Kávovary ETA

Kávovary ETA jsou populární díky jejich vysoké kvalitě, špičkovým materiálům a modernímu designu. Nejoblíbenější jsou automatické kávovary, kde vám pro přípravu kávy stačí jedno jediné tlačítko. V nabídce najdete také pákové kávovary či překapávače.

Všechny kávovary eta

Pákové kávovary zajistí vynikající aroma kávy, ale také elegantní vzhled, díky čemuž zapadne do každého interiéru. Nechybí ani celokovové pákové kávovary s přetlakovými či standardními miskami. Jsou vybaveny parní tryskou pro napěnění mléka.

Automatické kávovary umí připravit latté, cappuccino či espresso. Intuitivní dotykové ovládání usnadní jejich používání. Součástí je napěňovač mléka pro jemnou mikropěnu. Externí průhledná nádobka zajišťuje rychlé čištění. Díky funkci horké vody si můžete snadno připravit čaj. Překapávače ETA připraví kávu během chvíle a ještě ji díky ohřívací ploše zvládnou udržet teplou zhruba hodinu.

O značce Eta

Tradiční česká značka ETA vznikla původně jako Elektrotechnická akciová společnost ESA. Během 2. světové války jí založil Jan Prošvic a na počátku se specializovala zejména na výrobu žehliček. V průběhu 60. let se pak přeměnila v dnes již nezapomenutelnou značku ETA.

Postupně se vypracovala na největší a nejúspěšnější společnost u nás. Navíc se zbavila typického zaškatulkování, kdy byla pro veřejnost známá jen jako výrobce žehliček či vysavačů, a začala s výrobou kuchyňských spotřebičů, ale také produktů určených pro osobní péči a krásu.

Dnes už je sortiment opravdu bohatý a neexistuje snad téměř žádný spotřebič do kuchyně, na kterém by nebylo možné najít značku ETA, jako jsou právě kávovary.

Kávovary ETA můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (101 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo