Sluchátka Marshall

Sluchátka Marshall se pyšní vysokou kvalitou zvuku i elegantním designem. Zvuk je dokonale čistý, navíc sluchátka bez problémů spolupracují s běžnými operačními systémy, jako je Windows, iOS či Android.

Výhodou je i to, že na jedno nabití vydrží dostatečně dlouhou dobu plně funkční. Nejběžnějším typem jsou náhlavní sluchátka Marshall, která na hlavě skvěle sedí a nemusíte se bát, že by vás, jakkoliv tlačila v uších.

Všechny sluchátka Marshall

Někomu sice nemusí vyhovovat jejich rozměry, ale to vám pomůže vynahradit praktická skládací konstrukce. Oproti tomu sluchátka Marshall do uší nebudou nikde překážet, sedí skvěle v uších a zajistí super zvuk.

Jenže tento typ zase není na dlouhodobé používání/nošení, protože z nich mohou rozbolet uši, do kterých sluchátka tlačí. Pokud se pro ně rozhodnete, využijete je zejména při sportování. Existují i modely, které mají integrovaný mikrofon, díky čemuž mohou být využity na telefonní hovory.

Pro každého, kdo chce mít naprostou svobodu při nošení sluchátek, a přesto si užít poslech svých oblíbených skladeb, jsou na trhu bezdrátová sluchátka Marshall. Neomezují vás v pohybu ani jakékoliv činnosti, protože vám nikde nepřekáží žádné dráty.

Jedinou nevýhodou je nutnost je pravidelně nabíjet, ovšem některé typy se dají přeměnit na kabelová sluchátka 3,5 mm jackem. Nechybí ani kabelová sluchátka Marshall, což je naprostá klasika, která však patří k nejlevnějším variantám.
Když tedy nepotřebujete volnost bez kabelu a nevadí vám sedět u počítače nebo notebooku s kabelovými sluchátky, pak je volba jasná.

O značce Marshall

Značka Marshall vznikla v roce 1962 ve Velké Británii a jejím zakladatelem byl známý bubeník Jim Marshall. Na počátku všeho se společnost specializovala na zesilovače a různé hudební aparatury, přičemž postupně se sortiment rozšiřoval a nyní v něm nechybí ani sluchátka Marshall, která patří ke špičkovým produktům.

Sluchátka Marshall můžete koupit v těchto e-shopech: Alza.cz a Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo