Cena / kvalita

LG 32LM6300

Zejména v posledním roce je čas strávený před televizím velkou částí našeho volného času, a právě proto se také vyznačuje poslední rok zvýšeným prodejem televizorů. I když dnes lidé hojně využívají ke sledování oblíbených pořadů počítače a mobily, velká obrazovka lidi stále láká.

Ať chceme nebo ne, televize byly, a ještě dlouho budou typickou součástí obývacího pokoje. Dnes jsme se rozhodli pro vás otestovat LED televizor LG 32LM6300, který si v hodnoceních vede poměrně dobře.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tak jak je standardem u většiny současných modelů televizorů, má i LG 32LM6300 tenký rám s čistými liniemi, které neruší od sledování obrazu. Design nožiček televizoru skvěle pasuje k celkovému vzhledu televize a působí důvěryhodně. Televizor je samozřejmě možné umístit i na zeď. Se svou úhlopříčkou 81 cm se hodí zejména do středních a menších pokojů.

zpět k obsahu ↑

Funkce a příslušenství

LED televizor LG 32LM6300 má rozlišení Full HD, díky kterému je možné si vychutnat i ty nejjemnější detaily. Navíc díky technologii Active HDR je každý snímek optimalizován do maximální možné kvality. Čtyři rychlá a přesná jádra procesoru eliminují šumy a zobrazují dynamičtější barvy a lepší kontrast. Zvuk dosahuje takové kvality, že pokud se vžijete do děje, budete si připadat jako v kině.

Kromě toho se jedná o chytrou televizi s možností připojení na internet a řadou již předinstalovaných funkcí včetně oblíbeného prohlížeče videí YouTube nebo stále oblíbenější platformy Netflix. Kromě toho můžete sledovat i své oblíbené pořady třeba z USB disku nebo externího HDD, které připojíte přes USB port.

zpět k obsahu ↑

Bezpečnost

Při ustavení televizoru podle přiloženého návodu je pád televizoru a zranění kolem jdoucích osob minimální, televize pak disponuje samozřejmě i rodičovským zámkem, abyste měli přehled o pořadech a času, který vaše děti tráví u televizní obrazovky.

zpět k obsahu ↑

Náš test

Jak říkají pánové v redakci ke zkoušení televize není lepší příležitost než ji testovat i kvalitního fotbalového zápasu. Je pravda, že obraz se rychle míhá a je tak nutné skvělé dokreslování a zvuk ten pánové testují také pěkně nahlas. Obojí zvládá televize perfektně a ani při vyšší hlasitosti zvuk nechrastí.

Zpátky však k nastavení televizoru a připojení k Wi-Fi síti, které bylo velmi jednoduché a zvládli jsme jej i bez uživatelského manuálu. Přepínání mezi jednotlivými funkcemi a zdroji je jednoduché a celkově je ovládání televizoru intuitivní.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:LG
Zařazení:televize
Hmotnost:4,7 kg
Spotřeba energie:33 kWh
Úhlopříčka obrazovky:80 cm
Rozlišení:1920 x 1080
Druh televizorů:LED
Operační systém:webOS Smart TV
Energetická třída:G
DVB-T tuner:ano
Wi-Fi:ano

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - LG 32LM6300

LG 32LM6300

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Za velmi nízkou cenu se jedná o kvalitní televizor s řadou užitných funkcí. Doporučujeme jej zejména méně náročným uživatelům, kterým nevadí absence možnosti záznamu skrze USB port, ale i chybějící chytré tlačítko, na které na některých televizních kanálech stále odkazují.

Design
9.0
Ovládání
9.5
Údržba
9.0
KLADY
 • Full HD
 • Smart TV
 • pěkný design
 • snadné ovládání
 • poměr cena/výkon
Napsat hodnocení

Nakoupit ji můžete např. v obchodě TSBohemia.

Nejprodávanější televize

Podobný článek, co by vás mohl zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz