Topinkovače ETA

Topinkovače ETA mají naprosto úchvatný a velmi inovativní design, špičkovou kvalitu a jsou vyrobeny z těch nejlepších možných materiálů. Každý jednotlivý topinkovač zvládne připravit křupavou a velmi chutnou topinku pro jakoukoliv příležitost. Pečení je rovnoměrné a topinky velmi chutné, a dokonce lze využít i starší pečivo, které by jinak skončilo v koši.

Všechny topinkovače ETA

ETA má natolik propracované produkty, že se stanou nepostradatelným designovým doplňkem každé kuchyňské linky, bez ohledu na to, jestli máte tradiční či moderní kuchyň. Topinkovače ETA navíc pořídíte v několika hezkých odstínech, a to nejen samostatně, ale i jako součást setu tvořený kávovarem, topinkovačem a rychlovarnou konvicí.

Topinkovače mohou nejen připravovat topinky, ale také rozpékat zmražené pečivo, případně lze ohřívat či rozmrazovat. Nechybí ani vyjímatelná zásuvka, která zachycuje odpadávající drobky. Na výběr je několik stupňů ohřevu i tlačítko STOP, které umožní kdykoliv ohřev/opékání přerušit.

O značce Eta

Tradiční česká značka ETA vznikla původně jako Elektrotechnická akciová společnost ESA. Během 2. světové války jí založil Jan Prošvic a na počátku se specializovala zejména na výrobu žehliček. V průběhu 60. let se pak přeměnila v dnes již nezapomenutelnou značku ETA.

Postupně se vypracovala na největší a nejúspěšnější společnost u nás. Navíc se zbavila typického zaškatulkování, kdy byla pro veřejnost známá jen jako výrobce žehliček či vysavačů, a začala s výrobou kuchyňských spotřebičů, ale také produktů určených pro osobní péči a krásu.

Dnes už je sortiment opravdu bohatý a neexistuje snad téměř žádný spotřebič do kuchyně, na kterém by nebylo možné najít značku ETA, jako jsou právě topinkovače, šlehače, nebo například kávovary.

Topinkovače ETA můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (70 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Máme červený topinkovač Eta a je parádní. Skvěle peče, nic se nepřipaluj a snadno se také čistí.

Přidat komentář

Recenzer
Logo