Soundbary JBL

Soundbary JBL jsou skutečně prémiovou značkou v kategorii audio produktů. Díky nim si užijete dokonale čistý zvuk. Mají velmi elegantní design, kvalitní zpracování a jsou spolehlivé. Mnohé nabízí skutečný prostorový zvuk s odnímatelnými prostorovými reproduktory.

Všechny soundbary JBL

Nejlepší soundbary JBL

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. JBL Bar 500 95 % 12 490 Kč Zobrazit Mall.cz
2. JBL Bar 5.1 Surround 88 % 16 590 Kč Zobrazit Kuma.cz
3. JBL Bar 2.1 Deep Bass 85 % 6 990 Kč Zobrazit Smarty.cz
4. JBL Bar 5.0 78 % 4 986 Kč Zobrazit Allegro.cz

Funkce se liší podle toho, jaký model soundbaru zvolíte. Technologie PureVoice značně dokáže vylepšit dialogy. Potěší také velmi jednoduchá kalibrace zvuku i skvělý výkon. Soundbary JBL mají rovněž 3D zvuk v tzv. kino kvalitě.

To vše zajistí Dolby Atmos® a DTS:X spolu s technologií MultiBeam. Můžete dokonce streamovat své oblíbené hudební skladby. Soundbary mají zabudovanou Wi-Fi a používají praktickou aplikaci JBL One.

O značce JBL

Značka JBL vznikla v roce 1946 v USA a vlastní ji skupina Harman International. Na počátku všeho byla výroba reproduktorů a jiných elektronických zařízení. V současnosti patří k lídrům na poli profesionálních zvukových systémů a mezi ně patří právě soundbary a další.

Soundbary JBL můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (81 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Můj syn si přál soundbar JBL Bar 5.1 Surround a musím uznat, že když jsem viděla tu cenu, šla jsem do mdlob, navíc hodnocení na Heurece se mi zdálo dost nízké. Přesto jsem jej objednala, abych ho pro syna měla k narozeninám. Když dárek rozbalil byl nadšený a teď pořád chodí a ten soundbar chválí, tak to asi nakonec nebyla tak špatná koupě, jak jsem se obávala.

  2. Vybíral jsem si nový soundbar hodně dlouho, až jsem dal na kamaráda, který mi poradil značku JBL. Nakonec jsem si objednal JBL Bar 1000 a je to naprostá pecka.

Přidat komentář

Recenzer
Logo