Cena / kvalita

LG 32LM6300

Zejména v posledním roce je čas strávený před televizím velkou částí našeho volného času, a právě proto se také vyznačuje poslední rok zvýšeným prodejem televizorů. I když dnes lidé hojně využívají ke sledování oblíbených pořadů počítače a mobily, velká obrazovka lidi stále láká.

Ať chceme nebo ne, televize byly, a ještě dlouho budou typickou součástí obývacího pokoje. Dnes jsme se rozhodli pro vás otestovat LED televizor LG 32LM6300, který si v hodnoceních vede poměrně dobře.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tak jak je standardem u většiny současných modelů televizorů, má i LG 32LM6300 tenký rám s čistými liniemi, které neruší od sledování obrazu. Design nožiček televizoru skvěle pasuje k celkovému vzhledu televize a působí důvěryhodně. Televizor je samozřejmě možné umístit i na zeď. Se svou úhlopříčkou 81 cm se hodí zejména do středních a menších pokojů.

Funkce a příslušenství

LED televizor LG 32LM6300 má rozlišení Full HD, díky kterému je možné si vychutnat i ty nejjemnější detaily. Navíc díky technologii Active HDR je každý snímek optimalizován do maximální možné kvality. Čtyři rychlá a přesná jádra procesoru eliminují šumy a zobrazují dynamičtější barvy a lepší kontrast. Zvuk dosahuje takové kvality, že pokud se vžijete do děje, budete si připadat jako v kině.

Kromě toho se jedná o chytrou televizi s možností připojení na internet a řadou již předinstalovaných funkcí včetně oblíbeného prohlížeče videí YouTube nebo stále oblíbenější platformy Netflix. Kromě toho můžete sledovat i své oblíbené pořady třeba z USB disku nebo externího HDD, které připojíte přes USB port.

Bezpečnost

Při ustavení televizoru podle přiloženého návodu je pád televizoru a zranění kolem jdoucích osob minimální, televize pak disponuje samozřejmě i rodičovským zámkem, abyste měli přehled o pořadech a času, který vaše děti tráví u televizní obrazovky.

Náš test

Jak říkají pánové v redakci ke zkoušení televize není lepší příležitost než ji testovat i kvalitního fotbalového zápasu. Je pravda, že obraz se rychle míhá a je tak nutné skvělé dokreslování a zvuk ten pánové testují také pěkně nahlas. Obojí zvládá televize perfektně a ani při vyšší hlasitosti zvuk nechrastí.

Zpátky však k nastavení televizoru a připojení k Wi-Fi síti, které bylo velmi jednoduché a zvládli jsme jej i bez uživatelského manuálu. Přepínání mezi jednotlivými funkcemi a zdroji je jednoduché a celkově je ovládání televizoru intuitivní.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: televize
Hmotnost: 4,7 kg
Spotřeba energie: 33 kWh
Úhlopříčka obrazovky: 80 cm
Rozlišení: 1920 x 1080
Druh televizorů: LED
Operační systém: webOS Smart TV
Energetická třída: G
Počet HDMI vstupů: 3
DVB-T tuner: ano
DVB-T2: ano
Wi-Fi: ano
Smart televizory: ano
3D televizory: ne
8K televizory: ne
Apple AirPlay 2 ne
Podpora HDR: ano

Fotografie

lg 32lm6300

LG 32LM6300

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Televize LG

Za velmi nízkou cenu se jedná o kvalitní televizor s řadou užitných funkcí. Doporučujeme jej zejména méně náročným uživatelům, kterým nevadí absence možnosti záznamu skrze USB port, ale i chybějící chytré tlačítko, na které na některých televizních kanálech stále odkazují.

Design
9.0
Ovládání
9.5
Údržba
9.0
Klady
  • Full HD
  • Smart TV
  • pěkný design
  • snadné ovládání
  • poměr cena/výkon
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě TSBohemia.

Nejprodávanější televize

Podobný článek, co by vás mohl zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Televizor LG 32LM6300 jsem si vyhlédl na stránkách jednoho internetového obchodu a dlouho se rozmýšlel, jestli ho objednat nebo vzít nějaký jiný model. Nakonec jsem dal na hodnocení i recenze ostatních a tento LED televizor objednal. Je to vynikající kousek a můžu říct, že se za hodně slušnou cenu dal pořídit špičkový parťák na sledování oblíbených pořadů.

  2. Kupoval jsem LED televizor LG 32LM6300 pro rodiče, kterým dosloužila jejich stará televize a jsou velmi spokojení. Nechtěli nic přehnaně vyumělkovaného, ale praktického, aby se na to dalo koukat a přitom to nebylo technicky tak náročné, jako některé modely bývají. Obraz i zvuk je špičkový, vzhledově taky vypadá dobře a celkově dělá moc dobrý dojem.

  3. Naprosto super televize za parádní cenu. Má skutečně krásný obraz, zvuk je taky perfektní, zkrátka maximální spokojenost.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo