Silikonové panny

Silikonová panna je letitou sexuální pomůckou, kterou mnozí znají pouze z komediálních filmů. Pravdou však je, že jsou tyto umělé panny velice populární a najít je můžete nejen v domácnostech, které obývají single muži. Tyto panny mohou být vítaným zpestřením i pro páry. Díky silikonové panně si můžete užívat sexuální hrátky ve třech. Před tím, než na trh přišly dokonalé realistické panny, museli si pánové vystačit s ne příliš povedenou nafukovací panny. Nafukovací panny jsou k dostání i dnes. Jsou mnohem levnější a ani zdaleka nedosahují takových předností, jakými se mohou pyšnit moderní sexdolls.

Silikonové panny jsou však i pomůckou, která může vyřešit potíže s nedostatečnou erekcí i předčasnou ejakulací. Tyto potíže můžete zmírnit nebo odstranit pomocí častého tréninku, při kterém mohou muži získat sebedůvěru. Díky panně se muži naučí lépe ovládat svoje tělo a poté se stanou dokonalými milenci.

Silikonové panny mají mnoho podob, a zaujmou na první pohled svým realistickým vzhledem. Silikonovou pannu byste měli vybírat spíše v pohodlí domova, kde můžete zjistit, co vše dnešní trh nabízí. Předtím, než se do výběru pustíte, je dobré vědět, z jakého materiálu se panny vyrábí. Důležité je také vědět, jakým způsobem budete o pannu muset pečovat.

Porovnat ceny silikonových pan

Nejlepší nafukovací panny

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Antonya Vidra 100 % 2 818 Kč Zobrazit Sexshopp.cz
2. Nafukovací panna Letícia 86 % 3 989 Kč Zobrazit Sexicekshop.cz
3. Selene Virtual Reality Dream Doll 73 % 9 799 Kč Zobrazit Willi.cz

Typy

Silikonové panny nejsou určeny pouze mužům. Na své si přijdou i ženy, které si mohou večery zpříjemnit díky silikonovému muži.

Silikonové panny

Sex doll je dokonalá žena, která je snem každého muže. Tyto novodobé panny mají různé podoby, koupit si můžete pannu s vizáží modelky, ale koupit můžete i panny kyprých tvarů. Nabídka na trhu je opravdu obrovská a jednotlivé panny jsou propracované do posledního detailu. Materiál, ze kterého jsou panny vyrobeny, působí na dotek stejně jako pokožka člověka.

Panny mají velice realistickou vaginu, konečník, jazyk i ústa a poskytnout vám tak mohou stejnou rozkoš jako žena. Svoji vysněnou sex doll si můžete vybrat podle mnoha parametrů. V jedné skupině najdete panny rozdělené podle tvaru postavy. Dále jsou panny rozděleny podle barvy očí a vlasů. Co se týká vlasů, můžete zvolit i jejich požadovanou délku. Velké procento mužů však vybírá pannu podle velikosti prsou. Parametrů výběru je však mnohem více.

Silikonový muž

Pro ženy či gaye jsou k dostání dokonalí silikonový muži. Jsou vyrobeni ze stejně kvalitních materiálů jako panny. Silikonoví panici mají dokonale propracovaná svalnatá těla a i v tomto případě můžete vybrat svého vysněného muže nejen podle typu postavy, barvy vlasů a očí, ale i dle délky penisu. Na rozdíl od silikonových panen je však nabídka silikonových mužů mnohem menší.

Materiál

Na výrobu nafukovacích panen se používají různé materiály. Koupit můžete pannu vyrobenou z TPE nebo měkkého silikonu. Veškeré použité materiály musí být hypoalergenní a naprosto bezpečné. Aby byla podoba panny co nejvíce realistická, je její součástí i kostra, která může být vyrobená z oceli, plastu nebo lehkých slitin.

 • Nafukovací panny – jsou nejlevnější. Také tyto panny zaujmou svým obličejem, mívají velká prsa a lze je používat k vaginálnímu i análnímu sexu. Nafukovací panny mohou mít zavřená i otevřená ústa. Panny s otevřenými ústy lze využívat i k orálnímu sexu.
 • TPE – druhou skupinu tvoří panny vyrobené u termoplastického kaučuku. Panny z TPE jsou cenově dostupné, koupit můžete panny s kostrou, ale i bez kostry. Panny bez kostry však český trh nenabízí, pořídit je však můžete na zahraničních webech. Mnohem více nabízí panny s kostrou, které můžete stylizovat do mnoha podob. Panny z TPE lze použít k vaginálnímu, orálnímu i análnímu sexu. Nevýhodou TPE je menší odolnost vůči teplotám. TPE je materiál, který by neměl být vystavován teplotě vyšší než 40 °C. Tyto panny mají dokonale propracovaná těla a jejich výhodou je i snadnější údržba.
 • Silikon – nejkvalitnější a nejdražší jsou celosilikonové panny. Tyto panny jsou propracované do nejmenšího detailu a mají podobu předních modelek. Na rozdíl od TPE je silikonová panna odolná i vůči vyšší teplotě, díky čemuž nabízí i funkci vyhřívání. Doplněny mohou být i o robotické či inteligentní systémy. Kostra silikonové panny je vyrobená z kovového materiálu. Tyto panny jsou o něco lehčí než panny vyrobené z TPE.

Funkce

Silikonové panny představují poměrně velkou investici. V případě, kdy si za pannu připlatíte, dostanete navíc i různé funkce, které vám hrátky s pannou ještě více zpříjemní. Některé možnosti nabízí i levné panny.

 • Otvory – erotické panny mají zpravidla 3 otvory, k dispozici máte vaginu, anální otvor a ústa. Levnější panny jsou vybaveny pouze vaginálním a análním otvorem. Co se týká panáku, zde máte k dispozici anální otvor i ústa.
 • Polohování – panny mají nejčastěji kovovou kostru, díky které můžete pannu stylizovat do různých poloh.
 • Vibrace – dražší panny a panáci nabízí i funkci vibrací. Součástí balení je i vibrační vajíčko, které můžete vložit do libovolného otvoru nebo ho můžete používat samostatně. Ovládání je řešeno zpravidla dálkovým ovladačem.
 • Ohřev těla – silikonové panny nemají stejnou teplotu těla jako člověk. Lze však koupit i pannu s ohřevem těla. Ohřev je na 220 V a proces ohřívání trvá cca 15 minut. Ohřívat můžete celou pannu nebo pouze části s otvory.

Značka

Silikonové panny nejsou zbožím, pro které si zajde každý s chutí do obchodu. Toto zboží si tak více zájemců pořizuje prostřednictvím internetových obchodů. Výhodou je skutečnost, že si můžete vybrat pannu přesně podle svojí chuti. Zvolit můžete odstín kůže, velikost prsou a dokonce barvu a tvar ochlupení. Výrobců je celé množství, jmenovat můžeme například Piper Doll, Topco, Elsa-Babe Doll, AFDOLL, WMDOLLS, Pipeddream nebo JYDoll.

Cena

Nevýhodou silikonových panen a panáků je poměrně vysoká pořizovací cena. Jestliže toužíte po realistické silikonové panně, budete muset být ochotni investovat nejméně 30 000 Kč. Větší výběr a možnosti pak nabízí cenové rozpětí 50 – 100 000 Kč. Mnohem méně zaplatíte za nafukovací pannu. Zde se cena pohybuje od 200 – 2 000 Kč.

Porovnat ceny silikonových pan

Údržba

Aby nafukovací nebo silikonová panna nějakou dobu vydržela, je nutné o ni patřičným způsobem pečovat. Výrobci realistických panen garantují mnoha letou životnost, avšak ani v tomto případě byste údržbu neměli podceňovat. Důležité je používat správné lubrikační gely. Doporučují se zejména gely na vodní bázi. Po každém použití je pak nutné celou pannu umýt vlažnou vodou a vhodné je použít i šetrnou dezinfekci.

Otázky a odpovědi

Je sex s pannou bezpečný?

Silikonové panny se vyrábí z prvotřídních a naprosto bezpečných materiálů. Sex s nimi je nejen bezpečný, ale i hygienický. Soulož je tak možná i bez použití kondomu. Aby však bylo používání silikonové panny opravdu bezpečné, je velmi důležité postarat se o její hygienu. Po každém použití je nutné pannu důkladně umýt a poté dobře vysušit.

Co vše umělé panny umí?

Umělé panny jsou velmi flexibilní. Jejich součástí je kovová nebo plastová kostra, která panně umožní sedět, stát nebo ohýbat ruce a nohy. Realistické panny mají rovněž ohebné klouby, díky čemuž můžete při sexu dle libosti měnit polohy. S pannou si můžete užívat mnohdy více než s živou partnerkou.

Jaké příslušenství lze přikoupit?

Nafukovací i silikonovou pannu můžete obléknout do erotického prádla. Koupit můžete i paruky. K dostání jsou celé panny, ale také torza či náhradní hlavy. Některé modely umožňují měnit vagínu či oči a nehty.

Závěr

Sex je nedílnou součástí života a zpříjemnit si sexuální hrátky nějakou hračkou nebo pomůckou dnes již není tabu. Silikonové panny jsou adekvátní náhradou, kterou můžete využívat samostatně nebo jako zpestření při sexu s partnerem či partnerkou. Mnohdy se pak nafukovací panna stane vtipným dárkem. Velmi výjimečné jsou pak realistické panny a panáci, jejichž těla jsou propakována do nejmenších detailů a nabídnou vám i různé nadstandardní funkce.

Na trhu najdete mnoho různých modelů a modelek ve značném cenovém rozpětí. Jestliže si z obrovské nabídky nevyberete, můžete si nechat vyrobit model přesně podle vašich představ.

Silikonové panny můžete nakoupit v těchto e-shopech: Ruzovyslon.czFlagranti.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroj: www.wikipedia.org

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (101 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

5 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. No jo kluci,ono vás to blbnutí věkem přejde,no ale,dnes bych,ve svém věku,ocenil na této dnešní,krásné,vymoženosti,že má možnost vyhřívání,čili hřeje a potom,že drží hubu,tedy ty jednodušší protože už do toho cpou umělou inteligenci a jestli jí vymýšlí ženská,potěš. Tož,ať se dílo daří bejci!

 2. Já jsem ženatý z maželkou.mame sex ale někdy použiji aji nafukovací panu mate to někdo stejne chlapi že požijete nake erotické pomůcky v mazěsltví je to ok nebo ne jaky na to mate názor dekuji za odp. Viktor

 3. Pro kamaráda jsme s naší partou objednali nafukovací pannu Mandy a měl radost, jako kdyby vyhrál v loterii. Stála asi tisícovku, ale měl to k narozeninám, tak to stálo za to.

 4. Koupil jsem před mnoha lety silikonovou realistickou pannu Selenu za 20000 Kč.
  Na pohled krásná.
  Ale otvor kam se vkládá umělá vagína má průměr 50 mm a můj penis má u kořene přes 50 mm.
  Tak mě poslali za další peníze prý maxi vagínu.Zvetsil sem otvor v panně,abych tam vagínu mohl vložit.
  Byt má můj penis na délku pouze 18cm,tak se průměrem přes 50 mm ani do této vagíny nedostal a reklamaci neuznali.Pry mám abnormální penis?
  Tak jsem kopnul pannu Selenu v balení pod postel a rád ji někomu s beznym penisem prodam.

 5. Koupil jsem si Climax-Doll extra realistické torzo a dobrý. Určitě můžu doporučit.

Přidat komentář

Recenzer
Logo