Tablety Huawei

Tablety Huawei jsou známé využitím výkonného operačního systému Android, dále velkou interní pamětí, adaptérem Wi-fi, Bluetooth a také kamerou, která má vysoké rozlišení v přední i zadní části. Díky těmto vlastnostem se tak může hravě zařadit mezi zařízení určená náročnějším zákazníkům.

U tabletů Huawei dochází k perfektní souhře technologií, kdy se velký objem paměti, skvěle doplňuje s výkonným operačním systémem, což umožňuje nejen surfování po internetu, ale i sledování oblíbených filmů a videí. Navíc můžete pořídit velmi kvalitní fotografie, které se dají rovnou sdílet na internetu, to samé platí i v případě nahrávání videí.

Porovnat ceny tabletů Huawei

Pokud jde o hardwarové vybavení, to vám společně s vysoce kvalitní baterií zajišťuje zcela plynulý a ničím nerušený chod a to po opravdu hodně dlouhou dobu. Tablety Huawei nabízejí spoustu užitečných a hlavně náročných aplikací i programů, ke kterým máte snadný přístup a můžete je bez potíží používat.

Každý jednotlivý tablet je prakticky uzpůsoben tak, že zásluhou velké dotykové obrazovky ho využijete při práci, ve škole, na různých prezentacích, ale také na dovolené, kde jeho prostřednictvím hravě zaznamenáte důležité události na videu, případně zachytíte krásné momentky na fotkách atd.

U nových tabletů existuje možnost přepnout je do tzv. PC režimu, to znamená rozhraní přizpůsobené pro připojení myši a klávesnice, zároveň s tím se přizpůsobí i nabídka jednotlivých aplikací. Tablet pak funguje jako malý počítač.

zpět k obsahu ↑

O společnosti Huawei

Společnost Huawei vznikla v roce 1987 a její sídlo je v Šen-čenu (Čína). Patří k předním světovým dodavatelům v oblasti ICT (informační a komunikační technologie). Od svého založení se pravidelně zabývá návrhy i výrobou telekomunikačních sítí, jež využívají podniky, ale zároveň i jednotlivými komunikačními zařízeními, které jsou vhodné pro samostatné spotřebitele.

V České republice začala tato společnost působit v roce 2005 a od té doby k nám pravidelně dodává služby i infrastrukturu pro mobilní operátory a telekomunikační společnosti. Vedle ICT řešení, jsou to také zařízení určená koncovým uživatelům, ať už jde o chytré telefony, tablety, domácí zařízení či MBB (mobilní širokopásmová zařízení).

Před čtyřmi lety, tedy v roce 2014 se dokonce společnost Huawei umístila v celosvětových dodávkách chytrých telefonů na trh na skvělém třetím místě. Huawei má celkem 16 výzkumných a vývojových centrem, ta najdete třeba v Německu, USA, Švédsku, Itálii, Francii, Indii, Rusku nebo také v Číně. Výrobky a služby Huawei jsou, co se celosvětového měřítka týká, používány více než třetinou světové populace a to ve více než 170 zemích světa.

Nutno podotknout, že společnost Huawei má celkem 3 klíčové (hlavní) divize – Carrier Network, Consumer Business Group a Enterprise Business. Consumer Business Group je spotřebitelská divize a nabízí řadu výrobků, k čemuž využívá svých bohatých zkušeností, jež nasbírala za více než 20 let působení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), široké globální síti, rozsáhlých globálních obchodních operacích a dalších oblastech.

Huawei si stanovilo jasný cíl a tím je poskytovat spotřebitelům nejnovější a nejmodernější technologie a nabídnout jim co největší škálu možností v každém daném oboru. Pod značkou Huawei tak kromě tabletů či mobilních telefonů, pořídíte také fitness náramky a různé příslušenství pro mobilní telefony či tablety, jako jsou fólie, selfie tyče, pouzdra pro mobilní telefony atd.

zpět k obsahu ↑

Recenze modelů Huawei

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

To, co zaujme na první pohled, je rozhodně design, neboť provedení v podobě eloxovaného hliníku je naprosto dokonalé a řadí se k aktuálním módním trendům, ...

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Dnes pro vás vyzkoušíme multimediální výrobek, který by dle popisu výrobce měl být vhodný nejen k práci na cestách, ale i pro široké spektrum zábavy. Tablet ...