EliteDate

Elite Date je druhá nejnavštěvovanější seznamka na českém internetu. Zatímco první eDarling má větší databázi uživatelů, členství na Elite Date je za mnohem výhodnější cenu. Říká si tato seznamka právem „Seznamka pro náročné“?

V naší recenzi se zaměříme na to, jak tento portál funguje, co od něj můžete očekávat a jaké jsou jeho výhody. Na základě osobních zkušeností a ohlasů uživatelů jsme zhodnotili také případné nedostatky, o kterých byste měli vědět. Vše najdete v následujícím textu.

Přejít na EliteDate

Co je to Elitedate?

Elite Date se zaměřuje na zprostředkovávání vážného vztahu. Název je odvozen od myšlenky, že na serveru byste měli narazit pouze na seriózní členy. To je ověřováno pomocí manuální kontroly profilů a také tím, že se za službu platí.

Neměli byste zde tedy narazit na trolly, falešné profily a jiné vtipálky. Registrace a vyplnění vstupního dotazníku vás nebude nic stát. Pokud ale chcete používat další funkce seznamky (prohlížení profilů, psaní zpráv), je nutné se k odběru členství přihlásit.

elitedate web

Webové stránky Elitedate.cz

Jak to vypadá se samotným výběrem? Na základě vstupního dotazníku a preferencí (kategorie jako ona hledá jeho, ona hledá ji apod.) vám nabídnou kontakty z databáze, které se k vám „hodí“. To je vyhodnocováno pomocí vědeckých metod tak, abyste si s druhou stranou rozuměli. Lze je i dále filtrovat, například podle místa bydliště a dalších parametrů.

Jak velká je databáze uživatelů? To Elite Date neprozrazuje. Na stránkách se pouze dočtete, kolik návštěv má server za měsíc. Momentálně je to něco okolo 300 000. To není zrovna málo, a tak máte velkou šanci, že si zde najdete svou lásku přes internet.

Seznámení online na Elite Date

Největší množství uživatelů pochází z kategorie 25 až 45 let. Také další věkové kategorie jsou zastoupeny, ale ne v takovém počtu. Ačkoliv se Elite Date prezentuje jako zprostředkovatel především vážných vztahů, během výběru se můžete rozhodnout, zda hledáte

 • lásku, vážný vztah
 • vztah na dálku
 • flirt

Uživatelé si tyto údaje zadávají do profilů, tak jak to znáte i z jiných seznamek. Elite Date do komunikace uživatelů nijak nezasahuje. Vyměňování zpráv a domluvení případného „rande naslepo“ už je jen zcela na vás. Zamilovanost zkrátka není v kompetenci serveru.

Seznamka pro náročné také odkazuje na fakt, že v databázi byste měli najít pouze uživatele se vzděláním, podnikatele atd. Doporučujeme tento fakt brát s rezervou. Pravdou ale je, že administrátoři stránky profily opravdu ověřují a pokud s vaším profilem budou nějaké nesrovnalosti, budou vás kontaktovat. Hodnocení uživatelů ukazují na to, že tento systém skutečně funguje a seznamka dostává svému mottu.

Cena

Členství není možné zaplatit pouze na 1 měsíc. Nejkratší doba, kterou musíte zaplatit, jsou měsíce 3.

 • 3 měsíce za 350 Kč za měsíc, celkem 1050 Kč
 • 6 měsíců za 200 Kč za měsíc, celkem 1200 Kč
 • 12 měsíců za 125 Kč za měsíc, celkem 1500 Kč

Členství se vám odemkne, jakmile se platba připíše na bankovní účet seznamky. Nejrychlejší je samozřejmě platba online platební kartou přes zabezpečenou platební bránu. Můžete zvolit také bankovní převod nebo platbu na složenku.

Výhody

Elite Date je výhradně česká seznamka. Ač to sice znamená menší uživatelskou základnu, pro někoho může být výhodou, že potencionální partner se nebude nacházet daleko. Další velkou výhodou je aplikace, kterou portál pro uživatele vytvořil. Ta je kompatibilní jak s Androidem, tak iOS. Používání je jednoduché, vše snadno najdete, a navíc budete mít okamžitě přehled o tom, zda vás někdo nekontaktoval.

Láska přes internet není vždy snadnou záležitostí. A proto si pro uživatele Elite Date připravilo také vlastní blog. Tam najdete poměrně kvalitní články z oblasti seznámení online na témata jako jsou co dělat při prvním rande naslepo, kam na rande atd.

Pokud se přihlásíte k odběru členství, nemusíte se obávat, že vám bude seznamka strhávat peníze i poté, co už ji nebudete používat. Členství se totiž automaticky neprodlužuje. Platbu je potřeba vždy znovu schválit. Seznamka má spolehlivou technickou podporu. Pokud budete potřebovat poradit, nebo se vám něco nebude zdát, můžete ji kontaktovat nejen pomocí kontaktního formuláře, ale i přes email nebo telefonicky.

Jak už bylo řečeno, placené členství eliminuje falešné profily, vtipálky a lidi, kteří to nemyslí vážně. Má ale i další výhodu. Váš profil si nebude moci prohlédnout nikdo mimo seznamku. Prohlížení profilů a fotografií je možné pouze po zaplacení.

Nevýhody

Ač za členství zaplatíte, portál negarantuje, že uspějete. Jak jsme uvedli výše, celý proces seznámení je jen na uživatelích samotných. Elite Date vám pouze vygeneruje návrhy na uživatele, kteří splňují vaše požadavky a hodili by se k vám na základě vstupního testu. Bezplatná varianta členství je sice v nabídce, nic ale v jejím rámci nemůžete dělat, ani zasílat zprávy.

Hodnocení

Elite Date bychom zařadili mezi seznamky, které skutečně fungují. Pokud hledáte spřízněnou duši a myslíte to vážně, rozhodně se vám do členství vyplatí investovat. Administrátoři si zakládají na tom, že u nich nenarazíte na falešné profily a vtipálky. Navíc nikdo, kdo nezaplatí, nebude moci prohlížet váš profil.

Vědecká metoda, na základě které Elite Date vyhodnocuje potencionální partnery, je skvělý nápad a zvyšuje vaše šance na nalezení „toho pravého“. Celý proces usnadňuje aplikace, se kterou budete mít okamžitě přehled o tom, když vás někdo kontaktuje.

Jedinou slabou stránkou je, že i přes vaši investici vám nikdo nemůže zaručit, že se skutečně seznámíte. Tak je to ale na všech seznamkách, i těch neplacených.

Vyzkoušet EliteDate

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroj: www.elitedate.cz

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

44 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Podvodné profily, Fejky, profily staré i více jak 5 let.
  Nerespektování požadavků klienta nastavených ve filtru!
  Velký pozor!!!

 2. Už jsem napsala 3x své hodnocení. Neuloží se to. PRYČ od této seznamky!!!!

 3. Znovu varuji všechny, kteří se chtějí do této seznamky přihlásit! Je to PODVOD! Napsala jsem podrobnější hodnocení, ale nevím, zda se to odeslalo. ZNOVU VARUJI!!!!NEPLATIT.

 4. Strašná seznamka! Naprosto nedoporučuji. Jsem tam 2,5 měsíce. Zaplatila jsem 1 300 Kč na rok. Kontakt žádný, ačkoliv jsem napsala nejméně 15ti mužům. Mají tam i 10 let staré nefunkční profily. To jsem zjistila, když jsem se omylem přihlásila na svůj profil z r. 2014, který jsem nezaplatila a 10 let!!!jsem se na něj nepřihlásila. Ani jsem o něm nevěděla, protože tenkrát jsem ho ani neuložila a hlavně nezaplatila. Proč bych se na něj taky měla hlásit, jak mi tvrdí administrátorky z oné seznamky, když tam na mě zíraly jen rozmazané hlavy? Debata s „dámami“ ze seznamky naprosto otřesná. Jejich arogance nezná mezí. Vše jsem předala ČOI.

  • Výborně Mirko, i já jsem udělal podobné zkušenosti – 1050 Kč (to bylo v roce 2022) a jen jedno randé – souběžně jsem byl na štěstí.cz a bylo jích pět… a to to tam stojí 89 Kč za rok a poté to tam máte zadarmo a můžete oslovit jednoho uživatele denně..

 5. Varuji všechny lidi! Strašná seznamka. Ještě horší než neplacená. Zaplatila jsem 1300 Kč. Napsala jsem nejméně 10 mužům. Žádná odpověď. Jednání těch „dam“, které to vlastní, je příšerné. Mají tam tzv. mrtvé duše. Omylem jsem se přihlásila přes druhý mail a vyplaval na mě nezaplacený profil z r. 2014! Proč tam mají nefunkční, 10 let starý profil, se kterým stejně nemohu disponovat, neboť nelze psát zprávy, to posuďte sami. A z profilů hledí jen rozmazané hlavy! Je to PODVOD!!!Kladné hodnocení na webu si zřejmě tato „elitní“ seznamka napsala sama. Vše jsem nahlásila ČOI. Bude mít co zkoumat.

 6. Dobrý den, pročetl jsem si zde vše opět o seznamce i zkušenosti uživatelů. Jaká je moje zkušenost? V průběhu čtvrt roku se mi aktivně ozvaly tři ženy, já jich oslovil hodně, odpovědi dorazily od 4 z nich. S jednou jsme navázali komunikaci. Až moc krásnou na to, čím skončila. Odmlčela se z ničeho nic a už neodpověděla. Jednalo se údajně o ženu z Kazachstánu s nickem v mailové adrese elesha1983. Jinak se představovala jako Lenka či Elena. Když jsem ji kontaktoval pod jinou identitou, začala odpovídat zkopírovanými maily, které už mi dříve chodily. Ano, občas doplnila odpověď na nějakou moji otázku. 🙂 Lidé z oboru, kde psala, že dělá, ji u ní ve městě neznají… Tak jen opatrně s tímto „někým“, koho baví si takto z lidí střílet.

