Španělské mušky

Váš sexuální život už začíná být nuda a chcete ho trochu okořenit? Vyzkoušejte španělské mušky, které si kápnete do pití nebo pod jazyk. Nabudí vás a zvýší sexuální touhu, na kterou jste možná v poslední době už zapomněli. Z čeho se toto afrodiziakum skládá a jak ho dávkovat?

Porovnat ceny mušek

Co jsou španělské mušky?

Španělské mušky jsou přípravky, které jsou tradičně používány jako afrodiziakum. Jedná se o silné feromonové látky, které mají za cíl zvýšit sexuální přitažlivost a libido. Dříve se vyráběly pomocí extraktu z brouka puchýřníka lékařského, kterému se právě říkalo „španělská muška”. Účinnou látkou byl kantharidin, který je však pro lidi nebezpečný, a proto se dnes místo něj používá L-arginin, což je aminokyselina, kterou si tělo umí vyrobit samo, avšak ne automaticky bez naší pomoci.

Produkty jsou dostupné v různých formách – například tekuté, krémové, nebo ve formě parfému. Vliv španělských mušek na lidský organismus je však stále velmi kontroverzní a diskutované téma. Není žádný vědecký důkaz o jejich účinnosti, přestože jsou mezi uživateli populární. Mnoho odborníků tvrdí, že jejich účinky jsou spíše placebem a závisí na psychologickém přesvědčení. Je důležité si uvědomit, že užívání jakýchkoli látek na zvýšení sexuální přitažlivosti by mělo být prováděno s opatrností.

Účinky

Nepředstavujte si nic extra, španělské mušky vás mohou akorát povzbudit a navodit vám pocit vzrušení, o lepší výkony či delší výdrž se ale nepostarají. Můžete však zaznamenat zvýšenou chuť na sex, intenzivnější orgasmus, lepší požitek z pohlavního styku, silnější pocit vzrušení a zvýšenou citlivost erotogenních zón.

Nečekejte tedy, že dosáhnete takového vzrušení jako nikdy předtím, španělské mušky použijete spíše v případě, že na sex zrovna nejste naladěni nebo ne dostatečně. Po požití můžete pociťovat také horko či tlak. Dejte si pozor na dávkování a dodržujte pokyny uvedené na obale.

Složení

Složení španělských mušek může zahrnovat následující přísady:

  • Extrakt z kořene děhele čínského – obsahuje mnoho účinných látek, které mají povzbuzující účinky na sexuální funkce a zlepšují celkovou vitalitu i energii.
  • L-arginin – aminokyselina pro uvolnění průtoku krve do pohlavních orgánů a zlepšení erekce.
  • Vitamin C – přispívá ke správnému transportu produktu do těla.

Dávkování

Dávkování španělských mušek, by mělo být přísně dodržováno, jinak se mohou dostavit vedlejší účinky a nežádoucí reakce. Řiďte se pokyny výrobce na obalu, obecně ale platí, že doporučená dávka se pohybuje mezi 5 a 10 kapek zhruba hodinu před sexuálním stykem.

Zvýšení dávky by mělo být postupné a nikdy by se nemělo překračovat doporučené množství. Španělské mušky mohou užívat jak muži, tak ženy. Použití je obvykle omezeno pouze jednou za 24 hodin.

Přírodní alternativy

Pokud si španělské mušky nechcete kupovat, existuje několik přírodních alternativ, které jsou považovány za afrodiziaka. Je důležité si uvědomit, že účinky těchto přírodních alternativ se mohou lišit u každého jednotlivce. Jedná se například o:

  • Chilli – stimulant libida a sexuálního apetitu, podporuje rozšíření cév, zlepšuje prokrvení pohlavních orgánů a má i termogenní účinek.
  • Ústřice – podporují hladinu testosteronu, tudíž jsou vhodné zejména pro muže.
  • Červené víno – na zlepšení vnímání sexuálního dráždění, doporučuje se maximálně jedna sklenička.
  • Čokoláda – musí obsahovat vysoké množství kakaa, nejméně 70 %, aby měla pozitivní vliv na sexuální apetit. Podporuje krevní oběh a zlepšuje prokrvení genitálií.

Funkce

Španělské mušky se tradičně používají jako afrodiziakum, tedy produkt na zvýšení pohlavní aktivity a libida. Používaly se již ve starověké Indii a dodnes zůstaly oblíbené.

Mušky obsahují flavonoidy, které mohou stimulovat hormony a zvýšit míru erekce. Většinou se prodávají v tekuté podobě, kapou se pod jazyk. Mohou je užívat jak muži, tak ženy, je ale třeba dodržovat výrobcem doporučené dávkování.

Značka

Španělské mušky vyrábí značky jako je Hot, Cobaco Pharma, Cobeco nebo Willi. Některé produkty se zaměřují přímo na muže, jiné na ženy. Narazit můžete i na ochucené varianty.

Cena

U ceny záleží zejména na množství obsahu – do 200 Kč seženete španělské mušky o obsahu 15 ml. Od 200 Kč do 400 Kč mohou obsahovat až 50 ml či mít silnější účinky. V této cenové kategorii naleznete také výrobky určené výhradně mužům či ženám. Nad 400 Kč je buďto ještě větší množství (až 100 ml) či určené značky.

Bezpečnostní upozornění

Pokud se chystáte španělské mušky vyzkoušet poprvé, měli byste být plně zdraví a nemít žádné zdravotní komplikace. Jestliže tomu tak není, je lepší poradit se s lékařem, aby afrodiziakum negativně neovlivnilo užívání léků či nezhoršilo vaše zdravotní problémy.

Celkově je třeba být velmi opatrný při používání jakýchkoliv doplňků stravy či afrodiziak. Mnoho z těchto přípravků není regulováno a kvalita i bezpečnost může být pochybná. Neexistuje žádný zázračný prostředek, který by mohl okamžitě zlepšit sexuální život, nejlepší je stát se aktivním ve zdravém životním stylu, jíst vyváženou stravu, cvičit pravidelně a komunikovat s partnerem o svých sexuálních potřebách a přáních.

Porovnat ceny mušek

Otázky a odpovědi

Z čeho se skládají španělské mušky?

Tento produkt obsahuje L-arginin, který zlepšuje průtok krve v krevním oběhu, tudíž zlepšuje citlivost pohlavních orgánů a zlepšuje kvalitu erekce. Také zvyšuje libido a pozitivně ovlivňuje i tvorbu spermií. Dále zde najdete vitamin C a extrakt z kořene děhele čínského.

Co patří mezi účinky španělských mušek?

Po požití můžete pociťovat zvýšenou chuť na sex, intenzivnější orgasmus, lepší požitek z pohlavního styku, silnější pocit vzrušení a zvýšenou citlivost erotogenních zón.

Hrozí mi při užívání španělských mušek nějaké nebezpečí?

Pokud budete dodržovat pokyny výrobce a dávkování, nemusíte se ničeho bát. V případě, že máte nějaké zdravotní problémy, je lepší užívání španělských mušek konzultovat s lékařem.

Závěr

Nečekejte od španělských mušek nějaké zázraky, mluví se také o tom, že se jedná pouze o placebo efekt – záleží, jestli tomu věříte. Za zkoušku ale nic nedáte, proto se podívejte na recenze a vyberte levnější produkt, abyste v případě nespokojenosti nevyhodili moc peněz. Pamatujte, že jde pouze o doplněk stravy, nikoliv lék, který řeší problémy za vás.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (70 hodnocení)
​​

Eliška Vachková

Eliška Vachková

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo