Soundbary JBL

Soundbary JBL jsou skutečně prémiovou značkou v kategorii audio produktů. Díky nim si užijete dokonale čistý zvuk. Mají velmi elegantní design, kvalitní zpracování a jsou spolehlivé. Mnohé nabízí skutečný prostorový zvuk s odnímatelnými prostorovými reproduktory.

Všechny soundbary JBL

Nejlepší soundbary JBL

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. JBL Bar 5.1 98 % 17 990 Kč Zobrazit Alza.cz
2. JBL Bar 500 95 % 12 490 Kč Zobrazit Mall.cz
3. JBL Bar 5.1 Surround 88 % 16 590 Kč Zobrazit Kuma.cz
4. JBL Bar 2.1 Deep Bass 85 % 6 990 Kč Zobrazit Smarty.cz
5. JBL Bar 5.0 78 % 4 986 Kč Zobrazit Allegro.cz

Funkce se liší podle toho, jaký model soundbaru zvolíte. Technologie PureVoice značně dokáže vylepšit dialogy. Potěší také velmi jednoduchá kalibrace zvuku i skvělý výkon. Soundbary JBL mají rovněž 3D zvuk v tzv. kino kvalitě.

To vše zajistí Dolby Atmos® a DTS:X spolu s technologií MultiBeam. Můžete dokonce streamovat své oblíbené hudební skladby. Soundbary mají zabudovanou Wi-Fi a používají praktickou aplikaci JBL One.

O značce JBL

Značka JBL vznikla v roce 1946 v USA a vlastní ji skupina Harman International. Na počátku všeho byla výroba reproduktorů a jiných elektronických zařízení. V současnosti patří k lídrům na poli profesionálních zvukových systémů a mezi ně patří právě soundbary a další.

Soundbary JBL můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (67 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo