Cena / kvalita

LG 32LM6300

Zejména v posledním roce je čas strávený před televizím velkou částí našeho volného času, a právě proto se také vyznačuje poslední rok zvýšeným prodejem televizorů. I když dnes lidé hojně využívají ke sledování oblíbených pořadů počítače a mobily, velká obrazovka lidi stále láká.

Ať chceme nebo ne, televize byly, a ještě dlouho budou typickou součástí obývacího pokoje. Dnes jsme se rozhodli pro vás otestovat LED televizor LG 32LM6300, který si v hodnoceních vede poměrně dobře.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tak jak je standardem u většiny současných modelů televizorů, má i LG 32LM6300 tenký rám s čistými liniemi, které neruší od sledování obrazu. Design nožiček televizoru skvěle pasuje k celkovému vzhledu televize a působí důvěryhodně. Televizor je samozřejmě možné umístit i na zeď. Se svou úhlopříčkou 81 cm se hodí zejména do středních a menších pokojů.

Funkce a příslušenství

LED televizor LG 32LM6300 má rozlišení Full HD, díky kterému je možné si vychutnat i ty nejjemnější detaily. Navíc díky technologii Active HDR je každý snímek optimalizován do maximální možné kvality. Čtyři rychlá a přesná jádra procesoru eliminují šumy a zobrazují dynamičtější barvy a lepší kontrast. Zvuk dosahuje takové kvality, že pokud se vžijete do děje, budete si připadat jako v kině.

Kromě toho se jedná o chytrou televizi s možností připojení na internet a řadou již předinstalovaných funkcí včetně oblíbeného prohlížeče videí YouTube nebo stále oblíbenější platformy Netflix. Kromě toho můžete sledovat i své oblíbené pořady třeba z USB disku nebo externího HDD, které připojíte přes USB port.

Bezpečnost

Při ustavení televizoru podle přiloženého návodu je pád televizoru a zranění kolem jdoucích osob minimální, televize pak disponuje samozřejmě i rodičovským zámkem, abyste měli přehled o pořadech a času, který vaše děti tráví u televizní obrazovky.

Náš test

Jak říkají pánové v redakci ke zkoušení televize není lepší příležitost než ji testovat i kvalitního fotbalového zápasu. Je pravda, že obraz se rychle míhá a je tak nutné skvělé dokreslování a zvuk ten pánové testují také pěkně nahlas. Obojí zvládá televize perfektně a ani při vyšší hlasitosti zvuk nechrastí.

Zpátky však k nastavení televizoru a připojení k Wi-Fi síti, které bylo velmi jednoduché a zvládli jsme jej i bez uživatelského manuálu. Přepínání mezi jednotlivými funkcemi a zdroji je jednoduché a celkově je ovládání televizoru intuitivní.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: televize
Hmotnost: 4,7 kg
Spotřeba energie: 33 kWh
Úhlopříčka obrazovky: 80 cm
Rozlišení: 1920 x 1080
Druh televizorů: LED
Operační systém: webOS Smart TV
Energetická třída: G
Počet HDMI vstupů: 3
DVB-T tuner: ano
DVB-T2: ano
Wi-Fi: ano
Smart televizory: ano
3D televizory: ne
8K televizory: ne
Apple AirPlay 2 ne
Podpora HDR: ano

Fotografie

lg 32lm6300

LG 32LM6300

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Televize LG

Za velmi nízkou cenu se jedná o kvalitní televizor s řadou užitných funkcí. Doporučujeme jej zejména méně náročným uživatelům, kterým nevadí absence možnosti záznamu skrze USB port, ale i chybějící chytré tlačítko, na které na některých televizních kanálech stále odkazují.

Design
9.0
Ovládání
9.5
Údržba
9.0
Klady
  • Full HD
  • Smart TV
  • pěkný design
  • snadné ovládání
  • poměr cena/výkon
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě TSBohemia.

Nejprodávanější televize

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Eliška Vachková

Eliška Vachková

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Televizor LG 32LM6300 jsem si vyhlédl na stránkách jednoho internetového obchodu a dlouho se rozmýšlel, jestli ho objednat nebo vzít nějaký jiný model. Nakonec jsem dal na hodnocení i recenze ostatních a tento LED televizor objednal. Je to vynikající kousek a můžu říct, že se za hodně slušnou cenu dal pořídit špičkový parťák na sledování oblíbených pořadů.

  2. Kupoval jsem LED televizor LG 32LM6300 pro rodiče, kterým dosloužila jejich stará televize a jsou velmi spokojení. Nechtěli nic přehnaně vyumělkovaného, ale praktického, aby se na to dalo koukat a přitom to nebylo technicky tak náročné, jako některé modely bývají. Obraz i zvuk je špičkový, vzhledově taky vypadá dobře a celkově dělá moc dobrý dojem.

  3. Naprosto super televize za parádní cenu. Má skutečně krásný obraz, zvuk je taky perfektní, zkrátka maximální spokojenost.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo