Televize LG

Televize LG jsou známé svými unikátními a velmi zajímavými technologiemi. Na trhu narazíte na mnoho kvalitních televizorů této značky, stačí si jen vybrat vhodný model. Vedle Smart Tv, jsou zde rovněž OLED televize či NanoCell televize s 4K a vyšším rozlišením.

Inteligentní procesory α9 a α7 již čtvrté generace, zajistí, že obraz i zvuk budou dosahovat té nevyšší kvality. Populární jsou televize LG QNED, které jsou kombinací technologií Quantum Dot, NanoCell a MiniLED.

Všechny televize LG

Zásluhou této trojkombinace jsou živější barvy, perfektně vykreslené detaily a hlubší černá. Čisté a živé barvy zajišťuje technologie NanoCell, neboť nanočástice jsou vlastně čističe barev. Špičkový obraz mají televizory LG UHD 4K, které disponují operačním systémem webOS.

Díky tomu máte záruku rychlého a jednoduchého ovládání za použití Magického ovladače. S ním můžete využít ovládání pohybem ruky, ale také hlasové vyhledávání i ovládání.

OLED TV mají vynikající a plné detaily s maximálně hlubokými odstíny černé. Jakákoliv akce je plynulá i když má rychlejší tempo.

Ultra Large TV je skvělou volbou pro každého, kdo by si chtěl zřídit domácí kino. Jedná se o širokoúhlé televize LG, která vyniká dokonale uhlazeným designem s inovativními technologiemi pro maximální zážitek z každého filmu, který si pustíte.

Full HD televize jsou oblíbené díky ostrému obrazu, živým barvám, perfektně sytým odstínům černé barvy i revolučním technologiím. K dispozici jsou různé velikosti, takže máte pestrý výběr.

O značce LG

Společnost LG vznikla v roce 1958 pod názvem GoldStar v Koreji a již od počátku si dávala záležet na kvalitní výrobě a neustálému zdokonalování technologií. Roku 1966 byla vyrobena úplně první korejská televize.

Rok 1998 přinesl první plazmový televizor s 60″ úhlopříčkou. V roce 2009 se dostala až na druhé místo mezi největšími výrobci/značkami na poli LCD televizí v celosvětovém měřítku a 2011 byl uveden 3D televizor se závěrkovými brýlemi. O tři roky později, tedy v roce 2012 přichází značka LG s 84palcovým televizorem na světě, zatímco rok 2014 se nese ve znamení první 4K OLED TV a webOS smart TV.

Televize LG můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz a Expert.cz

Podobný článek, co by vás mohl zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (61 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo