Sluchátka Xiaomi

Sluchátka Xiaomi mají velmi elegantní design, dobrou kvalitu a pěkný zvuk. V nabídce můžete vybírat bezdrátová sluchátka, True Wireless sluchátka, dále sluchátka do uší, s mikrofonem, sportovní a také k mobilu a tabletu.

Všechny sluchátka Xiaomi

Pokud jde o bezdrátová sluchátka, jedná se o tzv. pecky. Mezi jejich funkce patří například hlasový asistent, přijímání hovoru atd.

Mají skvělou citlivost, dostatečný frekvenční rozsah a dlouhou výdrž baterie. U převážné části sluchátek je k dispozici adaptivní režim potlačení okolního hluku, ale i citlivé a intuitivní ovládání. Samozřejmostí je Bluetooth, ale i mnohé další funkce. Výhodou je, když mají i mikrofon, takže můžete přijímat hovory. Dokonce můžete mít tato sluchátka v uších, i když s někým povedete hovor a uslyšíte naprosto vše.

Nabídka obsahuje i klasická sluchátka s kabelem v provedení jako špunty. True Wireless sluchátka zase disponují vysoce citlivým senzorem a umožňují tak dotykové ovládání. Nechybí ani možnost párování přes Bluetooth.

O značce Xiaomi

Značka Xiaomi byla založena roku 2010 v Číně. Tato čínská společnost je sice nejvíce známá díky mobilním telefonům, ale postupně se pustila i do jiných kategorií, mezi nimiž najdete i špičková sluchátka pro různé využití.

Sluchátka Xiaomi můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (160 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo