Sluchátka Marshall

Sluchátka Marshall se pyšní vysokou kvalitou zvuku i elegantním designem. Zvuk je dokonale čistý, navíc sluchátka bez problémů spolupracují s běžnými operačními systémy, jako je Windows, iOS či Android.

Výhodou je i to, že na jedno nabití vydrží dostatečně dlouhou dobu plně funkční. Nejběžnějším typem jsou náhlavní sluchátka Marshall, která na hlavě skvěle sedí a nemusíte se bát, že by vás, jakkoliv tlačila v uších.

Všechny sluchátka Marshall

Nejlepší sluchátka Marshall

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Marshall Major IV Bluetooth 96 % 2 690 Kč Zobrazit Mall.cz
2. Marshall Motif A.N.C. Bluetooth 95 % 3 190 Kč Zobrazit Smarty.cz
3. Marshall Mode EQ 93 % 1 100 Kč Zobrazit Allegro.cz

Někomu sice nemusí vyhovovat jejich rozměry, ale to vám pomůže vynahradit praktická skládací konstrukce. Oproti tomu sluchátka Marshall do uší nebudou nikde překážet, sedí skvěle v uších a zajistí super zvuk.

Jenže tento typ zase není na dlouhodobé používání/nošení, protože z nich mohou rozbolet uši, do kterých sluchátka tlačí. Pokud se pro ně rozhodnete, využijete je zejména při sportování. Existují i modely, které mají integrovaný mikrofon, díky čemuž mohou být využity na telefonní hovory.

Pro každého, kdo chce mít naprostou svobodu při nošení sluchátek, a přesto si užít poslech svých oblíbených skladeb, jsou na trhu bezdrátová sluchátka Marshall. Neomezují vás v pohybu ani jakékoliv činnosti, protože vám nikde nepřekáží žádné dráty.

Jedinou nevýhodou je nutnost je pravidelně nabíjet, ovšem některé typy se dají přeměnit na kabelová sluchátka 3,5 mm jackem. Nechybí ani kabelová sluchátka Marshall, což je naprostá klasika, která však patří k nejlevnějším variantám.
Když tedy nepotřebujete volnost bez kabelu a nevadí vám sedět u počítače nebo notebooku s kabelovými sluchátky, pak je volba jasná.

O značce Marshall

Značka Marshall vznikla v roce 1962 ve Velké Británii a jejím zakladatelem byl známý bubeník Jim Marshall. Na počátku všeho se společnost specializovala na zesilovače a různé hudební aparatury, přičemž postupně se sortiment rozšiřoval a nyní v něm nechybí ani sluchátka Marshall, která patří ke špičkovým produktům.

Sluchátka Marshall můžete koupit v těchto e-shopech: Alza.cz a Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (66 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Synátor si přál nová sluchátka a vybral si značku Marshall, takže jsem si je vygooglila a narazila na váš článek. Moc mi pomohl, takže jsem díky tomu dala na vás i na Heureku a vybrala top jedničku Marshall Major IV Bluetooth. Syn byl naprosto nadšený a měl z nich obrovskou radost.

  2. Zatím jsem vždycky měl sluchátka Genius, ale nedávno jsem objevil značku Marshall a rozhodl se, že ji vyzkouším, jestli budou tak super, jak se o nich všude píše. Byl jsem příjemně potěšen, že skutečně za ty oslavné recenze stojí, určitě to nebyla zbytečná investice, protože jsou opravdu super, mohu sluchátka Marshall vřele doporučit.

Přidat komentář

Recenzer
Logo