Sweetboys

Internetová seznamka Sweetboys je ideálním místem, kde mohou gayové snadno seznámit. Bez ohledu na to, jaký typ vztahu hledáte, zaměřuje se na homosexuálně a bisexuálně zaměřené muže. Kromě flirtu, je možné hledat milence na delší dobu, ale i vážnější vztah, i když to není tak časté.

Není problém si prohlédnout jednotlivé uživatele a pokochat se jejich erotickým fotografiemi, neboť ty jsou dostupné skutečně každému. Ten uživatel, který se zaregistruje, má možnost odpovědět na jednotlivé inzeráty, ale rovněž inzerovat svůj vlastní.

Představení seznamky

Provozovatelem seznamky Sweetboys je Jan Paprota, Hilleho 2, Brno. Tento internetový portál je určen pro homosexuální a bisexuální uživatele. Pokud se zaregistrujete, můžete inzerovat i odpovídat na inzeráty ostatních.

Během registrace zadáte své údaje a potvrdíte aktivační odkaz, který najdete ve své e-mailové schránce. Tímto odkazem potvrdíte, že je vaše e-mailová adresa skutečně platná. Jakmile máte aktivaci za sebou, vyplníte potřebné informace, jako typ vztahu, co hledáte, vzhled, životní styl, koníčky/zájmy, intimní info a mnoho dalšího.

Přestože není nutné zadávat jakékoliv detaily z osobního života, ale čím více toho prozradíte, tím větší je šance, že se skutečně seznámíte. Každý inzerát, který budete chtít vložit, musí splňovat jasně stanovená pravidla, která není dobré porušovat.

Jinak se může stát, že vám bude při jejich porušení profil zablokován, v horším případě zcela smazán, a to určitě nechcete. Na inzeráty je možné také odpovídat nebo si je jen přečíst, případně vložit erotickou fotografie.

Dokonce si můžete nastavit, že vám budou chodit nové inzeráty přímo do vaší e-mailové schránky. Budete tak mít dokonalý přehled o každém novém přírůstku. Uživatelská základna je docela obsáhlá, neboť je tu cca přes 100 000 uživatelů.

Náhled seznamky Sweetboys

Cena

Zřejmě největším překvapením u této seznamky je, že je naprosto bezplatná. Všechny funkce jsou zdarma, takže nejsou nutné žádné nadstandardní služby, které by bylo nutné platit. Hravě si tak můžete prohlížet profil jakéhokoliv uživatele a poslat mu v případě zájmu zprávu.

Profily lze vyhledávat podle města, z něhož uživatel pochází. Neváhejte si prohlédnout erotické gay fotografie jednotlivých uživatelů, mezi nimiž najdete hubeňoury i svalovce a popusťte uzdu fantazii. Jestli má někdo s erotickými fotkami, na kterých jsou vidět i genitálie problém, pak by měl tento internetový portál raději vynechat.

Další, co potěší je možnost deaktivovat či úplně smazat profil, přičemž obojí zvládnete v nastavení svého profilu. Když se rozhodnete účet deaktivovat, nikdo vás neuvidí, stejně jako vaše fotografie, ale bez problémů si jej můžete kdykoliv znovu obnovit a být opět aktivním uživatelem.

Ve chvíli, kdy účet v nastavení smažete úplně, nebudete ho již moci obnovit. V takovém případě nebude jiná možnost než si založit úplně nový. Pokud ovšem chcete načerpat na této seznamce nějaké zkušenosti, dejte si s rušením profilu trochu více času, než vše poznáte a vyzkoušíte.

KLADY
 • Obsáhlá fotogalerie se stovkami erotických fotografií.
 • Členy tvoří jen homosexuálové a bisexuálové.
 • Fotky si může prohlédnout kdokoliv.
 • Veškeré funkce jsou zdarma.
 • Není nutné připlácet za nadstandard.
 • Inzerát je možné podat zdarma i s erotickými fotkami.
 • Příjem i odesílání zpráv je zcela neomezený.

ZÁPORY
 • Chybí mobilní aplikace pro lepší dostupnost.
 • V nabídce není moc funkcí.
 • Není možné rozšířené filtrování jednotlivých uživatelů.
 • Seznamka je spíš jen na flirtování.

Zajímavosti

Vzhledem k tomu, že není k dispozici žádná aplikace, máme rozhodně o jednu zajímavost méně. Ovšem mít k dispozici veškeré funkce zdarma není k zahození.
Bezplatně se posílají i přijímají zprávy, k dispozici jsou erotické fotky, a ještě vás nic nestojí ani podání inzerátu. Všechny novinky jsou vždy na jednom místě, takže vám nic neuteče.

Hodnocení

Seznamka Sweetboys je přehledná, jednoduchá a s jasnými pravidly. Vzhled webu je vcelku moderní, i když by možná trochu vylepšení neuškodilo. Co potěší je možnost používat seznamku zcela zdarma, a ještě se kochat erotickými fotografiemi všech uživatelů.

Přestože je seznamka vhodná spíš pro flirtování, není vyloučeno, že si zde můžete najít i trvalejší vztah.

Vždy je dobré si do posledního písmenka přečíst celé znění inzerátu a veškeré informace uvedené na profilu uživatele, který vám padne do oka, aby nedošlo k případnému nedorozumění, že hledá třeba něco jiného než vy. Pokud chcete mrknout i na jinou gay seznamku, zkuste například iBoys.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Už ji zrušili. Obchod pro pedofily.

 2. Michal je pravděpodobně zhrzely muž, který již nemá příliš mnoho šanci na mladé kluky, které by chtěl. To vysvětluje jeho označení shronazdiste pedofilu. Seznamka je opravdu spíše na flirt. V tom je unikátní, protože nejsou zde žádná omezení. Fanatiky typu Michala, kteří by chtěli mít všechno a všechny pod kontrolou opravdu nemusím. Sami jsou to většinou smiraci a uchylove, kteří by každého jen buzerovali a diktovali jak kdo má žít.

 3. Taky je to hlavně shromaždiště pedofilů. Seznamka nemá žádnou formu ověření věku, takže se často stává, že uživatelům je méně než je minimální věk stanovený službou Sweetboys.
  Stránka je i dosti zastaralá, pomalá a často i nedostupná. Majitel na provoz a údržbu stránky buď kašle a nebo na stránce ponechává výše zmíněné nedostaky schválně. Seznamku rozhodně nedoporučuji!

Přidat komentář

Recenzer
Logo