Ušetřeno

Více než kdy dříve se na nás ze všech stran hrnou sdělení o tom, jak je důležité šetřit. Jenže spousta domácností i přesto že se snaží, nedokáže ušetřit zcela nic, nebo si prostě a jednoduše neví rady kde začít. Pro všechny tyto případy vznikl již v roce 2010 internetový portál Ušetřeno, který se specializuje na pomoc jedincům i domácnostem k šetření měsíčních výdajů klidně i tam, kde jste dosud netušili, že je to možné. Jak a zda vůbec tato služba funguje jsme se rozhodli sepsat v následující recenzi a pokud i vás trápí vysoké měsíční výdaje, určitě si nenechte celou recenzi ujít.

Ušetřeno

Jak Ušetřeno funguje?

Webová platforma Ušetřeno je ve své podstatě srovnávačem cen, který je pro uživatele zcela zdarma, a hlavně připraven být kdykoliv nápomocen. Na druhé straně obrazovky totiž sedí specialista, který se vám v případě potřeby bude věnovat individuálně třeba například za pomocí telefonního hovoru či skrz emailovou korenspodenci. Ušetřeno se věnuje nejen klasickým výdajům za plyn či elektřinu, kromě srovnání dodavatelů energií nabízí možnost kalkulace nové ceny i tam, kde byste nehádali, že je to možné. Ušetřit tak můžete i na stavebním spoření, nebo cestovním pojištění.

Srovnávat ceny a ušetřit peníze přes portál Ušetřeno je proto nejen pohodlné, rychlé a přesné, ale hlavně osobní. Na internetových stránkách si za pomocí srovnávací kalkulačky můžete jednoduše srovnat všechny vaše výdaje od cen plynu, elektriky, mobilních tarifů, pojištění, nebo spořících účtů.

A pokud se rozhodnete ušetřit právě s Ušetřeno, veškerou agendu provedou za vás, není tedy nutné doslova ani hnout prstem. O přepis nového dodavatele energií, nebo změnu poskytovatele internetu se tak postará právě Ušetřeno. Možná si nyní kladete otázku, proč by taková služba fungovala zdarma? Pro své zákazníky je Ušetřeno vždy zdarma, společnost tak vydělává pouze na provizích od poskytovatelů služeb, to ovšem neznamená, že vás budou lanařit do uzavření nové smlouvy. Jednání se specialisty z portálu Ušetřeno je tak zcela profesionální, vstřícné a hlavně svobodné.

Porovnat půjčky

Jak srovnat služby?

Jak jsme již nastínili v předchozích řádcích, srovnání cen probíhá online na přehledných webových stránkách Ušetřeno. Celý portál vás sám dokáže navést k jednoduchému rozuzlení problematiky, stačí tak pouze zvolit danou službu z nabízené kategorie a následovat tři kroky ve kterých vyplníte požadované kolonky.

Například u srovnání dodavatelů energií sdělíte srovnávači obecné informace, mezi které patří hlavní využití elektřiny, váš kraj a stávajícího dodavatele. Následně vyplníte kontaktní údaje a jste posunuti na další krok. Zanecháním vašeho telefonního čísla a emailové adresy umožní specialistům z Ušetřeno vás kontaktovat pro případné nesrovnalosti nebo jen trochu více osobní péče. V následujícím kroku vám vygenerují přehled pro vás atraktivnějších nabídek od konkurečních dodavatelů energie.

Pokud vás zaujme lepší a výhodnější nabídka, než je právě vaše stávající, můžete ji označit a nechat se kontaktovat přímo ohledně konkrétní nabídky. Společnost Ušetřeno má navíc díky spolupráci s partnery možnost sjednat vám ještě o kousek výhodnější nabídku, než která byla původně vygenerována. Na stejném principu pak funguje každá kategorie, kterou se rozhodnete s portálem Ušetřeno projít. Je to tedy zcela jednoduché a přehledné.

Shrnutí

Webový portál Ušetřeno je skvělým pomocníkem nejen těm, kteří neví kde při škrtání výdajů z rodinného rozpočtu začít. Za zkoušku v tomto případě rozhodně nic nedáte. Služby jsou pro vás zcela zdarma a naprosto nenucené. Na základě stovek kladných uživatelských recenzí musíme konstatovat, že ve většině případů Ušetřeno vždy našlo cestu jak svému zákazníkovi pomoci s měsíčními výdaji a my nevidíme jediný důvod, proč byste s tímto osobním srovnávačem neměli uspět třeba i vy.

Nejenže vše zvládnete udělat z pohodlí domova, navíc, pokud nechcete či jsou vám telefonní hovory nepříjemné, můžete si vše vykomunikovat například za pomocí emailové komunikace. Srovnávač Ušetřeno tak nikoho netlačí do kouta, nebude vás obtěžovat nekonečným voláním a pokud se nakonec rozhodnete, že šetření není nic pro vás, nebude vás nijak kontaktovat. Je to přesně tak jednoduché, jak to vypadá. Za nás je Ušetřeno jednou z mála seriózních společností, která se drží svých závazků a je zde pro lidi kteří to opravdu potřebují, ve své podstatě tak rozhodně není co ztratit.

Přejít na web 

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (58 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo