci prohlížet váš profil.

Vědecká metoda, na základě které Elite Date vyhodnocuje potencionální partnery, je skvělý nápad a zvyšuje vaše šance na nalezení „toho pravého“. Celý proces usnadňuje aplikace, se kterou budete mít okamžitě přehled o tom, když vás někdo kontaktuje.

Jedinou slabou stránkou je, že i přes vaši investici vám nikdo nemůže zaručit, že se skutečně seznámíte. Tak je to ale na všech seznamkách, i těch neplacených.

Vyzkoušet EliteDate


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.1/5 (48 hodnocení)
​​

1 komentář
 1. EiteDate:
  Katastrofická seznamka, které ses doporučuji obloukem vyhnout. Nehorázně předražená, pokud nezaplatíte minimálně tisíc korun, nemůžete s nikým komunikovat. Databázemi uživatelů a uživatelem slabá a administrátoři jsou těžce zakomplexovaná a hloupé feministky, které vám neustále něčím vyhrožují že vás vymažou.
  NEBRAT!!!!

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo