Vysavače na okna Kärcher

Vysavače na okna Kärcher se pyšní kvalitou a inovativními prvky. Potěší jejich špičkový výkon a efektivní výsledky, díky čemuž patří společnost Kärcher mezi jedničky na trhu. Poradí si s jakoukoliv skleněnou/hladkou plochou, ať už jsou to okna, zrcadla, sprchové kouty, obkladačky nebo třeba autoskla.

Všechny vysavače Kärcher

S vysavači oken máte úklid hotov až třikrát rychleji oproti klasickému ručnímu mytí. Během čištění oken má na starost odsávání přebytečné vody, aby byla plocha čistá, suchá a lesklá, aniž by se na ní objevila zaschlá kapka či nežádoucí šmouhy. Každý jednotlivý model vysavače je vyzbrojen kvalitní baterií, aby byl možný jeho bezkabelový provoz a tím se ještě více usnadnil úklid.

Vybrané vysavače na okna Kärcher mají v nabídce rozšířené vybavení, kam patří potah z mikrovláken Outdoor, umožňující venkovní čištění, stejně jako škrabka co si poradí i s nejodolnějšími nečistotami. Mnohdy je součástí i delší okenní stěrka nebo koncentrované čističe.

O značce Kärcher

Značka Kärcher vznikla roku 1935 a jejím zakladatelem byl Alfred Kärcher. Přestože původně byla založena s cílem vyrábět tepelnou techniku, od roku 1950 začala s výrobou čisticí techniky.

Tehdy se do povědomí zákazníků dostal díky vysokotlakovému čističi s ohřevem. Postupně se sortiment rozšiřoval a objevilo se několik kategorií. V nabídce tak najdete nejen vysavače na okna, ale také různé mycí stroje, vysavače a mnoho dalších.

Vysavače na okna Kärcher můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Karcher.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (110 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Mám vysavač na okna od Kärchera doma a jsem z něj nadšená, protože okna jsou parádně čistá, nikde neteče ani jediná kapička. Opravdu to ohromně usnadní mytí oken a nemusím řešit neustálé šmouhy, zaschlé kapky a podobně. Skutečně skvělý pomocník.

Přidat komentář

Recenzer
Logo