 7. EliteDate jsem se rozhodl vyzkoušet, protože jsem žil v domnění, že to může fungovat, a že se nebudeme seznamovat někde naslepo. Navíc těch příležitostí k seznámení je méně. Musím konstatovat, že alespoň dle mých zkušeností to nefunguje a jsou to vyhozené peníze. Dámy absolutně nereagují. Pochopím jakoukoliv odpověď, nikdo není dokonalý, ale čistě statisticky, 2 reakce za půl roku? I když v kolonce měly o vás zájem, a přesto ani neodpoví? ne ne přátelé. Je to past nefunkční a zbytečná. Alespoň mám reálnou zkušenost a i to se cení. Přeji vám přesto příjemné seznamování a mějte se fajn.

 8. Musím se bohužel přidat k většině příspěvků. Nedoporučuji, najděte rozumnější způsob, jak utratit své peníze. Jakákoli seznamka je podnikání a musí vydělávat!!! Ale dnešní doba a chování nás je druhý problém. Pokud Vám není 20, je vlastně přebráno a výběr je malý. Inzeráty typu : co mi můžeš nabídnout a bez fotografie???? Jen jsem to zkoušel a připadám si jak na koňském trhu. Přitom vypadám dobře, sportovní postava, cestovatel, podnikatel!! Ale i já mám požadavky a tady opravdu hrůza. Za mě. Kdo má rozum, hledá partnera starou formou. Z očí do očí!!!!

  • LADISLAV,
   MYSLÍM ZE MATE UPLNU PRAVDU.
   ZIJEM V PRAHE 8 ROKOV A NAPRIEK TOMU ZE JE TU DAV LUDI,TAK ČLOVĚK JE UPROSTŘED NĚHO SÁM…..
   MÁM 54 ROKOV A PŘIHLÁSILA SOM SA DO ZOZNAMKY.
   ZAPLATILA SOM ALE NAPRIEK TOMU SOM SA VYMAZALA.
   MALÁ SOM MNOZSTVO REAKCII NA SVOJ PROFIL.
   PŘI BLIZSEJ KOMUNIKACII VŠAK STÁLE NASTAL PROBLÉM….
   ROZNY ALE NASTAL.
   LUCIA

 9. Jste podvodníci!
  Několikrát jsem díky Vaši seznamce zažila ghosting!!! Dokonce po roce vztahu, který byl jen lež. 2x jsem zažilA fake profily “cizinců”, kteří se -po oduševnělych výlevech vypařili.
  Vaši členové jsou na profilech roky/ 5 i více/ . A vaše IT zpracování je více než ubohé .

 10. Velice děkuji všem za přínosné komentáře. Plánovala jsem se na ED taky zaregistrovat a zaplatit. Díky vám jsem nepřišla o více než tisíc korun. Děkuji.

  • Ahoj. Přečetl jsem si zde opět vše o seznamce a pak i všechny dosavadní komentáře. Pro nadhled… Jak to vidím za sebe já? Nabídek protějšků je dost, vybrat se asi dá. Za čtvrt roku se mi o své vlastní vůli ozvaly 3 ženy. Já jich oslovil více, odpovědi se mi dostaly od 4, s „jednou“ jsme navázali měsíční komunikaci. Hodně intenzivní. Ukázala se cizinkou, což nevadí. Z Kazachstánu. Psala přes překladač a ani ruština mi nevadila. Po měsíci se z ničeho nic odmlčela a ticho. Tak mě to zaujalo. Začal jsem hledat. V „jejím“ městě ji zatím lidé z oboru nepoznávají. Něco jsem z kraje téhle své známosti tušil, tak mě to ani moc nepřekvapilo. Neříkám, že mi to je jedno. Psaní to bylo hezké, řekl bych, až moc hezké. Jak z pohádky o princezně, kterou zachraňuje obyčejný Honza. Nu, škoda. Nic už z toho nebude. Proč? Zpět k věcnému obsahu. Jednoduše jsem po čase napsal z jiného mailu pod jinou identitou. Zajímá vás výsledek? 😄 Odpověď dorazila a poté i další. Skoro jako vejce vejci podobná té, kterou jsem už dříve dostal sám. Takže nějaký troll? Nevím, asi. Bavím se aktuálně komunikací s ním a uvidí se dále. Doufám, že další mužští soupoutníci nenaletíte a nezačnete si psát s nickem v mailu elesha1983. 😁 Jedině snad tak, že budete počítat, že si z vás nějaký troll dělá dobrý den. Všem přeji hodně štěstí při spřádání rozmanitých vztahů. 😉

  • mám to stejně. Tomáš. TSMART@seznam.cz

1 2 3 4

Přidat komentář

Recenzer
Logo