Sluchátka Beats

Sluchátka Beats již na první pohled zaujmou nezaměnitelným a zcela inovativním designem, jehož základním prvkem je písmeno B. Samozřejmostí je špičková až prémiová kvalita, mnohé provedení a různé barvy.

Bez ohledu na to, jestli jsou to sluchátka do uší, přes hlavu, drátová nebo bezdrátová, každý jednotlivý model je jedinečný a naprosto unikátní. Co se týká barev, tam máte možnost volit světlé pastelové barvy, ale i luxusnější tmavé, až po lesklé, které jsou tzv. prémiové.

Se sluchátky Beats máte jistotu vynikajícího zvuku spolu s maximální izolací hluku z vašeho okolí. Jsou odolná proti potu, vlhkosti, ale také UV záření. Dobré je, že každý smartphone je s těmito sluchátky plně kompatibilní, stejně jako tablety či notebooky.

Všechny sluchátka Beats

Nejlepší sluchátka Beats

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Beats by Dr. Dre Flex 92 % 1 690 Kč Zobrazit Mall.cz
2. Beats by Dr. Dre Studio3 Wireless 90 % 9 736 Kč Zobrazit Pilulka.cz
3. Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless 84 % 5 249 Kč Zobrazit Smarty.cz

Propojení je možné prostřednictvím běžného kabelu, ale rovněž bezdrátově pomocí Bluetooth. Bezdrátová sluchátka Beats vás nijak neomezují v pohybu a můžete je používat jak k domácímu poslechu, tak během procházky po městě. Sluchátka přes hlavu jsou skladná, vejdou se do batohu a mají super zvuk.

Stejně tak bezdrátová sluchátka Beats zajistí špičkový poslech vaší oblíbené hudby, protože mají jedinečný zvuk. Sluchátka kolem uší mají lehkou konstrukci, takže vás i při dlouhém hraní her nijak netlačí a vy si tak bez problémů užijete svou hru od začátku do konce, i když u toho budete sedět třeba celý den.

U sluchátek s mikrofonem máte navíc jistotu perfektní komunikace s ostatními spoluhráči. K dispozici jsou také sportovní sluchátka Beats, která mají vynikající ergonomii ušního mostu, takže v uších skvěle drží, ale netlačí. Kromě vynikajícího zvuku, jsou odolné vůči UV záření i vlhkosti, nezaskočí je ani váš pot.

Dokonalou vychytávkou je technologie Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC), která hravě potlačuje ruch z okolí, takže slyšíte jen to, co vám proudí do sluchátek. To umožňuje relaxaci i v tom nejrušnějším prostředí, a to i ve chvíli, kdy nemáte zapnutou žádnou skladbu.

Sluchátka Beats disponují inovativní a zcela unikátní technologii Fast Fuel, díky které máte možnost za 5minutové nabíjení získat dostatek energie pro poslech hudby cca na 3 hodiny.

O značce Beats

Společnost Beats Electronics vznikla roku 2006 v Kalifornii. Tato americká společnost se brzy stala velkým konkurentem ostatním firmám, které vyrábí sluchátka.

Značka se neustále vyvíjela a dosáhla takového úspěchu i kvality u svých výrobků, že byla v roce 2014 odkoupena společnosti Apple, která v ní vložila svou důvěru. Jakmile byl tento obchod v hodnotě 3 miliard dolarů dokončen, začlenil se sortiment Beats do produktového portfolia značky Apple a těší se tak velké oblibě.

Sluchátka Beats můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo