Umělé vaginy

Umělá vagína patří mezi erotické pomůcky, které mají udělat radost mužům. Tato hračka se používá k masturbaci, ale lze ji použít i v páru, kdy zpestří a okoření partnerský vztah.

Umělé vagíny mají mnoho podob, liší se v provedení stydkých pysků nebo můžete pořídit masturbátor s rysy ochlupení, panenství atd. Dražší výrobky mají rovněž funkci vibrací a zahřívání. A pořídit můžete i vagínu s análním otvorem.

Na první pohled se umělé vagíny liší svým tvarem. Levnější pomůcky připomínají jednoduchý válec, ty dražší svým tvarem zaujmou více. Lze dokonce koupit masturbátor v podobě zadnice, kdy můžete využívat nejen vagínu i anál. Při výběru je dobré zvážit i to, kde všude budete chtít masturbátor používat. Voděodolné vagíně nebude vadit ani používání ve sprše nebo vaně.

Porovnat ceny umělých vagin

Nejlepší umělé vaginy

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Fleshlight Girls Mia Malkova Lvl Up 98 % 1 795 Kč Zobrazit Mall.cz
2. Fleshlight Girls Elsa Jean Tasty 96 % 1 795 Kč Zobrazit Sexshop.cz
3. Fleshlight Pink Lady Stamina Training 88 % 1 295 Kč Zobrazit Vibratory.net
4. Evolved Bangin Betty 84 % 1 195 Kč Zobrazit Sexicekshop.cz
5. You2Toys Pussy To Go 82 % 551 Kč Zobrazit Sexicekshop.cz

Typy

Masturbátory pro muže mají několik podob. Kromě vzhledu se liší funkcemi a tak trochu i způsobem použití.

 • Fleshlight – pod tímto označením najdete masturbátory realistického vzhledu. Na výběr máte podobu vagíny, zadnice i úst. Na výrobu realistických hraček se používají materiály jako Pure skin, Nature skin, Soft touch a další. Realistické vagíny mají dokonale propracovaná poševní svaly, v ústech se ukrývá pohyblivý jazyk. Při kontaktu s pokožkou získá masturbátor velmi rychle její teplotu.
 • Torza – velmi oblíbenou variantou jsou masturbátory s podobou torza ženského těla. Zde se na výrobu často používají silikonové a gelové materiály. Nevýhodou je v tomto případě větší rozměr a menší diskrétnost.

Materiál

Materiál určuje, zda vám bude používání umělé vagíny opravdu příjemné. Oblíbené jsou sexuální hračky vyrobené ze silikonu nebo gelu. Na výrobu levnějších variant se používá plast. Dražší modely svým vzhledem připomínají lidskou kůži. V jejich případě je výrobním materiálem materiál s označením Cyberskin nebo Super Skin.

 • Gel – tento materiál je pružný, jemný a na dotyk příjemný. Gelové sexuální hračky jsou jedněmi z nejoblíbenějších
 • Silikon – jedná se hypoalergenní a zdravotně nezávadný materiál. Silikon se vyznačuje teplotní stabilitou a nebude nepříjemně zapáchat.
 • Umělá kůže – používá se na výrobu realistických masturbátorů, je velmi příjemná na dotek a dokonale se přizpůsobí teplotě těla.
 • Plast – méně kvalitní materiál, který je nejméně přizpůsobivý. Na dotyk bude masturbátor z plastu tvrdý a tím i méně příjemný.

Velikost

Do umělé vagíny se vejde celý penis, avšak na trhu najdete i menší varianty. Záleží na tom, co vám bude vyhovovat více. Důležitým parametrem, který je pro vás důležitý, je vnitřní délka. Ta bývá v rozmezí 11 – 22 cm. Druhým parametrem je vnitřní průměr, v tomto případě se jedná o rozmezí 1,5 – 6 cm. Každá umělá vagína by pak měla mít flexibilní a elastickou vstupní manžetu.

V případě velikosti se nevyplatí šetřit. Nejde ani tak o délku vagíny, jako o šířku stěn. Širší stěny budou na penis vyvíjet větší tlak a zážitek bude realističtější. Větší tlak totiž nabízí úzký průnik, který většina mužů preferuje. Tento požitek vám nebude moci vagína s úzkou stěnou nabídnout. V nejhorším případě se může při používání dokonce vydouvat směrem ven. Z důvodu většího tlaku jsou mnohé vagíny doplněny o plastový obal, který vyboulení zabraňuje.

Pohon

Co se týká pohonu, máte na výběr 2 možnosti.

 • Mechanická varianta – jednoduchá vagína, která je vždy připravena k okamžitému používání. Mechanický pohon vám rovněž umožní používání ve vodě. Tato varianta je také levnější.
 • Elektrická varianta – ti, kdo si chtějí užít s realistickou verzí, budou muset sáhnout po dražší variantě s elektrickým pohonem. V tomto případě však můžete i několik příjemných funkcí. Nejběžnější jsou různě intenzivní vibrace. Dále se jedná o vyhřívání, rotaci nebo pulsování. Dražší umělé vagíny lze ovládat pomocí mobilní aplikace a dokonce je můžete propojit s virtuální realitou.

Používání

Umělá vagína poslouží při stimulaci penisu. Na penis se pouze nasadí a ke stimulaci dochází za pomoci vertikálních pohybů dolů a nahoru. Vaginy s elektrickým pohonem se o vše podstatné postarají samy.

Aby bylo používání umělé vagíny příjemné a bezpečné, je dobré řídit se několika pravidly:

 • Instrukce – před prvním použitím se s výrobkem nejprve seznamte. Dodržet byste měli všechny instrukce a doporučení od výrobce.
 • Lubrikace – před použitím je vhodné použít lubrikant. S ohledem na výrobní materiál se doporučí spíše lubrikanty na vodní bázi.
 • Nahřátí – ne každá umělá vagína disponuje funkcí nahřívání. Vagíny, které tuto funkci nemají, můžete nahřát za pomoci speciálního ohřívače, nebo jednoduše použijete teplou vodu. K ohřevu byste však neměli používat mikrovlnnou troubu, protože ta může pomůcku nenávratně poškodit.
 • Hygiena – po použití je nutné umělou vagínu důkladně omýt mýdlovou vodou. V mnoha případech je vnitřek vyndavací, avšak není to pravidlem. Nicméně údržba vyjímatelné vagíny je výrazně jednodušší. Po důkladném vymytí je nutné nechat pomůcku řádně vysušit. Rovněž se doporučuje použít desinfekci.

Značka

Umělé vagíny mají různou podobu a na trhu jsou zastoupeny výrobky mnoha značek. Pokud budete pořizovat tuto erotickou pomůcku, nebude pro vás značka zase tolik důležitá. V tomto případě si pouze hlídejte zdravotní nezávadnost výrobního materiálu.

Výrobce budou zajímat spíše ty, kdo touží vlastnit vagínu anatomicky totožnou s proporcemi reálných pornohvězd. Za specialisty se v tomto ohledu považuje Fleshlight. Masturbátor realistického vzhledu koupíte od značky Kokos Toy. Z dalších výrobců lze jmenovat You2Toys, Piperdream, Tenga, Lovetoy, Kiiroo nebo California Exotic.

Cena

Ti, kteří si chtějí umělou vagínu pouze vyzkoušet, nebo shání vtipný dárek pro kolegy či kamarády, mohou pořídit levnější varianty s cenou okolo 300 Kč. Za tuto cenu koupíte menší varianty s délkou okolo 15 cm. Za cenu okolo 700 Kč lze již pořídit elektrický masturbátor s různými funkcemi a větší délkou. Vagína s realistickým vzhledem vyjde na cca 1 200 – 2 500 Kč.

Porovnat ceny umělých vagin

Otázky a odpovědi

Jsou elektrické vagíny voděodolné?

Ve většině případů nejsou elektrické vagíny voděodolné. V lepším případě lze zakoupit variantu odolnou vůči vodě, což však neznamená, že můžete vaginu do vody ponořit. Jestliže preferujete vodní hrátky, budete muset sáhnout po jednodušší mechanické variantě.

Co vše může elektrická umělá vagína nabídnout?

Nejžádanější jsou varianty s vibracemi. Za skutečně kvalitní se považuje masturbátor, který má více stupňů vibrací. Oblíbené jsou rovněž pomůcky s vibracemi a rotací. Kvalitnější modely nabídnou i pulzaci.

Co jsou realistické vagíny?

Tyto pomůcky vás ohromí svým realistickým vzhledem. Pro mnohé muže je vzhled velmi důležitý a upřednostňují masturbátory vyrobené ze speciálních materiálů, které se postarají o jejich bezchybný vzhled. V této podobě je k mání nejen vagína, ale i zadeček nebo pusinka.

Závěr

Ti, kdo se pro koupi umělé vagíny rozhodnou, by na této pomůcce neměli zbytečně šetřit. I v případě, kdy si nejste zcela jistí, že je tato hračka pro vás tím pravým, bude lepší připlatit si za vagínu vyrobenou z gelu nebo silikonu. Nejlepší volbou je však materiál imitující lidskou kůži.

Naopak vyhnout byste se spíše měli vagíně vyrobené z plastu. Umělá vagína je erotická hračka, kterou používají nejen samotní muži, ale hodí se i při společných partnerských hrátkách. Jediné, co budete muset zvážit je, zda vám postačí vagína mechanická, nebo si připlatíte za elektrickou verzi.

Umělé vaginy můžete nakoupit v těchto e-shopech: Sexshop.cz, Sexicekshop.cz a Vibratory.net

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroj: www.wikipedia.org

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (50 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Náš kamarád se měl ženit, takže jsme pro něj sháněli vhodný dárek, až jsme nakonec vybrali umělou vaginu, takový jako žertík. Objednali jsme Paloqueth Jennifer Sex Doll 2.2kg, která stojí kolem dvou tisíc a když to rozbalil, byl úplně paf. Myslím si, že jsme vybrali moc dobře, protože se mu dárek velmi líbil.

 2. Od kolegů v práci jsem dostal jako narozeninový dárek umělou vaginu. Musím se přiznat, že takový dárek jsem rozhodně nečekal, ale na druhou stranu jsem byl potěšen, že si na mé narozeniny dělali takovou škodu. Dostal jsem Fleshlight Girls Mia Malkova Lvl Up, ale zatím jsem jí ještě ani nevybalil z krabice, přesto není špatné, mít něco takového doma v záloze.

Přidat komentář

Recenzer
Logo