Srovnejto

Pro nejlepší a nejvýhodnější povinné ručení, havarijní pojištění, nebo pojištění majetku již dávno nemusíte obcházet pojišťovny. Dnešní doba nabízí všem majitelům nejen motorových vozidel možnosti, o kterých by se nám dříve možná jen zdálo a pro všechny tyto případy funguje i internetový portál Srovnejto.cz. V jeho obsáhlé nabídce naleznete online srovnání všech typů pojištění, plynu a elektřiny, půjček a hypoték, a dokonce vám pomůže najít toho nejvhodnějšího poskytovatele volání, internetu, nebo televize.

Srovnejto

Srovnávač Srovnejto.cz je členem skupiny ePojištění.cz, tedy největšího poskytovatele online pojištění v České republice. Můžete si, proto být jistí nejen profesionalitou, ale portál se rozhodně může zaručit pravostí informací, které vám poskytuje. V této recenzi internetového srovnávače Srovnejto.cz se dozvíte veškeré principy na kterých portál funguje, jak můžete využít jeho služeb a zda je zrovna Srovnejto.cz internetovým srovnávačem, na který se můžete spolehnout a ke kterému se budete rádi vracet.

Přejít na web

Co je Srovnejto?

Srovnejto.cz nabízí srovnání nabídek pojištěn, bank i dodavatelů energií, zaručeně tak dokáží zúžit váš výběr v jakémkoliv odvětví, ve kterém chcete srovnat nabídky. Veškeré potřebnosti vyřídíte online z pohodlí domova, stačí vám k tomu pouze navštívit oficiální webové stránky, použít příslušnou kalkulačku a vyplnit své požadavky včetně vašich kontaktních informací. Nemusíte mít žádné obavy, sdělením svého telefonního čísla rozhodně neposkytujete souhlas k nevyžádaným telefonátům.

Vaše telefonní číslo bude použito pouze v případě kdy si ve výčtu pojistných smluv vyberete tu pro vás nejvýhodnější. Po odeslání poptávky vás kontaktujte specialista ze Srovnejto.cz který s vámi případně dořeší nesrovnalosti, zároveň se zaměří na vaše specifické požadavky a nabídku vám upraví na míru.

V případě vaší spokojenosti, kdy se rozhodnete uzavřít novou pojistku skrze portál Srovnejto.cz bude veškerá administrativa spojena s novou pojistkou odeslána e-mailem, nebo poštou. Na vás pak záleží pouze smlouvu podepsat a odeslat zpět.

Srovnejto.cz má ve své nabídce více než 40 poskytovatelů ke srovnání, pro klienta jsou veškeré služby naprosto zdarma, srovnávač jednoduše funguje na základě partnerských smluv a za každé sjednané pojištění či další produkt z rozsáhlého portfolia získává sjednanou provizi. Nemusíte se ovšem v žádném případě obávat neprofesionálního jednání, společnost Srovnejto.cz vám nikdy neupraví nabídku tak, abyste pravděpodobně uzavřeli novou smlouvu s poskytovatelem, který je výhodnější spíše pro ni, nežli pro vás.

Poskytovatelé, kteří nabízejí srovnání svých nabídek skrze portál Srovnejto.cz si velice dobře uvědomují komplexní nabídky kterou portál nabízí včetně celkové oblíbenosti klientů vyřizovat záležitosti pohodlně na jednom místě. Nejen z toho důvodu vám portál Srovnejto.cz dokáže nabídnout mnohdy výhodnější cenu nové smlouvy, než kterou byste pravděpodobně získali, kdybyste společnosti kontaktovali jednotlivě. Na jednom místě vás zkrátka dokáže zaujmout i výhodná nabídka s dobrou cenou od firmy, k jejíž nabídce byste se bez použití internetového srovnávače jednoduše třeba ani nedostali.

Pokud si kdykoliv nebudete vědět rady, a to nejen v průběhu kalkulace pojistky, srovnání hypoték nebo dodavatelů energií, je pro vás připravena profesionální uživatelská podpora. Způsobů, jakými ji můžete kontaktovat je hned několik. Někteří klienti upřednostňují spíše méně osobní kontakt, tací nejspíše využijí online chatu na webových stránkách, nebo dotazy a otázky budou směřovat skrze e-mailovou schránku. Pro pohotové řešení problémů a dotazů je od pondělí do neděle možné kontaktovat operátora na bezplatné telefonní lince, nebo můžete jednoduše vyplnit formulář, popsat situaci a nechat se kontaktovat do jednoho pracovního dne.

Výhody

Výhody Srovnejto.cz plynou zejména z opravdu rozsáhlého portfolia zahrnujícího nejen pojistné a havarijní pojistky. Na jednom místě dokážete porovnat naprostou většinu služeb, které používáte a z pohodlí domova tak můžete ušetřit za položky v rodinném rozpočtu, se kterými jste případně ani netušili, že můžete hýbat, nebo že jejich výsledná cena může být daleko výhodnější. Výpočet kalkulací navíc nezabere příliš mnoho drahocenného času, ve výsledku tak můžete minuty strávené u vyplňování formuláře vyměnit za ušetřené peníze.

Shrnutí

Velkou oblíbenost srovnávače Srovnejto.cz potvrzují zejména dobré zkušenosti reálných klientů kteří se rozhodli přepočítat pojistky, nebo uzavřít nové smlouvy ještě před vámi. Pokud jste již rozhodnutí, že zkusíte nezávazně přepočítat vaši stávající havarijní pojistku, změnit poskytovatele internetu, nebo si chcete nechat srovnat nejvýhodnější půjčky, použitím internetového srovnávače Srovnejto.cz nemusíte šlápnout vedle.

Srovnání je nezávazné, zdarma a nejste vázaní žádnou neexistující povinností cokoliv uzavřít proti vaši vůli a je jen na vás a vaší svobodné vůli, zda nabídek firem využijete, či nikoliv. Zkrátka a jednoduše není s portálem Srovnejto.cz rozhodně co ztratit, naopak můžete zdarma čerpat jeho výhod a služeb kdykoliv se vám bude jen chtít.

Přejít na Srovnejto

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.7/5 (80 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo