Šlehače ETA

Šlehače ETA usnadní přípravu pokrmů, přičemž se pyšní kvalitou a moderním designem. Můžete s nimi připravit cokoliv, co vás jen napadne, ať už je to krém na váš oblíbený dort, nebo například šlehačka. Bez ohledu na to, jestli vaříte nebo pečete, vždy se hodí mít vhodný šlehač po ruce.

Všechny šlehače ETA

V nabídce jsou různé modely, od klasického ručního šlehače s dvěma metlami až po sestavu jejíž součástí je také rotační mísa a pestré příslušenství. To je vyrobeno z prvotřídních hygienicky prověřených materiálů. Šlehače mají nízkou hmotnost a ergonomicky řešenou rukojeť pro snadnou manipulaci.

Chod každého jednotlivého šlehače zajišťuje kvalitní motor. Co se týká funkcí, tam v podstatě není co řešit, protože potřebujete jen jednotlivé rychlosti a maximálně turbo tlačítko pro rychlé dosažení nejvyšších otáček.

O značce Eta

Tradiční česká značka ETA vznikla původně jako Elektrotechnická akciová společnost ESA. Během 2. světové války jí založil Jan Prošvic a na počátku se specializovala zejména na výrobu žehliček. V průběhu 60. let se pak přeměnila v dnes již nezapomenutelnou značku ETA.

Postupně se vypracovala na největší a nejúspěšnější společnost u nás. Navíc se zbavila typického zaškatulkování, kdy byla pro veřejnost známá jen jako výrobce žehliček či vysavačů, a začala s výrobou kuchyňských spotřebičů, ale také produktů určených pro osobní péči a krásu.

Dnes už je sortiment opravdu bohatý a neexistuje snad téměř žádný spotřebič do kuchyně, na kterém by nebylo možné najít značku ETA, jako jsou právě šlehače, nebo například kávovary.

Šlehače ETA můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo