Televize Sencor

Televize Sencor vám zajistí příjemný zážitek při sledování jakéhokoliv oblíbeného filmu, seriálu nebo třeba dokumentu. Pestrost barev doplňuje HD, Full HD nebo Ultra HD rozlišení. V nabídce najdete mnoho modelů, mezi nimiž si zvládne vybrat i ten nejnáročnější zákazník. Všechny televize Sencor zapadnou do každé domácnosti a skvěle doplní interiér.

Všechny televize Sencor

Nejlepší televize Sencor

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Sencor SLE 2473T 100 % 2 998 Kč Zobrazit Alza.cz
2. Sencor SLE 32S800 89 % 4 290 Kč Zobrazit Mall.cz
3. Sencor SLE 2472T 88 % 2 999 Kč Zobrazit Mall.cz
4. Sencor SPV 7012T 87 % 2 950 Kč Zobrazit Tipa.eu
5. Sencor SLE 43F17TCS 71 % 4 999 Kč Zobrazit Planeo.cz

Jakýkoliv televizor, který zvolíte, splňuje požadavky pro DVB-T2 spolu s kodekem H.265/HEVC. Máte tak jistotu vysílání v daleko lepší kvalitě a s větším počtem televizních stanic, pro které je zde dostatečný prostor.

Pokud má vaše televize chytré rozhraní, potěší vás svižné fungování i dokonalá intuitivnost. Na obrazovce si snadno a rychle prohlédnete různé webové stránky, nebo si přehrajete kterékoliv video z YouTube.

SMART televize se připojují do sítě LAN prostřednictvím kabelu, případně pomocí integrovaného bezdrátového Wi-Fi modulu.

HD televize Sencor si od začátku udržují vynikající poměr cena/kvalitní obraz v HD Ready rozlišení. Zajistí tak hodně intenzivní zážitek při sledování všech pořadů. Full HD rozlišení, které má 1920 x 1080 bodů umí každého diváka naprosto pohltit, a to takovým způsobem, že budete mít pocit, jako když jste přímo v televizi součástí třeba oblíbeného filmu nebo třeba běháte s míčem po hřišti v průběhu fotbalového zápasu.

Každé posezení u televize tak bude nezapomenutelným zážitkem. Ultra HD televize Sencor mají rozlišení 3840 x 2160 bodů, kdy máte záruku úchvatného obrazu, který je ostrý, s pestrou škálou barev a dokonalý v každém ohledu.

O značce Sencor

Vznikla v roce 1969 a od začátku se jí velmi dařilo. Sencor byl první kdo představil stereo magnetofon, ovšem postupem času se značka rozvíjela a neustále přicházela s novými produkty, mezi které řadíme i televize. Ty dnes můžete zakoupit v 55 zemích světa. To, čím je v současnosti značka známá je nabídka spotřebičů v pestré škále barev.

Televize Sencor můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (41 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo